All Articles macProVideo
مارتین macProVideo جانشینی در حال حاضر وبلاگ نویسی
Martin Sitter on Tue, February 16th 2 comments
Hello World ... Martin Sitter from macProVideo is now blogging ... As the Sole Owner and Publisher of NonLinear Educating Inc. specializing in online software video tutorials in programs like Logic Pr

سلام دنیا... جانشینی مارتین از macProVideo در حال حاضر وبلاگ نویسی...

به عنوان مالک انحصاری و ناشر از شرکت غیر خطی آموزش متخصص در آموزش نرم افزار های ویدئویی آنلاین در برنامه های مانند طرفدار منطق ، من تحت فشار شدید برای سال بوده است برای نوشتن یک وبلاگ است. معمار سیستم ، jMar شده است ، خواستار یک وبلاگ از زمان او شروع به کار برای من تقریبا 5 سال پیش... من همیشه می گفت. استیو اچ. آنقدر گرم بود به صدای یورتمه رفتن اسب را در مورد وبلاگ که ما در واقع یکی از ویژگی های وبلاگ در سایت ما فقط برای این منظور به اجرا. من آن را استفاده نکرده ام. حداقل چند بار کاربران ماه به من نوشتن پیشنهاد من در مورد سایت وبلاگ به طوری که آنها می توانید نگه دارید تا تاریخ... من این پیشنهاد را به دنبال نداشته است.

یک دلیل ساده که چرا من وبلاگ نمی وجود دارد. چون من بیش از حد شلوغ (اگرچه من) نیست ، چرا که من فکر نمی کنم من هیچ چیز جالبی برای گفتن (چون من) نیست ، و آن را چون من نگران هستم آنچه که مردم در مورد من فکر می کنم (چون من اهمیتی نمی دهند).

من برای 1 تنها دلیل وبلاگ : من نمی خواهم برای کشتن کسب و کار من.

من یک فرد لجوج. این فقط یک واقعیت است. من به عنوان یک فرد لجوج ، مستعد ابتلا به صحبت کردن ذهن من است. خبر خوب این است که همه چیز را من می گویم همیشه درست است و من فقط می توانید حقیقت را بگویید. خبر بد این است مردم را دیوانه اغلب به دلیل انجام می دهند با آنچه من می گویم موافق نیست (شاید من در حال حاضر

به عنوان یک شیر گرفته کانادایی در تلویزیون بریتانیا ، من با شوخ طبعی طعنه امیز است که اکثر مردم آن را نمی فهمید در فرد ، چه رسد به در نوشتن لعنت شده است. من می گویم چیزهایی من فکر می کنم در انجمن های ما خنده دار است ، و کسی که روز بعد از جرم های بزرگ از جمله گرفته شده است که آنها به عکس من ، شماره تلفن شخصی ، و مختصات جغرافیایی بر روی ده ها وب سایت ها اهانت به درب جلو من نوشته شده (آنها چگونه حتی این اطلاعات GET؟!؟). من می دانم او علت رخ میدهد که افرادی که این نوع از چیزی که معمولا در مورد آن بسیار خوشحال است که آنها به من لینک ارسال به اثبات چقدر باهوش هستند. برای ماه پس از دریافت تماس های تلفنی در تمام ساعت شبانه روز از مردم که پست را خوانده ام ، می دانم که من ، و انتظار من همه چیز را برای کمک به نرم افزار خود را استفاده از آنها را به قطره. گفتگو معمولا مثل این می رود :

(من در شام با دوست دخترم هستم ، زمانی که تلفن زنگ میزند)

من : سلام؟

تماس گیرنده : مارتین جانشینی وجود دارد؟

(cringing) : بله ، این است که او را

تماس گیرنده (مکث) : اوه ، بزرگ! من فقط می خواهم به من خواندن کتاب و فیلم ها آموزش نرم افزار دیده می شود ، آنها هستند ، شگفت انگیز است.

من : با تشکر از شما.

تماس گیرنده : بله ، من تنها با داشتن یک مشکل کوچک با منطق نرم افزار...

من : آه ، بله ، محله... من در واقع خارج برای شام ، اما اگر حمایت ما با شما تماس...

تماس گیرنده (برش من در حکم اواسط) : اوه ، این فقط یک لحظه را.

من : راست ، محله... مثل من گفت من برای شام... آن زمان مناسبی نیست.

تماس گیرنده (خراشیده) : آه. اما این واقعا سریع است...

من : این هم خوب است... پوزش می طلبیم.

تماس گیرنده (در حال حاضر جرم) : بسیار خوب ، خوب خداحافظ.

مکالمه به پایان می رسد.

به هر حال ، من از تجربه ای که برای من در ملاء عام صحبت می کنند ، برای من برای ورود به یک میدان جنگ ، به دلیل همیشه وجود دارد برخی از افرادی که با آنچه من می گویم مخالف آموخته شده است. و یک زیر مجموعه کوچک از این افراد به مخالفت قاطعانه که آنها خواهید در مورد چه ادم احمق و ابله را که من در هر انجمن آنها می توانند که قبول پوستر ناشناس نوشتن. دیگر که در واقع هنوز هم مثل من خواهد شد و سپس گرفتن شماره تلفن من و با من تماس گرفت. پس از آن انجام می دهند من دوست ندارم دیگر. از دست دادن / از دست دادن وضعیت.

به عنوان صاحب یک شرکت و یک عضو مورد احترام جامعه نرم افزار ، آن را به سادگی می سازد هیچ حس کسب و کار برای من تا پست هر چیزی علنی ، در هر نقطه... چه رسد به نوشتن افکار من را به یک وبلاگ! را فراموش کرده ام در مورد آن...

بنابراین من اینجا هستم به وبلاگ نویسی در حال حاضر است. چرا؟

خوب... سرزنش مدیر بازاریابی جدید من... و افتخار. این مدیر بازاریابی ، چیزهای شگفت انگیزی را برای سایت ما انجام می شود تا کنون است. او چیزهایی انجام شده... من هرگز قادر به که خودم انجام است.

اما واقعا من انجام این کار از افتخار : من گفت : من می خواهم انجام هر TI طول می کشد تا حمایت از طرح های بازاریابی خود را... او نوع به اندازه کافی به من یادآوری است که صبح امروز هنگامی که او به من گفت برای انجام این کار وبلاگ.

بنابراین در اینجا من یک قربانی افتخار ، وبلاگ نویسی به کل وب است. بیایید ببینید که چه اتفاقی می افتد... سلام دنیا...

Martin Sitter
Publisher
NonLinear Educating Inc.

Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • Myjydey
  In my opinion it was a good decision to start a blog! I started to read the first one and then I had to read the rest. Like your tutorials. I can´t stop once I started with it. And who needs a blog without honesty? That´s a big point why I like it. You say (or write) what you think... and that´s good! Very good! And if people don´t agree with that, who cares? They should start their own blog haha. Anyway, keep on doing it... It makes macprovideo.com just more interesting! Best regards to your marketing director :) Congratulations to your 5th anniversary and all the best for the next 5 yrs. Kind regards from Austria! rob
  • 10 years ago
  • By: Myjydey
  Reply
 • Martin
  Thanks Rob I'm glad you are enjoying our software tutorials .. and also my blog! I have to admit, I'm having fun writing it ... :)
  • 10 years ago
  • By: Martin
Ozone 9 Mastering Toolbox
Ozone 9 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Ozone 9 Mastering Toolbox?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: