All Articles macProVideo
آموزش ویندوز شما...
Martin Sitter on Fri, March 12th 0 comments
NonLinearEducating.com Is Alive ... Hello World ... NonLinearEducating.com is launched March 5th, 2010. http://www.NonLinearEducating.com Five years ago when I started this company, I was a technicalNonLinearEducating.com زنده است...

سلام دنیا... NonLinearEducating.com است به راه اندازی 5 مارس ، 2010.

http://www.NonLinearEducating.com

پنج سال پیش زمانی که این شرکت شروع کردم ، من یک نویسنده فنی برای اپل بود. به طور خاص ، دروس منطق ، فاینال کات های حرفه ، DVD استودیو طرفدار ، و متن نرم افزار نوشت... این جهان من در آن زمان در اپل نرم افزار نرم افزار متمرکز بود.

متمرکز به عنوان من در نرم افزار Pro برای رایانه های اپل بود ، من به نام کسب و کار "macProVideo.com." برای یک مدت طولانی به این کار می کرد خوب است. آن زمان چند سال قبل از ما تصمیم به گسترش برنامه های کاربردی نرم افزار های دیگر. اما پس از آن ما متوجه مشکل : از آنجا که ما به نام "macProVideo.com ، کاربران ویندوز کامپیوتر آموزشهای ما را خریداری نیست.

در حال حاضر ، در ابتدا من کاملا بی اعتنا بود به حد نام ما را بر ما نیست... در واقع ، من ثبت نام کرده winProVideo.com همان زمان به عنوان ثبت نام macProVideo.com. از همه مهمتر ، من به نام شرکت مادر غیر خطی آموزش شرکت نام من فکر کردم ما باز به بررسی تمام راه های آموزش ویدئویی مبتنی بر (و نه فقط آموزش نرم افزار یا... فیلم های جالب دیگری مانند "را به ما آبجو و شراب "آموزش در BoozHowTooz.com).

حالا ، اگر شما تعجب کنید که چگونه من انتخاب غیر خطی آموزش شرکت به عنوان یک اسم ، این همه پایین می آید به جناس. ایستگاه های کاری در حال ویرایش ویدیو دیجیتال اغلب به نام "غیر خطی ویراستاران" چرا که آنها اجازه می دهد به شما را ویرایش نمایند ولی حق انتشار آن را ندارند و بخشی از یک ویدئویی دیجیتال ، در هر راه که می خواهید. این در تضاد با «ویراستاران خطی" در زمانی بسیار دور که دستگاه های فیلم ساده اسپلایسینگ که اجازه می داد تا زمانی که بود به پایان رسید فیلم ویرایشگر کاملا به معنای واقعی کلمه نوار با هم یک مجموعه ای از سلول های فیلم در مد خطی بودند.

از آنجا که ایستگاه های کاری در حال ویرایش ویدیو دیجیتال "ویراستاران غیرخطی" نامیده می شوند و چون ما ارائه محتوای آموزشی از طریق ویدئویی دیجیتال ، من بازی با کلمات ساخته شده و به نام شرکت "غیرخطی آموزش شرکت" زیبا punny سلام؟ خوب... در حال حرکت.

با راه اندازی NonLinearEducaitng.com ، این شرکت می باشد را در مسیر های جدید هیجان انگیز است که هیچ کس مستثنی است که می خواهد برای یادگیری نرم افزار سوار شو. چه مک و یا کامپیوتر ، شما می توانید آمدن به NLE و اطمینان یاد بگیرند.

اگر شما فن macProVideo.com زمان طولانی ، نگران نباشید... macProVideo.com هیچ جا در رفتن است! ما هنوز در حال اجرا این سایت و همه آموزش که می مکینتاش تنها ادامه خواهد داد تا تحت این نام تجاری به بازار عرضه می شود.

همه عناوین کراس پلت فرم ، با این حال ، در حال حاضر به عنوان آموزش NonLinearEducating.com باشد به بازار عرضه شده است. این شامل همه ما ادوبی عنوان CS ، و همچنین دفتر MS و دیگر کامپیوتر آموزش های نرم افزاری مبتنی بر است.

البته ، شما می توانید هر دو macProVideo.com و NonLinearEducating.com آموزش در هر دو سایت خرید ، و عضویت شما به شما اجازه می دهد تا جریان از هر دو سایت نیز. هیچ محدودیتی در مورد آنچه که شما می توانید تماشا و یا جایی که شما باید آن را تماشا وجود دارد... استفاده از هر کدام سایت کار می کند بهترین راه حل برای شما!

NonLinearEducating.com... پورتال جدید برای آموزش بستر های نرم افزاری نرم افزار متقابل! آن را چک کنید...

http://www.NonLinearEducating.com

Martin Sitter
Publisher
NonLinear Educating Inc

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Ozone 9 Mastering Toolbox
Ozone 9 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Ozone 9 Mastering Toolbox?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: