All Articles Mixing & Mastering
چگونه به ریمیکس : : : قسمت 5 : تنظیم و ساختار
Mo Volans on Sat, September 10th | 0 comments
Almost every major music single release gets the remix treatment. In Part 5 of this "How to Remix" series, Mo Volans takes you through creating the arrangement and structure with breakdowns and more.

در این سری از آموزش ما می رویم به شما از طریق گام به گام روند ایجاد یک ریمیکس واقعی است. remixing برای سال های بسیاری از من شده اند و بد سعی کنید برای به اشتراک گذاشتن با شما برخی از تکنیک های من در کار استودیویی من استفاده می شود.

شما می توانید مقاله قبلی در این سری در اینجا پیدا کنید :

در این قسط ما می رویم به در چگونه به توسعه ترتیب ریمیکس ما نگاه. همانطور که ما در حال کار بر روی مخلوط باشگاه / به سبک ترنس ، به خوبی تمرکز بر روی ساخت که کل DJ پسند به طوری که می توان آن را به راحتی در مجموعه مخلوط قرار داده است. نتیجه خواهد بود کوتاه ، رادیو و ویرایش نمایید ریمیکس رقص.


مرحله 1 -- درامز معرفی ما

در این مرحله از پروژه ما ما بسیار اساسی ترتیب هسته است که اساسا از شعر آهنگ اصلی و طرح گروه کر شامل است. من کردم به برداشتن پل ها و تر و تمیز کردن شروع مسیر است.

حالا که ما آماده هستیم برای تکمیل ساختار ترتیب ، کار برای اولین بار در لیست برای اضافه کردن یک مقدمه درامز به آهنگ است. این واقعا در خدمت چند هدف در یک مخلوط الکترونیکی : اجازه می دهد تا دی جی را به مخلوط مخلوط خود را با تولیدات دیگر می دهد و مسیر مقدمه ای متمایز است.

من به طور کلی می خواهم را به تمام قسمتهای طبل مورد استفاده در اوج مخلوط (در این مورد بخش گروه کر) و مخلوط آنها را برای ایجاد بخش مقدمه پر انرژی. شما باید توجه داشته باشید که در این مرحله ، مقدمه و هر بخش دیگری از آرایش است که هنوز هم بسیار اساسی و خام است. خوب که کل آن در مرحله بعدی توسعه.

روند ایجاد مقدمه ای بود واقعا ساده است : من با حرکت دادن تمام قطعات در آرایش کل 16 میله های شروع شده. برخی از فضای خالی به کار شوید. من پس از آن همه بخش های درام را به منطقه جدید آن برداشتهاید. کارهای دارای حق انحصاری تکثیر را به من داد.

All the parts were moved to create a 16 bar ‘space’

تمام قطعات برای ایجاد یک فضای 16 - نوار منتقل شدند.


با قطعات درامز آن برداشتهاید من در یک بخش synth تک و چند اثر به چیزهایی پد از کمی تصمیم گرفت. با کمک برخی از اتوماسیون و چند فیلتر پایین گذر ، مقدمه کمی حرکت داده شد. در نهایت ، من ارسال Reverb استفاده به حلقه اصلی درامز در پایان بخش و انتقال کامل شد.

Some drums were inserted into the new intro section

برخی از طبل به بخش مقدمه ای جدید قرار داده شد.


An automated synth part was also introduced

بخشی synth خودکار نیز معرفی شد.


البته شما می توانید در زمان های بسیار زیادی را از من صرف اما این مقدار کمی از کار نشان می دهد که این رو به را برای همیشه لطفا برای و حتی مقدمه ای ساده می تواند واقعا موثر.

پخش مقدمه ای طبل جدید :

[صوتی ID = "8106"]


گام 2 -- ایجاد برخی از پویایی

بعد تا من می خواستم به معرفی برخی از پویایی را به ترتیب. گرچه بخش روشن و گذار در این نقطه وجود دارد که کل احساس کمی استاتیک است. پیدا کنم که بهترین راه برای اضافه کردن برخی از علاقه به رها کردن انرژی در اماکن ، این اغلب احساس کنتراست را می دهد.

بخش ها که در آن انرژی یا جریان در این روش کاهش یافته است که اغلب به نام شکست. خرابی می تواند از ابتدا ساخته شده ، اما آنها همچنین می توانند به راحتی با استفاده از ابزار که در حال حاضر در آرایش شما حاضر است.

من تصمیم گرفتم که آیه دوم می شود یک نقطه مناسب برای شکست کوچک و کاهش سرعت کمی در اینجا کمک خواهد کرد به شکستن کل قطعه است. من به سادگی پایین درام و باس قطعات فیلتر ، کاهش سطح کوبه ای و کاربردی از کمی تاخیر به خط آوازی.

The second verse is transformed into a break down

آیه دوم را به شکست تبدیل شده است.


حتی با این تغییرات چند کوچک ، سطح انرژی ، تبدیل شد به طوری که در کل این بخش است. وقتی طبل سطوح انرژی دوباره بازسازی شده و مسیر اصلی آن است در راه آن است.

شکست در عمل :

[صوتی ID = "8107"]


مرحله 3 -- معرفی تفکیک کوچک 2

من تصمیم گرفتم که یک استراحت دوم به بعد به خوبی به کار در مسیر. وقتی گروه کر را از طریق چند بار می خواستم به باد آهنگ را در آمادگی برای پایان دادن طبل مبتنی بر بازی کرده بود. این برنامه با یک بخش سرد به طور مستقیم بعد از کر دوم به دست آورد.

من به سادگی با استفاده از برخی از AD - libs که در پایان از ترتیب اصلی به سمت چپ شد. قطعات گیتار چند که به خوبی کار می نیز وجود دارد. من به سادگی برش یک تکه نوار 8 - کاهش یافته و آنها را با هم.

خواننده پس از آن به اجرا درخواهد شدند ، برخی از اتوماسیون اضافه شده و اثرات چند نمونه برای اندازه گیری خوبی انداخته. باز هم ، بسیار چیزهای ساده اما بسیار موثر است. آهنگ در حال حاضر آماده می شود زخم بود.

The final breakdown and drum outro construction starts

شکست نهایی و درام outro ساخت و ساز شروع می شود.


گام 4 -- اختتامیه با طبل

بلافاصله پس از شکست نهایی ما به outro حرکت می کند. این است که اساسا برعکس مقدمه درام و با استفاده از قطعات بسیار مشابه است. تنها تفاوت واقعی این است که باس است که در واقع در حال حاضر در بخش اول است. سپس در فرکانس فیلتر شده و حذف شده است.

The drum outro is completed

outro درامز به اتمام است.


لمس چند کمی به این کار بخش اضافه شد ، این شامل بعضی از تصادفات ، پر و افزایش Reverb استفاده خودکار در پایان. با استفاده از این بخش در محل ترتیب اساسی ما به پایان رسید و آمد تا حدود 4 دقیقه است.

شکست نهایی و درامز outro :

[صوتی ID = "8114"]


مرحله 5 -- کنترل و برنامه ریزی گام بعدی

در این مرحله شما می توانید یک نگاهی به کار شما را بررسی آن را در تمامیت آن. اطمینان حاصل کنید که که کل جریان و آثار خوبی برای شما در پایان روز خود را مخلوط و شما باید از آن لذت ببرید.

Taking a step back and inspecting our work so far

یک گام به عقب برداشته و بازرسی کار ما تا کنون.


مخلوط کردن کامل تا این مرحله (لطفا ببخش هر اشتباهات مخلوط کردن در اینجا ، آن هنوز هم خشن!) :

[صوتی ID = "8116"]


البته اگر شما از ساخت مخلوط باشگاه تمام طول آن را داشته باشد دیگر از این ، اما آن را به سادگی مورد بخش های دراز خواهد بود ، اضافه کردن کر اضافی و مقدمه و outro خود را کمی طولانی تر.

در مرحله بعد ، قسمت 6 : در نظر خواهی ها و تنظیم نهایی و به دنبال در تولید پست و اضافه کردن هر گونه قطعات اضافی و یا اثرات ممکن است نیاز ما به نوبه خود این به یک تولید جلا . از آنجا به خوبی در mixdown ، تسلط و تحویل نگاه کنید.

ترانه بود و برای این سری ریمیکس به کار برده میشد مهربانی توسط ارائه

Church Williams - Touch the Sun

کلیسای ویلیامز -- لمسی خورشید


علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد چگونگی تلفیق کردن؟ چک کردن


Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: