All Articles Mixing & Mastering
چگونه به ریمیکس : قسمت 3 : افزودن ابزار دقیق به مخلوط
Mo Volans on Sun, August 28th | 1 comments
Almost every major music single release gets the remix treatment. In Part 3 of this MPV Premium "How to Remix" series, Mo Volans takes you through adding your own instrumentation to the mix.

در این سری از آموزش ما می رویم به شما از طریق گام به گام روند ایجاد یک ریمیکس واقعی است. remixing برای سال های بسیاری از من شده اند و بد سعی کنید برای به اشتراک گذاشتن با شما برخی از تکنیک های من در کار استودیویی من استفاده می شود.

شما می توانید مقاله قبلی در این سری در اینجا پیدا کنید :

این قسط به شما نشان می دهد که چگونه ابزار دقیق و قطعات درام (drum) به مخلوط اضافه شد. این بخش بسیار مهمی از این فرآیند است به عنوان این است که مخلوط واقعا می شود را آن گونه که مایلید تغییر دهید.


مرحله 1 -- فکر می کنم در مورد به جهت خود را

در این نقطه در مخلوط شما آن اغلب یک ایده خوب به نظاره نشست و فکر می کنم در مورد سبک که می خواهید به کار شوید. این انتخاب خواهد یک اثر بسیار شدید در مورد نوع از تلفن های موبایل شما استفاده کنید ، سرعت شما انتخاب می کنید و همچنین راه ترتیب شکل می گیرد.

Where we were at the end of the last stage

جایی که ما در پایان مرحله گذشته بود.


من تصمیم گرفتم من با ریمیکس جوی خانه در اینجا به عنوان احساس کردم این سبک عملکرد آوازی را از مسیر اصلی مکمل. سرعت بود در حال حاضر در آخرین قسمت از این سری به ضربان کندتر 125 تنظیم شده و ما آماده هستیم برای شروع به اضافه کردن طبل های جدید و ابزار دقیق را به مخلوط.

ارزش خود را با اشاره به که در این stageapart از چند تنظیم تغییرات جزئی است که به خوبی در در قسط بعدی نگاه کنید در این seriesIve تقریبا با ساختار اصلی رفته است. این به این معنی من قادر به نوشتن ابزار دقیق جدید من در زنده بود.

اگر شما ترجیح می دهند به طور کامل تغییر ترتیبات ریمیکس شما شما ممکن است بخواهید به حلقه بخش های کلیدی از مسیر و کار است که در آن حلقه. ابزار دقیق و قطعات جدید شما لوپ پس از آن مرتب می شود. هر کدام مسیر را انتخاب می کنید را به نوشتن بخش های جدید خود را شامل یک فرایند شبیه به یکی از طرح ریزی شده در اینجا.


مرحله 2 -- صدای طبل

رویکرد شما مختلف ممکن است تفاوت کند اما من همیشه با ریتم آهنگ من شروع : درامز و باس است. من این را می دهد هر پروژه ستون فقرات آن و ایجاد یک ساختار روشن به کار در داخل. در حال حاضر من معمولا مقدار بسیار قابل توجهی از زمان برنامه نویسی بخش درام خود من از ابتدا ، اما صرف به منظور سرعت و وضوح من استفاده کرده اند ترکیبی از حلقه های کتابخانه از پیش برنامه ریزی شده.

من استفاده کرده اند یکی حلقه ساده 4 / 4 خانه به عنوان پس زمینه اصلی اینجا را کلیک کنید و یک حلقه busier کوبه ای مبتنی بر بخش گروه کر. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه نویسی ضربان طبل خود را از ابتدا من پیشنهاد گرفتن یک نگاهی به این مبحث است.

Drum loops are added to the arrangement

حلقه های درام را به ترتیب اضافه شده است.


با قرار دادن حتی یک ضرب ساده مثل این که ما به طور ناگهانی شروع به ترکیب ما را به عنوان تغییر در شیوه ی شکل. با ضرب و شتم حال حاضر آن را نیز به تشریح هر تغییری که نیاز به انجام می گیرد تا آنجا تنظیم می رود و نگاهی که در آن بعد است.

ضرب و شتم جدید می افزاید : یک چشم انداز تازه :

[صوتی ID = "7361"]


گام 3 -- چند تغییرهای تنظیم

هر چند که قبلا هم گفتم که من چسبیده به تنظیم اصلی برای این ریمیکس من در این نقطه تصمیم گرفتید که از پل (بخش کوتاه تر بین گروه کر و آیه) اشتباه ترتیب من تا حدودی.

برای اصلاح این موضوع من به سادگی انتخاب بخش من می خواستم برای حذف و ویرایش مورد استفاده قرار

Small sections are removed to modify the arrangement

بخش های کوچک برداشته به تغییر آرایش است.


با این تغییرات در محل من احساس آرایش بسیار snappier بود و به خوبی سرازیر شد. من در حال حاضر آماده برای شروع به اضافه کردن برخی از قطعات موسیقی به آهنگ است.


گام 4 -- گرفتن باس شما در

خوشبختانه برای من کاملا چند عناصر موسیقی در بسته ریمیکس است که من می خواستم برای استفاده وجود دارد. مقدار زیادی از رشته ها ، گیتار و synths که در حال حاضر به خوبی در ترتیب قرار گرفتند ساخته شده کار من خوب و آسان است ، اما همیشه این آسان است.

اگر شما خودتان را داشتن برای ایجاد کاملا چند بخش موسیقی فقط یک نفس عمیق بکشید و وقت خود را. من خواهد بود ایجاد چند بخش جدید در اینجا و آن را واقعا فقط همین روند از عناصر موسیقی تا زمانی که شما یک تصویر کامل.

با این حال بسیاری از قطعات موسیقی یک پروژه من همیشه به برنامه خط باس خود من و این است که همیشه اولین عنصر موسیقی با شروع. این ریمیکس از این قاعده مستثنی بود و من به راست بر روی برنامه نویسی بخش خوب باس ساده کردم.

A simple bass part is programmed

بخش باس ساده است که برنامه ریزی می شود.


من استفاده کرده اند Korgs synth عالی Polysix برای این و برای صدای باس بسیار ساده به سبک آنالوگ با برخی از عرض استریو خوب تصمیم گرفتند. در پخش شد ، تدریجی و در منطق ویرایشگر پیانو رول tidied.

The Korg Polysix used for the bass line

KORG Polysix برای خط باس استفاده می شود.


خط باس جدید در محل :

[صوتی ID = "7360"]


پچ باس ، الگو و پیشرفت مورد استفاده در اینجا واقعا مجموعه ای از خلق و خوی برای بقیه مخلوط و به قطعات موسیقی موجود در یک احساس کاملا جدید. آن واقعا مهم است که هر گونه پیشرفت موسیقی به شما استفاده مناسب کاملا با عناصر اصلی ، بنابراین حتما به گوش دادن با دقت به کوک از هر ابزار در هر مرحله!


گام 5 -- بعضی از قسمت های کر اضافی و نظر خواهی کوچک

گام بعدی برای اضافه کردن یکی دیگر از خط synth کر برای بلند کمی بود. من با ابزاری به نام Sylenth 1 (از Lennar دیجیتال) رفت که من شده اند با استفاده از کمی به تازگی. بزرگ خود را برای تلفن های موبایل نشاط بخشی به سبک ترنس و تقریبا هر پچ الکترونیکی دیگر شما می توانید از فکر می کنم.

The Sylenth1 used for the Chorus synth

1 Sylenth برای synth کر استفاده می شود.


synth سرب در انزوا :

[صوتی ID = "7359"]


ارسال یک رشته ساده مانند ملودی بخش گروه کر را به آن کمی بیشتر نشاط بخشی و در حالی که انجام این کار تصمیم به اضافه کردن برخی از اتوماسیون به فرکانس باس فیلتر. این باس به معنای به پایان رسید تا اینکه در آیات و به طور کامل باز در گروه کر فیلتر ، این نیز به افزایش انرژی ، در انتقال کمک کرده است.

The simple chorus pattern

الگوی کر ساده است.


Automation is also added to the bass part to increase energy

اتوماسیون نیز به بخش باس اضافه برای افزایش انرژی است.


اتوماسیون در عمل :

[صوتی ID = "7365"]


برای اضافه کردن حتی تاثیر بیشتر در نیمه دوم هر بخش گروه کر من بعضی از سازهای کوبه ای که قبلا خاموش از پروژه اصلی دوباره به راه افتادند. این بخش شاکر واقعا کمک کرد برای اضافه کردن سرعت به این بخش است.

A shaker from the original project is brought back in

تکان دهنده از پروژه اصلی دوباره وارد آورده


همانطور که می بینید اگر چه ریمیکس ما هنوز در مراحل اولیه آن ، خود را واقعا شروع به شکل گرفتن است. و اگر چه barebones از آرایش کاملا شبیه به اصل ، آن را مانند یک مسیر کاملا متفاوت احساس می کند. شما می توانید بشنوید که در آن هستیم تا در کلیپ زیر است.

The arrangement takes shape

ترتیب شکل می گیرد ،.


در این نقطه مسیر به طور کامل مخلوط شده و تسلط به یاد داشته باشید ، این خواهد شد در مراحل بعدی از آموزش نگاه کرد و صدای کلی پروژه خواهد شد بسیار بیشتر جلا. بالاتر بعدی ، در بخش 4 ، به خوبی نگاه اضافه کردن عمق و تنوع بیشتر به مخلوط ما با استفاده از جلوه های فضایی و برنامه نویسی را پر کنید.

مخلوط خشن از آرایش تا کنون :

[صوتی ID = "7373"]


ترانه بود و برای این سری ریمیکس به کار برده میشد مهربانی توسط ارائه

Church Williams Album - Touch The Sun

کلیسای ویلیامز -- لمسی خورشید

علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد چگونگی تلفیق کردن؟ چک کردن


Comments (1)

You must be logged in to comment. Login Now

  • Christian L
    Great remix tutorials Mo! Looking forward to the next installments... :)
    • 7 years ago
    • By: Christian L
    Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: