All Articles Mixing & Mastering
مخلوط کردن : ایجاد فضای 3D در مخلوط شما
Rounik Sethi on Sun, August 8th 1 comments
If you have done research into how the Pro's approach Mixing, you've undoubtedly come across information such as to Mix at low levels, listening to your mix in mono and how important it is to give you

اگر شما از پژوهش به رویکرد طرفدار اختلاط ، شما بدون شک در سراسر اطلاعاتی مانند مخلوط در سطوح پایین آمده ، گوش دادن به ترکیب خود را در تک و چقدر مهم آن است که به خودتان مقدار زیادی از معافیت به من بدهید (راحت تر انجام می شود گفت : از انجام در یک موعد مقرر). در حال حاضر در حالی که این راهنمایی ها قطعات بی انتها حکمت مخلوط کردن ، من اغلب به سمت چپ اشتیاق برای بیشتر آبدار به دست بر روی اطلاعات. شرکت در یک جلسه مخلوط در یک استودیو خوب با یک مهندس بزرگ یکی از بهترین راه برای یادگیری تمام کسانی که اسرار اختلاط شما می توانید به تولیدات خود اعمال است. با این حال ، حتی اگر شما می توانید پیگیری کردن و متقاعد کردن مهندس اختلاط مورد علاقه خود را در وقت با ارزش خود را به اشتراک گذاشتن با شما ، این احتمال وجود دارد که آنها را بیشتر از توضیح چه ، چگونه و به همین دلیل روند خود را با تمرکز بر کار در دست. زمان زنده با مهندس اختلاط در داخل استودیو ممکن است به معنای گرفتن در داخل سر خود را...

گرگ Townley ، که مخلوط کردن اعتبارات شامل فیلم وری

گرگ به این نرم افزار آموزش اگنوستیک را با توضیح تنظیمات برای Reverbs کمک می کند ، EQ ، تاخیر و پلاگین های فشرده سازی او در جزئیات استفاده می کند. این را آسان می کند به ترجمه به DAWs دیگر است. این که آیا شما از سونار ، Cubase و Ableton زنده ، منطق و Nuendo و یا نرم افزار ابزار LE کاربر شما قادر خواهید بود ترجمه به تکنیک های گرگ را به مخلوط خود را. سبک اتاق موسیقی استفاده می شود مهم نیست... اگر چه من شخصا یکی از طرفداران محیط و پیدا کردن محیط به خوبی مخلوط کاملا از روی حیله و تزویر است (!). این راهنمایی می تواند مفید باشد ، برای مخلوط کردن هر نوع سبک موسیقی از موسیقی پاپ و به سنگ به الکترونیک به قوم... که به خاطر آن همه چیز در مورد فضا و دادن هر یک از صدا های آن خود را فضای مجزا در حالی که به طور همزمان وحدت همه در درون مخلوط است.

دوست دارم که گرگ مجموعه پنجره اختلاط و پلاگین ها او را از لحاظ فضا و نه توسط دستگاه است. به عنوان مثال ، بسیاری از مهندسان مخلوط گروه اثرات ترکیبی بر اساس نوع. به عنوان مثال درامز و پرکاشن ، باس ، گیتار ، خواننده ها ، و غیره با این حال ، روش گرگ تجزیه ترتیب به فضای صوتی از نزدیک ، میدوی و «راه ، راه برگشت" است. با استفاده از این روش به عنوان یک الگو ، من فکر می کنم ، سپس به محل خود را انتخاب ابزار / صداها در داخل فضای صوتی و اکتشاف قرار دادن صدا در یک راه آلی باعث می شود آن را بسیار آسان تر است. راه اندازی reverbs مختلف : 1 ثانیه (مقابل فضا) ، 3.5 ثانیه (وسط فضا) و 7 ثانیه (دور فضا) یکی از اسرار موثر برای کمک به ایجاد 3 ابعاد درون مخلوط شما می باشد. فیلتر کردن reverbs و تاخیر میکند ، سازگارکردن و بازخورد به 0 ٪ و فشرده سازی برای تلفن های موبایل اشخاص از روشهای دیگر مورد بحث (در میان بسیاری دیگر!)

سه راهنمایی مفید مخلوط کردن :

نکته 1 -- به دقت به آرایش خود را. ساخت یک تصویر ذهنی / صوتی که در آن ابزار و صداها را در یک اتاق می شود. کوبه ای به عنوان مثال در دور برگشت ، رشته ها به سمت راست نزدیک است.

نکته 2 -- عمق صوتی را به 3 بخش تقسیم کرد : نزدیک ، میانه و دور. با استفاده از تنظیمات زمان Reverb استفاده های مختلف برای کمک به دستیابی تصور می شود که از راه دور. این همه در مورد چشم انداز.

نکته 3 -- فشرده سازی سنگین برای تلفن های موبایل در زمینه ای نزدیک می تواند کمک به آنها را به نشستن در صف مقدم است. تغییرات نامحسوس به اکولایزر و همچنین می تواند اثر دراماتیک بیشتری در هنگام گوش دادن به کل ترکیب داشته باشند.

به نظر من این آموزش در حال مشاهده ضروری است! اگر می خواهید به یادگیری راهنمایی اختلاط از یک تولید کننده است که توسط هنرمندان بزرگ نام هالیوود و courted... پس از اتمام این Townley گرگ : ابعاد صوت در آموزش اختلاط در اینجا . از آن لذت ببرید استفاده از این تکنیک مخلوط کردن تولیدات خود را!

اگر شما نیاز بیشتر به کمک در این و یا هر منطق دیگری یا Mac نرم افزار مشکل : در www.macprovideo.com/forum/

Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Hands down, Apple's app store wins by a mile. It's a huge selection of all sorts of apps vs a rather sad selection of a handful for Zune. Microsoft has plans, especially in the realm of games, but I'm not sure I'd want to bet on the future if this aspect is important to you. The iPod is a much better choice in that case.
    • 9 years ago
    • By:
    Reply
FL Studio - Sound Design Workshop
FL Studio 201
Dream It. Do It.
Do you want to learn FL Studio - Sound Design Workshop?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: