All Articles macProVideo
بالا من پنج آوریل جاهلان جوک روز
Rounik Sethi on Thu, April 1st 3 comments
In a departure from our regular software tips and tricks section we're going to celebrate April Fools Day (1st April 2010) with the my top 5 April Fool's Day hoaxes (so far...) Please do add your own

در خروج از راهنمایی و ترفندها نرم افزار ما به طور منظم بخش ما قصد داریم به جشن آوریل روز احمق ها (1ST آوریل 2010) با مضر روز بالای 5 آوریل احمق (تا کنون...)

لطفا از اضافه کردن خود را مورد علاقه خود را احمق آوریل جوک های روز در بخش نظرات زیر وارد نمایید!

.

# 1 -- برداشت سوئیس اسپاگتی

در سال 1957 ، پانوراما ، اخبار بسیار مورد احترام نشان می دهد تلویزیون مبتنی بر در بی بی سی ، برجسته چگونه کشاورزان سوئیس داشتن یک برداشت ویژه خوبی از اسپاگتی در آن سال است. این در بخشی به حذف قرار اسپاگتی شپشه گندم نسبت داده شد. فیلم کارگران مزرعه در جنوب سوئیس چیدن اسپاگتی از درختان نشان داد! پس از این برنامه سه دقیقه ، به بی بی سی ، صدها تماس از بینندگان خواست که چگونه آنها می توانند خودشان درخت ماکارونی رشد دریافت کرد. این گزارش بی بی سی پاسخ داد : "نو باوه اسپاگتی در قلع سس گوجه فرنگی و امید برای بهترین."

پخش اصلی ، بر روی این لینک کلیک کنید برای دیدن :

http://www.youtube.com/watch؟v=27ugSKW4-QQ

.

# 2 -- روزنامه گاردین می رود توییتر تنها

سال 2009 است و توییتر رسما تبدیل به یک پدیده گسترده جهانی است. روزنامه محترم بریتانیا بر اساس ، نگهبان ، اعلام کرد scrapping نسخه چاپ آن خواهد بود به نفع "توییتر فقط" اخبار است. علاوه بر این ، آنها قول داد به منظور کاهش مقالات آرشیو شده خود را تا 140 کاراکتر!

در اینجا گزیده ای از مقاله مرتبط در زیر :

"برای مثال ، افسانه ای مارتین لوتر کینگ 1963 سخنرانی بر روی مراحل بنای یادبود لینکلن به نظر می رسد در گاردین در آرشیو Twitterised به عنوان" من اند رویای که من چهار کودکان کمی خواهد شد یک روز در یک کشور زندگی می کنند که در آن آنها خواهد شد توسط رنگ باشد نه قضاوت پوست خود را اما با "، از بین بردن کلوچه و باد مهیب و سهمگین اصلی است."

http://www.guardian.co.uk/media/2009/apr/01/guardian-twitter-media-technology

.

# 3 -- تبدیل سیاه

سال : 1962. پخش تلویزیون در سوئد به سیاه و سفید محدود شد

http://www.museumofhoaxes.com/hoax/Hoaxipedia/Instant_Color_TV/
.

# 4 -- تازه توشیبا تورم لپ تاپ

جهان دل شکسته بیش از عملا هر محصول اپل منتشر شده در 5 سال گذشته رفته... اپل مشهور ترین برای ایجاد تحول در راه ما استفاده از رایانه ، به موسیقی ما گوش دهید و در کجا و چگونه ما می توانیم تلفن های هوشمند خود استفاده کنید... اما این محصول جدید از توشیبا است ، به نوبه خود سر و آوردن محاسبات به ما ، به خوبی ، هر جا که ما ممکن است!

http://www.youtube.com/watch?v=45Btn3zKB2I&feature=player_embedded
.

# 5 -- گشت و گذار در وب را با کنترل ژست

من صرفه جویی مورد علاقه من به پایان... اپرا (مرورگر وب مستقل کوچک) در سال 2009 برای مرورگر وب با سیستم کنترل صورت 'جدید خود را منتشر شد. من اجازه دهید این ویدئو صحبت کردن!

http://www.youtube.com/watch؟v=kkNxbyp6thM

اگر شما لذت بردم این و یا مورد علاقه های روز را آن گونه که مایلید تغییر دهید کسی که در روز اول اوریل الت تفریح ​​می شود برای به اشتراک گذاشتن ، اجازه دهید ما را در نظرات زیر!

Related Videos
Comments (3)

You must be logged in to comment.

 • Dekuruy
  Hey Rounik! I'm first seeing this now. I guess it's an early April Fool's for me! Thanks for the humor and entertainment. Maybe in honor of the up next April Fool's Day MacProVideo can put out a tutorial on how to grow our own 'Apples'. I hear they grow on trees!
  • 9 years ago
  • By: Dekuruy
  Reply
 • Rounik Admin
  Hey Adam... ... Apples grow on trees?... good one. You almost had me there ;-)
  • 9 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • Surely you have missed this one by Phil Bloom - aimed at a very specific audience, it had more than a few people fooled! http://philipbloom.co.uk/2010/04/01/canonraw/
  • 9 years ago
  • By:
  Reply
Studio Series - Recording Vocals
Pro Tools 502
Dream It. Do It.
Do you want to learn Studio Series - Recording Vocals?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: