All Articles MIDI
موسیقی TECH نکته : چه MIDI است به هر حال؟
G.W. Childs IV on Mon, June 13th 0 comments
For someone who’s been doing this a long, long time, I often forget that some of the new talent that comes into electronic music may not know certain building blocks...

برای سخت کسی بوده است انجام این کار ، زمان بلند و طولانی ، من اغلب که برخی از استعداد های جدید است که می آید را به موسیقی الکترونیک ممکن است بعضی از بلوک های ساختمان را می دانیم که موسیقی الکترونیک در آنها ساخته شده است را فراموش کرده ام. مانند تمام موسیقی ، حتی موسیقی الکترونیک در تئوری موسیقی ، آهنگسازی ، نماد ، و غیره ساخته شده است اما ، به عنوان شما را به موسیقی الکترونیک دریافت کنید ، شما شروع به پیدا کردن که فن آوری های خاصی هستند که ذاتی همراه با تئوری ، و غیره وجود دارد

هیچ تکنولوژی بیشتر ریشه دوانده به موسیقی الکترونیک / کامپیوتر از MIDI است .

MIDI = واسط ساز دیجیتال. سلام آنچه در آن در واقع به معنی ، و بله ، واقعا couldnt بیشتر مرموز. اینجا ، در این مقاله کوتاه ، من دارم به تلاش را به MIDI را حس بیشتر برای کسانی از شما که به موسیقی کامپیوتری جدید.

اول ، اجازه می دهد شروع با MIDI چه چیزی نمی باشد. MIDI صوتی است. دوره. MIDI در واقع تولید صدا در همه. آن چیست؟ MIDI پروتکلی است که تبدیل موسیقی با بازی بر روی یک صفحه کلید ، و یا انواع کنترل کننده دیگر ، به داده های که از کامپیوتر می توانید به بازی است.

بهترین مثال است که من نمی توانم این giveand ، که به نظر می رسد برای دریافت بیشتر گره درک است

اگر شما همیشه بازی جعبه موسیقی ، تماشای شما متوجه است که یک قرقره است که نقطه کمی بیش از آن وجود دارد. همانطور که هر چیزی شبیه قرقره را دور می زنند در دوک نخ ریسی ، نقطه خاص باعث کلید خاصی را بر روی صفحه کلید کوچک در جعبه موسیقی بازی. شکل زیر را ببینید برای دیدن آنچه که منظور من :


این نقاط بسیار شبیه به MIDI. در هنگامی که شما بازی یک صفحه کلید است که به یک کامپیوتر متصل شده ، تا کنون کلیدی که شما فشار می فرستد یک نقطه (یا پالس) مانند مود بر روی اسپیندل جعبه موسیقی به کامپیوتر است. این پالس به کامپیوتر می گوید برای بازی یک کلید خاص ، در یک دوره خاص است. هنگامی که یک آهنگ MIDI را ضبط ، و یا اگر شما با استفاده از آهنگ ساز GarageBand ، در کامپیوتر است که در واقع ضبط صدا. با انواع ساس و کنه های ضبط آن کوچک ، یا پالس. هنگامی که شما بروید و بازی کار خود را ، شما در واقع گفتن کامپیوتر To Play بازگشت تمام پالس های کوچک ، یا با انواع ساس و کنه ، شما ثبت شده است.


اساسا ،

در حال حاضر ، که این واقعا جالب می شود این است که شما می توانید تغییر دهید چگونه کامپیوتر بازی می کند آنچه را که شما بازی. شما می توانید می گویند : با سلام ، بازی این توجه داشته باشید کمی زودتر از من. و یا آیا هر دو از این یادداشت ها در همان زمان آن را برای تلفن های موبایل ، بد است.

شما در واقع کامپیوتر انتقال پالس ، یا با انواع ساس و کنه در امتداد یک شبکه درست به طوری که خود را بیشتر شبیه به آنچه شما را در سر خود را می شنوند و کمتر انگشتان دست خود را چگونه ممکن است آن را در طول ضبط انجام می باشد.

شما همچنین می توانید گزینه های مانند "با فرمول اندازهگیری کردن' ، آن را به صدا مانند شما یک بازیکن بسیار بهتری نسبت به شما در واقع ممکن است استفاده کنید.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد MIDI و آن را در مد edutainment درست demystified ، بررسی پیتر شوارتز MIDI 101 :

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

What's New in Logic 10.4.5
Logic Pro X 10.4.5
Dream It. Do It.
Do you want to learn What's New in Logic 10.4.5?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: