All Articles Mixing & Mastering
زمانی که یکی لگد فقط کافی است -- علم در پشت درامز لا به لا گذاشتن
Peter Schwartz on Fri, May 27th 3 comments
Layering kicks is a great way to create a unique sound or feeling for your beats and grooves. Taking a thud-like kick and blending in another one with more snap, or adding a grungy techno-oriented...

ضربات لا به لا گذاشتن یک راه عالی برای ایجاد صدای منحصر به فرد و یا احساس برای ضربه و شیار است. گرفتن و پا زدن ضربه مانند و ترکیب در یکی دیگر را با ضربه محکم و ناگهانی بیشتر و یا اضافه کردن و پا زدن grungy تکنو گرا به 909 عمیق تنها دو نمونه از چگونه شما می توانید پا زدن خود را تعیین صداها جدا از بقیه از جمعیت است. اما گاهی اوقات ، گرفتن حملات دو (یا بیشتر) لگد به "ازدواج" را می توان از روی حیله و تزویر. گوش خود را -- کلیدی برای موفقیت مخلوطی از دانستن فقط یک کمی از علم آکوستیک همراه با بهترین قاضی از آنچه خیلی خوب است!


01 -- پاکت دوره همزمان

بسته به نوع در سطح بزرگنمایی شما ، به شما چیزهای مختلفی را ببینید. در این دیدگاه ما می بینیم نوعی «شکل کلی" از راه جلد در نوسان است یک قطعه صوتی ضبط است. این پاکت حجم نامیده می شود.


در این سطح بزرگنمایی ما می توانیم با جزئیات در امتداد محور افقی را ببینید (از چپ به راست). ما فقط واقعا می تواند جزئیات ("ish") در امتداد محور عمودی (پاکت حجم). این است که هنوز هم یک نظر مفید از چیزهایی است ، چرا که شما قطعا می توانید دریافت یک احساس یا نه قله از پاکت های حجم از ضربات متعدد ، می گویند ، در خط با یکدیگر قرار دارند. این است آنچه به عنوان تراز دلخواه برای فاز می گویند. اگر قله در این روش فاز تراز وسط قرار دارد ، صدا می تواند لکه دار ، و یا در موارد شدید ، آنها می خواهم صدا مانند آنها flamming.

از جنبه های مهم تراز دلخواه برای فاز است که قله ها همه در همان جهت اشاره ، و ترجیحا "بالا" را (در جهت مثبت) است. حجم عاقلانه -- هنگامی که قله ، مثلا ، دو طبل و پا زدن در تراز وسط قرار دارد و با اشاره در همان جهت ، قله خود را به یکدیگر sonically تقویت. اگر اوج یکی از پا زدن معکوس (اوج رو به پایین) و سپس حجم انرژی را از یک پا زدن را از یکی دیگر کم. این نوع از لغو فاز. دو نوع وجود دارد : لغو دوره ، و لغو فرکانس. من فقط در مورد فرکانس...


02 -- ملاحظات فرکانس

چیزی که ما می توانید ببینید در امتداد محور افقی در بیشتر زوم خارج سطح زوم است فرکانس موج و پا زدن است.


نیست که من تا کنون شناخته شده هر کسی که برای دریافت تا دیوانه را امتحان کنید و کوک کردن ضربات متعدد به طوری که فرکانس آنها همان (تقریبا غیر ممکن است کار به هر حال) اما در اینجا نکته : فرکانس (زمین) از ضربات باید درست و مناسب به منظور آنها را به صرفنظر کردن از یکدیگر ، تقویت یکدیگر (در راه sonically نامطلوب) ، و یا ضرب و شتم با یکدیگر. بنابراین انتخاب لگد که شما قصد به ترکیب واقعا به گوش باید انجام شود. فاز aligning و آنها را به طوری که قله های خود را همزمان هستند ، گام مهم به سمت گرفتن یک صدای پا زدن منسجم از ضربات متعدد است ، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها بخوبی می خواهید ترکیب با توجه به محتوای فرکانس آنها وجود دارد. گاهی اوقات این امکان وجود دارد ، بار دیگر آن نیست.

بنابراین اگر شما می خواهید به ترکیب طعم ضربات چند ، حق را از آغاز می دانیم که شما همیشه رفتن به خفاش 1000 حتی اگر ضربات تراز وسط قرار دارد.

و این من را به...


03 -- نسبی دوره و فرم فاکتور

هنگامی که ترکیب ضربات متعدد ، یکی از آنها همیشه باید "اصلی" و پا زدن ، با دیگران با اضافه کردن نوعی از عطر و طعم. اگر شما ترکیب ضربات متعدد و شما نه تنها می توانید آنها را به سادگی با هم آواز ، کاهش حجم "طعم" ضربات را امتحان کنید. هیچ چیز علمی در مورد این رویکرد به غیر از استفاده از گوش خود را امتحان کنید و صدای خوب چیزی که در غیر این صورت کار نمی کند وجود دارد.

ایده از "عامل سخن بی معنی وبیهوده" این است که فاز هماهنگی ضربات ممکن است نتیجه مطلوب بعد از همه را تولید نمی کند! شما ممکن است دریابید که پیشرفت (یا به تاخیر انداختن) صدای "ضربات طعم" توسط یک یا دو کنه به طور ناگهانی باعث خواهد شد که کسانی که لگد به مخلوط.

بله ، در واقع ، تلاش برای به دست آوردن ضربات متعدد ، claps ، و snares فاز تراز وسط قرار دارد در شرایط از پاکت های حجم اصلی خود را به. اما اگر شما دریابید که صدا کار نمی کند ، شروع به استخدام "سخن بی معنی وبیهوده عامل" ، با استفاده از گوش خود را به عنوان راهنمای خود را به صدای شما می خواهید.

در اینجا ما می بینیم دو سهام اپل حلقه به صفحه ترتیب گذاشته است. زوم در یک مقدار عادلانه نشان می دهد که ضربات در این حلقه ها به دور از بودن فاز تراز وسط قرار دارد.

اگر شما گوش نزدیک به حملات از طبل و پا زدن در کلیپ های صوتی (چهار بار) شما sloppiness کمی (flamming) را هنگام ضربه لگد بشنوند. sloppiness نامحسوس است ، اما قطعا وجود دارد :

[صوتی ID = "6629"]


برای مقایسه ، و به خصوص اگر شما چیزی با کلیپ اول اشتباه را نمی شنوند ، گوش دادن به این کلیپ که در آن ثبت نتایج مرحله هماهنگی با ضربات (با چشم) در صفحه ترتیبی (نگاه کنید به تصویر زیر). ضربات دیگر لاف و گزاف.

[صوتی ID = "6632"]


04 -- نتیجه گیری

شما به راحتی می توانید همین کار را با آزمایش سیستم شما را امتحان کنید. نگران نباشید ، تا بار سهام اپل حلقه "ماشین طبل آنالوگ 09" و "سنگ بستر Drumset 01" را بر روی دو آهنگ در آرایش خود را. تنظیم سطح یک حلقه در برابر دیگر به طوری که آنها تقریبا برابر است. سپس راه زوم در آن ، بنابراین شما می توانید شکل موج به سطح نمونه (و یا حتی نزدیک سطح نمونه) مراجعه کنید و تنظیم موقعیت یک حلقه در برابر از سوی دیگر تا زمانی که ضربات در حرکت چوب رهبر ارکستر بطرف پایین تراز وسط قرار دارد.


پیتر شوارتز تنها متخصص در تمام منطق چیز نمی باشد.... اتمام خود را MIDI 101 ویدئو خودآموز برای یادگیری همه چیز شما نیاز دارید در مورد MIDI !

Related Videos
Comments (3)

You must be logged in to comment.

 • Dekuruy
  Thanks, Peter. I really got a kick out of reading this! (Hey, you don't check your 'who's the producer' mail?) Take care, Adam
  • 9 years ago
  • By: Dekuruy
  Reply
 • Peter Schwartz
  Hi Adam, LOLOL! Re my "who's the producer" email, I know I owe you a reply. Been a little busy lately but I shall respond. Promise! (BTW, your email was hilarious!) Best Regards, Ski
  • 9 years ago
  • By: Peter Schwartz
  Reply
 • Dekuruy
  OK, Ski, no sweat. No urgency for you to reply - just wanted to make sure you knew I replied. I know you're very busy (uh oh, I feel another squirrel joke coming, but I'll refrain - after all, I think I've really run the mill with them). Best, Adam
  • 9 years ago
  • By: Dekuruy
  Reply
Designing Massive Sounds
Massive X 201
Dream It. Do It.
Do you want to learn Designing Massive Sounds?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: