All Articles Mixing & Mastering
چگونه به ریمیکس : قسمت 4 : در حال ویرایش اضافی و جلوه های فضایی
Mo Volans on Sun, September 4th | 1 comments
Almost every major music single release gets the remix treatment. In Part 4 of this "How to Remix" series, Mo Volans takes you through extra editing and adding spatial effects.

در این سری از آموزش ما می رویم به شما از طریق گام به گام روند ایجاد یک ریمیکس واقعی است. remixing برای سال های بسیاری از من شده اند و بد سعی کنید برای به اشتراک گذاشتن با شما برخی از تکنیک های من در کار استودیویی من استفاده می شود.

شما می توانید مقاله قبلی در این سری در اینجا پیدا کنید :

این قسط را در چگونگی به کار بردن برخی از ویرایش اضافی و جلوه های فضایی خودکار می تواند به تنوع و علاقه به ترکیب خود اضافه نگاه کنید. در پایان این بخش ، ما باید آماده به مراحل نهایی تنظیم و تولید پست حرکت می کند.


مرحله 1 -- راه اندازی برخی از جلوه های فضایی

مجموعه ای از اثرات جامد فضایی چیزی از هر گونه مزایای ترکیبی از و ریمیکس ما از این قاعده مستثنی است. هنگامی که آن را با افزودن بعد اضافی و تنوع به این پروژه اولین گام من بود به راه اندازی دو اتوبوس بازگشت ارسال ، یکی مسکن اثر تاخیر استریو و دیگر ی Reverb و نه بزرگ آمد.

این هر دو تنها استاندارد ارسال / بازگشت پیکربندی و می تواند فقط در مورد هر مرغی شبیه کلاغ است. توصیه من این است که حداقل یک تاخیر و یک Reverb استفاده برای آماده سازی ، در واقع شما در صورت تمایل به راه اندازی یک reverbs چند اندازه مختلف.

همانطور که این اثرات جهانی ما می توانیم آنها را به هر صدا در مخلوط ما اعمال ، بدیهی است که ما می توانیم درخواست درج اثرات به هر صدا یکی هستند اما این به شدت همه کاره با توجه به این واقعیت می توان آنها را دوباره مورد استفاده در سراسر مخلوط ما. بیایید نگاه در چند چیز ما می توانیم با آنها انجام دهید...

The delay and reverb busses are created

اتوبوس تاخیر و Reverb استفاده ایجاد می کند.


مرحله 2 -- جو خودکار

یکی از راه های مورد علاقه من برای ایجاد نقاط مورد علاقه و در سراسر مخلوط است ، به طور خودکار به پاره های کوچکی از تاخیر و Reverb استفاده در نقاط کلیدی است. این آثار به خصوص به خوبی برای خواننده و سازهای خط بالا ، اما همچنین می تواند ایجاد می سازد عالی اتمسفر به عنوان خوبی است.

من با اضافه کردن برخی از عکس های کوچک از تاخیر به آوازی سرب در آیه اول آغاز شده ، این فقط احساس از فضا و تنوع در سراسر این بخش اضافه می کند و اگر چه لطیف است ، آن نیز موثر است.

Small bursts of delay are programmed

پاره کوچک تاخیر برنامه ریزی شده است.


بعد ، من خودکار ، ساخت آن را کند می کند از سطح به ی Reverb ارسال در یکی از ابزار در آیه است. این باعث بوجود آمدن ساخت جوی و گویا احساس پیش بینی را به عنوان ما به سمت کر حرکت می کند. این یکی از اثرات مورد علاقه من برای استفاده در remixing عنوان آن سرزده تقریبا پنهان و غیر است.

An automated build of level to the reverb is put in place

ساخت خودکار از سطح به Reverb استفاده است در محل قرار داده شده است.


ی Reverb ساخت در انزوا :

[صوتی ID = "7382"]


این نوع از عوارض در سراسر مخلوط در مقاطع مختلف انتقالی و پر کوچک مورد استفاده قرار گرفت و رول است که به خوبی در بعد نگاه کنید.


گام 3 -- ایجاد تاخیر و تکرار دستی

تاخیر و تکرار نمی باید با استفاده از اثرات پردازنده ایجاد ، آنها را می توان به راحتی از طریق یک کمی ویرایش کتابچه راهنمای کاربر تولید می شود. برای نشان دادن این تکنیک من کوچک جایگزین بخش تاخیر در آیه اول ساخته شده است.

شما می توانید ببینید من به سادگی برش بخش کوچکی از آوازی و تکرار آن برای ایجاد اکو مانند اثر. من و سپس برخی از سطح و اتوماسیون تابه اضافه به اثر برخی از جنبش.

The manual echo is programmed

اکو کتابچه راهنمای کاربر می باشد برنامه ریزی می شود.


تاخیر کتابچه راهنمای کاربر می باشد در محل :

[صوتی ID = "7381"]


این مرتب سازی بر اساس اثر فوق العاده است به دلیل کنترل دقیق بیش از هر جنبه ای از تاخیر به شما دست آوردن. اغلب در زمانی که با استفاده از پردازنده های تاخیر این کنترل به خوبی می تواند از دست داده و نتایج را می توان بسیار بیشتری تصادفی. اگر شما یکی از دمدمی مزاجی کنترل شما ممکن است این مسیر را ترجیح می دهند!


گام 4 -- برخی از ساده پر و رول

کار بعدی من این بود برای شروع کار بر روی بخش های انتقالی مخلوط و این درگیر ایجاد برخی از پر و ایجاد شده است. من اغلب برش AA مشابه ، رب و روش تکرار را برای این مرحله استفاده کنید.

من با یک بخش آوازی گروه کر من می خواستم برای باز کردن و در سراسر بخش گروه کر ادامه آغاز شده است. برداشت یک بخش بسیار کوچکی از پر سر و صدای آن را به عنوان پژمرده و تکرار آن است. این panned سپس با استفاده از اتوماسیون و راست را تا پایان کر ادامه داد.

The chorus vocal part is repeated to fill the entire section

بخش آوازی گروه کر تکرار شده است برای پر کردن کل بخش.


از روش های مشابه بر روی بخش کوچکی از طبل استفاده می شود این حلقه ها را به ایجاد پر می کند و رول. تنها تفاوت در اینجا است که بخش درام را در آهنگ های جداگانه قرار داده شد به طوری که آنها می تواند پردازش شده و مخلوط به طور مستقل است.

Drum fills are created in the same way throughout the mix

طبل پر را در همان راه در سراسر ترکیب ایجاد شده است.


یکی از پر بود نیز به باس تاخیر ما در مرحله اول مجموعه فرستاده است. این اجازه را پر کنید تا نشت را به آیه بعدی ، با کمک به ژل دو بخش با هم.

تکرار و پر مخلوط :

[صوتی ID = "7384"]


گام 5 -- چک کردن تصویر بزرگ

در این مرحله را یک گام به عقب و بازی آرایش کامل داشته باشید تا کنون. این کمک خواهد کرد که این پروژه را ببینید شما را به عنوان کل و کمک در برنامه ریزی مرحله بعدی توسعه.

An overview of the project at this stage

نمای کلی از پروژه در این مرحله است.


مخلوط با تمام نکات اضافی ارسال :

[صوتی ID = "7386"]

بعد ، در قسمت 5 : تنظیم


ترانه بود و برای این سری ریمیکس به کار برده میشد مهربانی توسط ارائه

Church Williams - Touch the Sun (album cover)

کلیسای ویلیامز -- لمسی خورشید


علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد چگونگی تلفیق کردن؟ چک کردن

Comments (1)

You must be logged in to comment. Login Now

  • coFane
    I really like the reverb build technique. I'm gonna start using it more in my own mixes. Thanks Mo!
    • 7 years ago
    • By: coFane
    Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: