All Articles macProVideo
21 آموزش وبلاگ
Rounik Sethi on Fri, December 31st 0 comments
2010 has been a massive year here at macProVideo and we'd like to thank all of our excellent authors for their articles and hard work... and thank you for joining us on this software tutorial journey!

2010 : یک سال در اینجا گسترده در macProVideo و ما می خواهم برای تشکر از تمام نویسندگان عالی ما برای مقالات خود را و کار سخت... و متشکرم برای پیوستن به ما در این سفر آموزش نرم افزار!

سال 2011 است رفتن به بزرگتر و بهتر -- و شما می توانید انتظار برای دیدن آموزش و حتی بیشتر کیفیت ، بررسی ، راهنمایی سریع و مصاحبه نسبت به هر زمان دیگری قبل از. اما ، 2010 بیش از هنوز نه ، بنابراین... قبل از ما شروع به شمارش معکوس تا سال جدید ، در اینجا 21 محبوب ترین پست در این سال ، در هیچ منظور خاص!

From all of us here at macProVideo.com have a very happy, prosperous and creative 2011!

AUDIO

01 -- 5 شگفت انگیز راه هایی برای استفاده از ابزار منطق را دار متحرک

The Marquee Tool is one of Logic's hidden treasures. If you haven't explored the marquee tool before, you'll be pleasantly surprised at how versatile it is and how quickly it can help you achieve certain tasks during Editing, Arranging and Mixing. In version 9 it was quietly updated to make it a super tool. It is always my Command-click tool and I now have no need to waste extra clicks of my mouse calling up the scissors tool. In fact, I often wonder how I ever got by in Logic without it!

مقاله در اینجا

02 -- راهنمای کامل مبتدی به اپل منطق 9 : قسمت 1

بنابراین شما فقط باز که براق طرفدار منطق جدید یا منطق جعبه اکسپرس و به مدت 4 ساعت گذشته و یا نصب آن بر روی سیستم مک شما... قدم بعدی چیست؟ اگر شما به طور کامل به منطق و / یا جهان DAWs (ایستگاه های دیجیتالی صوتی) و سپس این سری راهنمای مبتدیان طراحی شده است برای شما!

در یک نگاه شما ممکن است پیدا کردن رابط منطقی به یک کمی تهدید آمیز است. حتی اگر شما به خوبی متبحر استفاده از آن خواهر و برادر جوان ، Garageband ، منطق کاملا یک قدم تا... و پیچیدگی آن ممکن است مدت کوتاهی را برای درک کنند. اگر شما هر چیزی را مثل من ، شما احتمالا بی تاب شروع به خلق موسیقی و حق دور در منطق. در اولین سری از این سه قسمت ، ما قصد داریم تا از با اصول اولیه شروع به کار و راه ما تا. بنابراین اجازه دهید نگاهی به نحوه ایجاد و صداهای ضبط با استفاده از منطق است ساخته شده در نرم افزار (مجازی) ابزار را.

مقاله در اینجا

03 -- هالووین صدا طراحی قسمت 1 : ایجاد وهم آور آوازی اثر در منطق

In this post, I'm taking a break from my "meditative, angelic-based musical creations" and, in anticipation of Halloween, I'm delving into the darker recesses of sound design. I'm going to show you step-by-step how to create an eerie... ghost like sound effect in Logic using only one vocal sample. We're aiming to create such a scary sound that those pesky trick-or-treaters will be running from your door before you can dish out the sweets! Of course, you can also use the techniques from this post to design sounds for more conventional means, like film, tv, animation and video games. All this can be done with a simple recording of your voice and some trickery in Logic (or any DAW - so you Ableton Live, Cubase and Pro Tools users... do continue reading!)

توجه : اگر شما به راحتی می ترسم لطفا با کلیک بر روی 'متن در اینجا هم برای لینک ...

04 -- موازی فشرده سازی در منطق 9

فشرده سازی موازی ، همچنین به عنوان جدید فشرده سازی نیویورک شناخته می شود ، راه beefing صدا و حفظ طیف پویا از سیگنال اصلی است. آن را با مخلوط کردن خشک (یا آرامی فشرده) سیگنال با یک نسخه به شدت فشرده سیگنال کار می کند. اگر چه بدنام به دلیل استفاده از آن بر طبل ، این تکنیک می تواند برای هر ابزار در هر تقریبا هر نوع موسیقی با نتایج فوق العاده ای استفاده می شود. در واقع ، این روش که ، در حالی که به طور معمول در مرحله مخلوط کردن به کار روند ، می تواند حتی هنگامی استفاده شود که تسلط بر یک مسیر به حضور بیشتر است.

در این مقاله ما کاوش که چگونه به درخواست های فشرده سازی موازی با استفاده از اتوبوس ارسال روش در منطق نرم افزار ، اما شما می توانید به دنبال همراه در منطق اکسپرس و یا هر مرغی شبیه کلاغ از انتخاب شما.

مقاله در اینجا

05 -- ایجاد اثر درد T - Autotune در منطق

یکی از محبوب ترین اثر آوازی پلاگین استفاده می شود در طی دو سال گذشته ، به لحن خودکار است. گوش دادن به T - درد و شر و کاملی از دیگر هنرمندان معاصر و شما احتمالا می خواهید بدانید آن چیزی که من با اشاره به. بله ، این است که warbling اثر تن به تن بر خواننده است که شما هم عشق ، نفرت ، عشق را به نفرت... یا نفرت به عشق.

لحن خودکار برای اصلاح زیر و بمی صدا و مسائل زمین را بدون معرفی دست آوردها (Artifacts) به ابزار تکنوازی و آواز طراحی شده بود. با این حال ، مانند تقریبا هر "اصلاح" بر اساس یک پلاگین در یک راه خلاق به ماهرانه استفاده می شود ، و یا به شدت ، تغییر شیب ترانه خوانان و در واقع معرفی یک احساس مصنوعی به صدا.

به جای عجله کردن و خرید خودرو و لحن (که شما ممکن است برای انجام هر حال) ، منطق است که ابزار ساخته شده در شبیه سازی این اثر است.

مقاله در اینجا

06 -- با استفاده از Mainstage به عنوان "سه جاز "

کریسمس در سراسر گوشه و بسیاری از پیانیست جاز ممکن است پیدا کردن که آنها مشغول هستند و با احزاب تعطیلات. تکنوازی پیانو سالن در طول soirees کوکتل یا شام می تواند سرگرم کننده باشد اما پس از چندی ، ما ممکن است کمی خسته از بازی توسط خودمان و آرزو ما تا به حال چند موسیقیدانان دیگر به "تجارت" با. مشکل این است که ، رئیس پول اضافی در پاداش کریسمس به سر برد و نمی توانیم به استخدام 2 دیگر نوازندگان باس و درامز نشسته. اما... عامل شیار استاینبرگ و MainStage می تواند به شما کمک کند.

مقاله در اینجا

07 -- منطق در مقابل. ابزارهای طرفدار

در طی ماه گذشته در انجمن ملی بازرگانان موسیقی (NAMM) نشان می دهد تجارت چند نفر آمدند تا بار غرفه macProVideo.com به از من بپرسید که ایستگاه کاری دیجیتال صوتی (مرغی شبیه کلاغ) من فکر می کنم بهتر است : منطق نرم افزار 9 یا ابزارهای Pro 8 گرفته است. این سوال من خواسته زیادی... در برخی از راه های آن را سوال سختی است زیرا در پایان روز هر دو استودیو منطق و ابزارهای نرم افزار دقیقا همان چیزی... به آنها اجازه دهید شما در موسیقی را. و آنها از هر دو آن را خوب انجام دهد.

در حالی که هر دو برنامه ، در بیشتر قسمت ها ، دقیقا همان چیزی است ، چند تفاوت عمده میان این دو است که شما باید درک کنند تصمیم گیری آگاهانه را به وجود دارد.

مقاله در اینجا

08 -- ضربه با نویز سفید در Cubase

هیچ کس نمی تواند انکار Cubase موسیقی قدرتمند و قادر به ساخت ابزار است. این مجموعه امکانات گسترده و

مقاله در اینجا

Video & Graphics

09 -- 5 ویژگی های جدید صوتی در حال ویرایش در های iMovie '11

اگر چه های iMovie '11ورزشی رابط عملا بدون تغییر به پیشینیان آن ، اپل ویژگی های اضافی برای ایجاد فیلم برای هر منظور و مقصودی آسان و سرگرم کننده است. در حال ویرایش پیشرفته صوتی ، تم جدید ، storyboarding ، انتقال های جدید و

ما در اینجا در macProVideo برداشت پنج تن از ویژگی های صوتی مورد علاقه ما در حال ویرایش جدید در های iMovie '11برای به اشتراک گذاشتن با شما است. اینها کسانی هستند که بیشترین توجه را به خود جلب نه لزوما ، اما آنهایی که زندگی ما را ساخته اند راحت تر!

مقاله در اینجا

10 -- سوپر 7 : کلید های میانبر ضروری برش نهایی

فاینال کات های حرفه و فاینال کات اکسپرس به سرعت در حال رویای ویراستاران بر روی مک تبدیل شده. ویرایش فایلهای ویدئویی در روز های رفته ، مبلغ سرمایه گذاری عظیم از ده ها / صدها هزار دلار در تجهیزات مورد نیاز. این مورد برای اکثر نیازهای دیگر. اپل سهم خود را در ساخت ابزار ویرایش ویدئو خلاق در دسترس برای همه انجام می شود. iMovie به با هر مک به تازگی خریداری شده گنجانده شده است. با وجود برخی از محدودیت های آن ، iMovie به بزرگ ، آسان برای استفاده از ویرایشگر ویدئو غیر خطی است. اما آن را برای همه نیست ، و اگر شما شروع به بزرگ تر شدن از آن ، تا در گام بعدی فاینال کات اکسپرس و یا نرم افزار است. در راهنمایی امروز ، ما می خواهیم مجموعه ای از 7 ضروری راهنمایی فاینال کات اکتشاف. اگر چه برای کاربران جدید ، کهنه سربازان چاشنی FCP خارج طراحی شده ممکن است این اطلاعات مفید وجود دارد پیدا کنید بیش از حد.

مقاله در اینجا

11 -- عکس 5 : کلید های میانبر ضروری فاینال کات

در این ویرایش دوم از برش نهایی کلید های میانبر ضروری و راهنمایی ما می خواهیم نگاهی به ویرایش بیشتر و ترفندهای ناوبری طراحی شده برای سرعت بخشیدن به گردش کار شما را. این که آیا شما به فاینال کات و یا خودتان یک کاربر متوسط ​​در نظر بگیرند ، خواندن زیر برای پیدا کردن چگونه به صرف زمان بیشتری را ویرایش خلاقانه و زمان کمتر بودن متوقف کرد!

اگر شما از دست رفته بخش اول ، بررسی سوپر 7 : کلید های میانبر ضروری برش نهایی

مقاله در اینجا

12 -- دوربین هرگز دروغ : پر محتوا آگاه در فتوشاپ CS5

می توانند فتوشاپ CS5؟ مطلب آگاه را پر کنید راهنما عکاسی من اقامت معتبر؟

حقیقت عکاسی من نهفته است در قصد من ، که شده است ، چگونه من قصد دارم عکس من به نگاه و آنچه در آن بیننده را به آن می گوید. به محض این که من دوربین من را انتخاب کنید تا من شروع به دستکاری تصویر من است. این موضوع جلب چشم من است و من مجموعه ای را از آن گرفتن. مخفی شود شروع قبل از شاتر و به لطف شگفت انگیز فتوشاپ ابزار رتوش ، به اعضا کلیک میکنم از من مدت ها پس از بیش از حد. این که آیا شما می خواهید برای ایجاد عکاسی برای یک مشتری و یا به سادگی می خواهید برای دریافت برخی از خانواده آماده برای چاپ ، فتوشاپ CS5 ویژگی دستکاری انقلابی ، پر محتوا آگاه جرقه بزند ، ثابت خواهد کرد که بسیار ارزشمند. اجازه دهید به من نشان دهید چگونه می توانید بهترین ها را از این ویژگی در آسان 2 بخشی روند ، و همچنین چه چیزی را سعی کنید هنگامی که نتایج به دست آمده کاملا پیکسل نه کامل.

مقاله در اینجا

Productivity

13 -- نکته : ایجاد خدمات خود را در سیستم عامل Mac OS X پلنگ برفی

سیستم عامل Mac OS X Snow Leopard از پیشرفته ترین سیستم عامل در حال حاضر در دسترس است به طور گسترده ای تصور می شود. این در واقع به زیبایی طراحی شده است ، بصری برای استفاده ، با ثبات و امن است. پلنگ برفی نیز می تواند نصب به طور خودکار وظایف مشترک و تکراری شما کنترل از این وظایف را با استفاده از یک میانبر صفحه کلید به من بدهید. در نوک امروز ما قصد داریم برای ساختن خدمات خود ما را در Automator. خدمات به سیستم عامل مک خود را در ساخته شده و دستورات زمینه حساس است که به شما اجازه می دهد برای رسیدن به یک کار یا انجام یک تابع بدون نیاز به باز کردن نرم افزار همراه هستند.

به عنوان مثال ، اجازه دهید به شما می گویند که برخی از تصاویر از دوربین های خود را دریافت و شما در حال دیدن سایت از طریق آنها را در یاب. شما متوجه برخی از آنها نمایش داده می شود نادرست است و نیاز به چرخش است. برای اصلاح این شما ممکن است انتخاب کنید برای باز کردن آن تصاویر را در پیش نمایش آنها را بچرخاند ، صرفه جویی در آنها و سپس ترک پیشنمایش. خدمات را بیرون می کشد بدون هیچ زحمتی با اجازه دادن به شما برای درخواست یک عملیات موجود در یک نرم افزار (به عنوان مثال پیشنمایش) به یک آیتم در برنامه دیگری (در این مورد یاب).

مقاله در اینجا

14 -- کلیدهای نکات : ترفندهای فرهنگ لغت سیستم عامل Mac OS X

آیا شما می خواهید یک راه سریعتر برای نگاه کردن به کلمات عمومی؟ برای شما آرزوی دسترسی از طریق مسنجر برای دانشنامه؟ آیا نیازمند کمک با املا و یا استفاده از کلمه؟ یا شاید شما می خواهم برای پیدا کردن مترادف یک کلمه معمولا استفاده می شود و یا حتی به یاد بگیرند چگونه آن را تلفظ کنند؟

ساخته شده در سیستم عامل مک ایکس نرم افزار دیکشنری بسیار توانمند و انعطاف پذیر است. شما می توانید آن را در پوشه نرم افزار خود را پیدا کنید. این کار دارای قابلیت های بسیار بیشتر از ساده نگاه کردن یک کلمه 'فرهنگ لغت سبک هر چند... و مانند بسیاری از مناطق از سیستم عامل مکینتاش سیستم عامل X تا به برخی از راه های هوشمندانه برای انجام جستجو فرهنگ لغت و اصطلاحنامه و حتی دسترسی ویکیپدیا

مقاله در اینجا

15 -- کنترل از راه دور کلیدی

در هنگامی که من آهنگسازی نیست ، تولید ، و یا ایجاد دوره برای MacProVideo ، من به سخنرانی های چند رسانه ای بیتلز.

من ترجیح می دهم به سخنرانی من از حافظه و نه از پشت تریبون ایستاده با لپ تاپ.

مقاله در اینجا

16 -- خودآموز آیتونز : iTunes برای مواد حساس

آیتونز یک برنامه عالی برای مدیریت مقادیر زیادی از موسیقی است. اما شما تنها نمی تواند از آن استفاده کنید مجموعه ای از موسیقی برای مدیریت ، بلکه برای انواع دیگر تلفن های موبایل! هم عالی است به عنوان پایگاه داده تحقیق برای متن گفتاری ، و یا گاهی اوقات حتی فایل های پی دی اف. من پیدا کرده اند iTunes را به بسیار خوبی در مدیریت مجموعه ای از کاری که من انجام داده اند.

اما آن مناطق استفاده از آن به "استاندارد" اغلب در حال حاضر زن و شوهر از مشکلات بالقوه :

مقاله در اینجا

Interviews, Reviews & Articles

17 -- 5 نرم افزار های موسیقی ضروری ایجاد برای اپل

فصل تعطیلات است که تقریبا بر ما و آن را به زودی خواهید بود زمان را به فکر کردن در مورد استفاده مشترک از هدیه با شما عزیزان. اگر شما در حال حاضر اپل ، و یا مشکوک ممکن است یکی از آینده راه خود را به زودی ، به خوبی انجام می شود! شما باید یکی از پر ابهت ترین مشاهده ویدیو E - خواننده ، کنسول بازی قابل حمل ، مرور وب ، ، لمس قرص مبتنی بر کامپیوتر در دسترس است.

آنچه واقعا در مورد اپل و خارج از غرفه تعداد زیادی از برنامه ها در فروشگاه app آیتونز فقط منتظر تا دانلود شود. در این مقاله خواهیم یک نگاه در 5 ایجاد برنامه های موسیقی که هر موسیقیدان دارای حق اعمال اپل باید یک نگاه. (در هیچ منظور خاص)...

مقاله در اینجا

18 -- مصاحبه با VP : استیو Horelick -- قسمت 1

در اولین سری مصاحبه macProVideo.com من در پشت صحنه روییدند و با استیو Horelick ، ​​VP محصولات صوتی بیش از اسکایپ گرفتار. همیشه لذت صحبت و خوشهچین اطلاعات از استیو H. او یکی از این افراد نادر است که نه تنها آهنگساز شدیدا با استعداد و مشهور ، ترینر منطق و ترینر آموزش ویدئویی و تولید کننده ، بلکه واقعی ، همه و همه گرد پسر خوب!

در قسمت 1 از این مصاحبه استیو باز و صادقانه سهام بینش خود را بر روی محیط زیست منطق ، اجرای زنده ، انتظار : کاهش از موسیقی ضبط شده ، برای تلویزیون / فیلم و بازی های رایانه ای به ثمر رساند و به دست آوردن پیش رو در صنعت موسیقی. این واقعا یک فرصت برای کشف بیشتر در مورد استیو H نسبت به هر زمان دیگری قبل از است.

مقاله در اینجا

19 -- مصاحبه با VP : استیو Horelick -- قسمت 2

این بخش دوم مصاحبه با نوازنده مشهور ، مربی و تولید کننده ، استیو Horelick است.

در قسمت 2 از این مصاحبه ، استیو باز و صادقانه سهام بینش خود را بر روی محیط زیست منطق ، چه در خط لوله از macProVideo.com.com و چگونه فلسفه شخصی خود را بر روی اشکال زندگی کار روزمره خود را با تولید موسیقی.

اتمام قسمت 1 از این مصاحبه اینجا کلیک کنید... یا با هم بخوانید برای کشف بیشتر در مورد SteveH...

مقاله در اینجا

20 -- دست در چکیده : سیستم ARC (اصلاح اتاق صوتی) توسط چند رسانه ای IK

تصحیح اتاق های پیشرفته ، و یا ARC توسط IK چند رسانه ای پلاگین نرم افزاری است که عمل به عنوان درمان اصلاح بدون واقعا نیاز به "درمان اتاق" است. این یک راه حل برای کسانی از ما که در ضبط و یا گوش دادن محیط ایده آل نیست. بیشتر استودیوهای پروژه شامل یک میز ، یک کامپیوتر ، یک مجموعه ای از سخنرانان و شاید چند قطعه از دنده جایی در نزدیکی. اتاق می تواند یک اتاق خواب ، اتاق نشیمن ، و اگر شما واقعا برای فضای تنگ ، گنجه!

امیدوارم دومی اما با کامپیوترهای امروزی می توان آن را انجام داده است. محیط زیست ضبط خود است که همیشه بزرگترین مشکل است. در واقع ، آن را می توان به طور کامل با کمک تقویت کننده های مجازی و سازهای مجازی حذف شده است. منطق 9 تنها یک نمونه از کل یک آرایه از ابزار بزرگ مجازی و در حال حاضر ، پدال گیتار و آمپر می باشد. نزدیک تا میکروفن می تواند بسیاری را برای برخورد با مسائل اتاق انجام دهد و این یک کمک بزرگ در کنار ضبط. اما آنچه در مورد گوش دادن بخشی از این معادله؟

مقاله در اینجا

21 -- دنده : APC 40 برای استفاده Live یا در استودیو؟

از جمله برخی از جشنواره های بزرگ مانند Coachella در سواحل غرب و در تمام نقاط جشنواره غرب در سواحل شرق -- من حدود 6 ماه کنسرتهایی DJ با APC 40. من حتی به آن پوشش سالم از گرد و غبار در مرد سوزاندن ، بازی معبد مجلل. پس از طوفان گرد و غبار که هرگز مشابه... اما زندگی خود را داد به طوری که بسیاری می تواند رقص. در اینجا احساسات من (و تجربه) در مورد استفاده از APC 40 به عنوان یک کنترلر MIDI gigging با Ableton زنده می.

مقاله در اینجا

به ما بگویید آنچه شما می خواهید...

دوست دارم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنید. گوهر خودآموز (ویدئو و یا وبلاگ بر اساس) در اینجا در macProVideo شما در حال ترکیدن به ذکر است وجود دارد؟ اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم!

در نهایت ، چه چیزی می خواهید یاد بگیرید و اطلاعات بیشتر در مورد این وبلاگ در سال 2011؟ به ما بگویید در نظرات زیر هر موضوع برتر (بر بررسی ها ، آموزش ها و راهنمایی های سریع) شما می خواهم در اینجا ببینید را در macProVideo. با تشکر از شما

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Studio Series - Recording Vocals
Pro Tools 502
Dream It. Do It.
Do you want to learn Studio Series - Recording Vocals?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: