All Articles Mixing & Mastering
راهنمای باس پردازش در هر مرغی شبیه کلاغ
Mo Volans on Thu, March 24th 0 comments
If you are not familiar with buss processing it is simply a technique that involves processing an entire group (or buss) of instruments at once. This could be two guitars, fifteen drum parts or an ent

اگر شما آشنایی با پردازش باس آن است که به سادگی یک تکنیک است که شامل پردازش یک گروه (یا باس) تمام ابزار در یک بار. و این ممکن است دو گیتار ، پانزده قطعات درام (drum) و یا کل چند ردیابی مخلوط.

For a concept that is so simple the end result shouldn't be that profound, but in fact it is. The effect that this sort of processing has on groups of instruments is pretty exceptional and it's a hugely useful tool for anyone looking to take their mixes to the next level.

01 -- شناسایی قطعات شما میخواهید تا فرایند پردازش

همانطور که در معرفی باس پردازش اشاره کرد واقعا می تواند فقط در مورد هر گروه از ابزار به کار روند ، و در راه پردازش باس نهایی باس کارشناسی ارشد خود را. در این مورد من فکر می کردم که این روند را بر روی چیزی به همان اندازه مهم نشان دادن... (درام).

گاهی اوقات حتی بهترین قطعات درام مخلوط می توانید کمی طلاق گرفته و جدا صدا. اغلب درمان این نقاط به عنوان یک کل و استفاده از پردازش چند اثر را انتخاب کنید در سراسر هیئت مدیره می تواند واقعا انسجام خاصی برای رسیدگی اضافه کنید.

اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است تمام قطعات شما میخواهید تا فرایند پردازش را انتخاب کنید ، در مورد من این انتخاب حلقه درام است. من با استفاده از ترکیبی از منطق و Cubase برای نشان دادن نقطه مورد نظر من در اینجا ، اما البته این روش کاملا عمومی است و می تواند در هر مرغی شبیه کلاغ انجام شده است.

قطعات درام (drum) به باس پردازش

صدا : خشک درمان نشده طبل :

[صوتی ID = "2240"]

02 -- ایجاد گروه های خشک شما

هنگامی که تمام قسمت های خود را انتخاب شما نیاز به تغذیه آنها را به یک گروه است. روش دقیق در اینجا خواهد شد بدیهی است مرغی شبیه کلاغ به مرغی شبیه کلاغ های مختلف متفاوت است اما معمولا یک فرایند کاملا مستقیم رو به جلو.

با تمام صداها را به کمک به یک گروه خشک مطمئن شوید که ساختار افزایش صدا و که هیچ چیز است قطع تغذیه. گروه شما باید مقدار زیادی و یا سقف قابل اجرا و به این معنی خواهد بود و در حال اجرا کردن کانال های فردی خود را کمی پایین تر از شما معمولا.

گروه ایجاد شده است.

03 -- استفاده از پردازنده های باس اول خود را

فرآیندهای من تمایل به معاشرت با گروه های درام مساوات و کنترل دینامیک. اگر شما احساس می کنید صدای طبل کلی خود را فاقد درخشش یا انتهای کمی کم پانچ ، سپس به استفاده از EQ به کل گروه می تواند معجزه کند.

برای برخی از این دلیل این گرایش به یک اثر بسیار مثبت تر نسبت به اضافه کردن EQ بیشتر به هر صدای فردی است. نتیجه به طور کلی آلی و کمتر به کرات از. اگر شما می خواهید به نتیجه گرم و ریگ دار EQ تقلید پرنعمت را امتحان کنید ، اگر شما ترجیح می دهید تمیز و sparkly برای فاز یک مدل خطی.

فشرده سازی ابزار دیگری کلیدی این است که آن را به پردازش هر باس می آید ، نه فقط طبل. اضافه کردن تقلید از یک کمپرسور پرنعمت به گروه ابزار و چیزی تقریبا جادویی اتفاق می افتد. نوع خاصی از چسب های صوتی با استفاده از این فرایند اعمال می شود و اغلب از آن می تواند این توهم را که این ابزار همیشه با هم ایجاد

فشرده سازی باس کار می کند به خصوص زمانی که آن را به طبل می آید و اگر چه سهام پلاگین از منطق ، Cubase یا ابزارهای نرم افزار به خوبی کار می کردن با استفاده از برای محصول شخص ثالث در اینجا ممکن است بهتر باشد. برخی از نرم افزار واقعا عالی بر اساس کمپرسور باس وجود دارد

مورد علاقه های شخصی من شامل UAD یا امواج SSL باس مدل کمپرسور. این به دنبال فریب آمیزی ساده پلاگین بسیار بیش از سریع نیشگون گرفتن و کشیدن یک انسجام واقعا شگفت آور است برای بیان به گروه خود نیاز ندارد.

EQ و کمپرسور باس اختصاص داده شده اضافه می شوند

صدا : درام با فشرده سازی و EQ ای در نظر گرفته شده است :

[صوتی ID = "2243"]

04 -- اضافه کردن نگرش

مساوات و فشرده سازی ابزار لازم در این جا ، اما اگر احساس می کنید شما می خواهید امتحان کنید چیزی کمی بیشتر مرزی و سپس شما می توانید انجام دهید بدتر از تجربه با اشباع چند پلاگین.

اشباع ، و یا تکه چیده شده نرم می تواند گرما یا چاقی را به گروه خود را که مترادف با ضبط نوار کلاسیک یا لوله مسیرهای سیگنال محور را اضافه کنید. باز هم ، مقدار زیادی از اشباع مناسب و معقول plug - in ها همراه با DAWs وجود دارد ، اما شما ممکن است بخواهید به جیب خود را غرق نموده و سرمایه گذاری در محصولات نهایی بالا برای به دست آوردن وجود دارد.

من که واقعا ساده پلاگین کار خیلی خوب و یکی که من در حفظ و بازگشت به URS اشباع 'پلاگین. این کار دقیقا همان چیزی است آن را در قلع به حساب می آید می گوید و دریافت این کار انجام می شود. مدل های پیچیده تر خارج وجود دارد مانند فهرست های کلاسیک PSP گرمتر یا Varisaturator Voxengo ، وجود دارد.

گرمتر فهرست اشباع پلاگین

05 -- محدودیت های خود را بدانید

هنگامی که تمام این پردازش شده است شما باید دریابید که شما یک سیگنال بسیار حتی با پویایی به خوبی رفتار بکار رود ، اما اگر شما هنوز هم قله در سطح کلی شما می توانید محدود کننده نهایی به درخواست این گروه است.

اگر شما برنامه را به درخواست این حفاظت از آن باید به سمت راست در انتهای زنجیره شما و شما واقعا باید به جلوگیری از فشار دادن آن خیلی سخت. شما می خواهید برای حفظ از دینامیک سیگنال اصلی که ممکن است به همان اندازه.

این تکنیک برای همه نیست که آیا آن را مخلوط کمی خود را 'داغ' ، بنابراین ارزش آن را دارد تجربه با آن ببینید که اگر آن را برای شما و پروژه شما کار می کند.

اشباع و محدود کردن اضافه شده است.

صدا : درام با برخی از اشباع و محدود کردن :

[صوتی ID = "2246"]

06 -- برای گروه؟

هنگامی که ما شروع به استفاده از پردازش باس و سازهای گروه های مشابه در یک مخلوط ، سطح نسبی ما را در مخلوط پایین مرحله به طور ناگهانی یک کار refreshingly مستقیم به جلو می شود. به سادگی یک مورد از مخلوط هفت یا هشت گروه زیر را به عنوان مخالف به سی یا چهل ساقه فردی است.

این سبک از مخلوط فوق العاده است و موجب صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان و در نهایت به شما می دهد یک صدای بهتر ، اما چه اتفاقی می افتد زمانی که شما می خواهید به طور خودکار به سطح... اجازه دهید بگویم گروه طبل خود را؟ در حال حاضر این به طور معمول خوب است اما اگر شما تصمیم می گیرید می خواهید به تغییر سطح نسبی گروه درام فقط ضربه محکم و ناگهانی به سطح خودکار آن.

گروه های کارشناسی ارشد در میکسر منطق

راه حل در اینجا ، گروه دوم "سرور" است. این اجازه می دهد تا شما را به کنترل سطح از گروه خودکار بدون استفاده از هر گونه پردازش بیشتر و یا مانع از سیگنال در هر راه. ترفند جالب ساده و بسیار آسان برای راه اندازی.

پردازش باس تنها یک روش برای کمک به ساخت مخلوط خود را بهتر است. یافتن پست های مستقیم از طرفدار آنها چگونه آهنگ های خود را در مخلوط مخلوط R N B در منطق ، مخلوط پاپ در ابزارهای نرم افزار ها و ابعاد صوتی در اختلاط .

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Recording Drums
Pro Tools 503
Dream It. Do It.
Do you want to learn Recording Drums?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: