All Articles Mixing & Mastering
چگونه به ریمیکس : : : قسمت 6 : نظر خواهی ها و نهایی و تنظیم
Mo Volans on Sun, September 18th | 1 comments
Almost every major music single release gets the remix treatment. In Part 6 of this "How to Remix" series, Mo Volans takes you through adding the final tweaks and polish to your remix.

در این سری از آموزش ما می رویم به شما از طریق گام به گام روند ایجاد یک ریمیکس واقعی است. remixing برای سال های بسیاری از من شده اند و بد سعی کنید برای به اشتراک گذاشتن با شما برخی از تکنیک های من در کار استودیویی من استفاده می شود.

شما می توانید مقاله قبلی در این سری در اینجا پیدا کنید :


در این فصل یکی به اخر مانده و چگونه ما می توانیم اطمینان حاصل شود مخلوط ما این است که در بهترین حالت آن توسط انجام خواهی نهایی به ترتیب و ترکیب نگاه کنید. با این تنظیمات کوچک به خوبی می شود مخلوط ما این است که 100 ٪ آماده برای تسلط.


مرحله 1 -- فوق العاده پر و اتوماسیون

در این مرحله ما نیاز به بیش از کل ترکیب با یک شانه دندان خوب بر روی هر تنظیمات و تغییرات در آخرین لحظه تصمیم گیری است. من می خواهم شروع به نگاه کردن به انتقال ؛ اگر این کل ترکیب بسیار جالب هستند ، به طور کلی بهبود یافته است.

با پر و می شکند شروع : این علامت گذاری به عنوان شروع یک بخش جدید و اغلب اضافه کردن انرژی به پروژه شما. فرایند تصمیم گیری که در آن به جای برنامه نویسی های اضافی به سادگی شامل گوش دادن به آهنگ به عنوان یک کل است. پس از عبور می کند چند ، مکان هایی که نیاز به کار باید پرش در شما.

هنگامی که من این کار را شکستن مسیر را به بخش های آن ، بنابراین من می توانم در بخش گاز به اندازه تمرکز. به عنوان مثال : دسته اول از برنامه نویسی من انجام شده در بخش مقدمه درام و من اسکن این مناطق بر روی اولین کار.

که من پیدا کردم دو منطقه که در آن پر و برنامه نویسی اضافی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. در اطراف نیمه راه از طریق مقدمه اضافه شده ی Reverb مبتنی بر استراحت ساده است. این خودکار ارسال Reverb استفاده سطح در حلقه درام اصلی به دست آمد. من هم حلقه همراه با سازهای کوبه ای در همان نقطه کاهش یافته است به برجسته نمودن اثر.

The reverb based fill I created in the intro

پر کردن Reverb استفاده مبتنی بر من در مقدمه ایجاد شده.


ی Reverb را پر کنید :

[صوتی ID = "8117"]


منطقه دوم از مقدمه ای که برخی از توجه به بخش منجر به آیه اول شد. رول جبرانی در هر دو حلقه های اصلی و حلقه های کوبه ای اضافه شده است. برخی از علاقه و ساخته شده را پر کنید کمی بیشتر فن آوری در طبیعت است. احساس کردم آن چیز دیگری را در این نقطه و Thats چه به خوبی در آینده نگاه مورد نیاز است.

The second fill is enhanced

پر دوم افزایش یافته است.


پر دوم تمام شده است و در محل :

[صوتی ID = "8118"]


برداشت من این مقدمه پر به عنوان مثال است ، اما همین کار را در طول هر بخش از مخلوط و هر گونه برنامه نویسی بیشتر است که می تواند در مثال کامل در پایان این آموزش شنیده شود اضافه شده تکرار شد.


مرحله 2 -- با استفاده از اثر انتقالی بر اساس نویز

در هنگام کار با پر و انتقال آن واقعا مهم است که آنها به خوبی جریان است. ایجاد انتقال مایع مشکل است اما چند تکنیک که واقعا می تواند زندگی را ساده تر وجود دارد. ما در حال حاضر در اتوماسیون نگاه و چگونگی تغییر فرکانس فیلتر و جلوه های ارسال مقادیر واقعا می تواند کمک کند اما شما همچنین می توانید از نمونه ها و تکه های مبتنی بر اثرات استفاده در اینجا به عنوان یک عمل است.


انتقال حرکت به آیه اول بسیار خوبی در این نقطه است ، اما نیاز به کار کمی بیشتر است. من سر و صدا بر اساس گسترش نمونه در سراسر پایان مقدمه تصمیم گرفت و شروع کر واقعا به چسب کمک به دو بخش با هم.

من این اثر را از ابتدا ساخته شده با استفاده از AA نمونه ساده نویز سفید فیلتر پایین گذر ، خودکار و برخی از تاخیر استریو. این رویکرد به شما می دهد کنترل حداکثر بیش از صدا و اجازه می دهد تا شما را به آن حجاری مشخصات دقیق خود را.

The noise based effect is constructed

اثر سر و صدا ساخته شده است.


این اثر در طول مسیر دوباره مورد استفاده قرار گرفت و واقعا کمک می کند تا برای ایجاد انتظار و جو است. سعی کنید تجربه با چند اثر مختلف است. شما همیشه می توانید پردازش های اضافی ، اضافه کردن مانند Reverb استفاده و تاخیر چیزها حتی بیشتر اتمسفر را در صورت نیاز.

ساده مبتنی بر اثر سر و صدا در گذار اول :

[صوتی ID = "8119"]


مرحله 3 -- قطعات و ابزار اضافی

اگر شما احساس می کنید که برخی از بخش هایی از مسیر خود را باید spicing تا شما می توانید سعی کنید از اضافه کردن ابزار دقیق اضافی یا قطعات کوبه ای. احساس کردم که کر نیاز به یک آسانسور کوچک و معرفی یک حلقه کوبه ای کوچک برای اضافه کردن انرژی کمی ضربه است. شما می توانید صداهای جدید را در کلیپ زیر را بشنود.

حلقه با کمی تاخیر استریو ، لمسی از محیط ، برخی از اشباع و البته برش اجتناب ناپذیر کم برای اطمینان از هیچ فرکانس پایین سرکش تداخل با مخلوط ما وجود دارد ، تحت درمان قرار گرفت.

The new loop is highlighted in the last section of the mix

حلقه جدید در آخرین بخش از مخلوط برجسته شده است.


حلقه جدید در بخش پایانی :

[صوتی ID = "8124"]


من هم با استفاده از این صدای اضافی در بخش مقدمه و outro مخلوط ما. شما می توانید حتی بیشتر ، اینجا ، و در واقع اضافه کردن ابزار دقیق اضافی اگر دوست دارید ، اما به یاد داشته باشید به چیز طبخ نیست. اگر شما مخلوط خوب نیست با 8 قسمت اضافه کردن یکی دیگر از 5 احتمالا سودمند نخواهد بود!

این نیز هم به اضافه کردن هر نوع تکرار و یا اضافی مخفی شود تا ترکیب خود را. خوب یک نگاهی به این آینده و بد شما برخی از بخش های کلیدی است که در این نقطه تغییر داده شد نشان می دهد.


گام 4 -- نهایی مخفی شود

در حال حاضر ترکیب خود را برای هر گونه ویرایش نهایی ، بررسی و کپی کردن و چسباندن است که باید انجام شود! خوشبختانه تنها یک ویرایش من نیاز به مراقبت از اینجا وجود دارد. یکی از نظر گرفتن شناسه (شماره) پر سر و صدای قطعات ساخته شده در گروه کر اول گم شده از گروه کر دوم بود و نبود آن به معنای فقدان انرژی در اینجا وجود دارد.

من به سادگی برداشت نظر گرفتن شناسه (شماره) بخش ساخته شده قبل از آن و کپی شده را در محل مربوطه در بخش دوم گروه کر. به سادگی مخفی شود مانند این می تواند یک تفاوت زیادی را ایجاد کند. ارزش به خوبی آن نشسته به انجام جلسات متعدد گوش دادن با قلم و کاغذ برای یادداشت هر چیزی را که باید انجام شود. Youve آمده از این راه دور نمی بنابراین در کار نحیف در حال حاضر!

The vocal part is copied and pasted into place in the second chorus

بخش آوازی است کپی و جا به جا شده را به محل در گروه کر دوم.


گام 5 -- بررسی میکس و سطح شما برای آخرین بار

مثل همیشه مرحله نهایی ما این است که به تصاویر بزرگ نگاه کنید و بررسی کنید که در آن ما را در. بازی ترکیبی خود را تمام راه را از طریق. در حال حاضر ویرایشهای شما شده اند مراقبت از صورت گرفته است ، همه ابزار دقیق خود را در محل و انتقال خود را صاف و نرم هستند شما می توانید بر روی مخلوط تمرکز.

در این مورد ما گرفته اند مراقبت از تمام سطوح نسبی به عنوان weve رفته همراه تا همه چیز این است که چگونه باید آن را. شما می توانید از تکامل ترکیب و سطوح سلام اگر نمونه های نهایی را با هم مقایسه کرد در هر مرحله از این آموزش می شنوید.

The entire mix in all it’s glory

کل مخلوط در تمام شکوه خود.


اگر شما از ترکیب این بزرگ آن کمک بزرگی به استفاده از کانال های گروه و ترکیب تمام صداهای مشابهی به عنوان یک سند. شما می توانید در این مخلوط را ببینید من که با خواننده انجام می شود. شدند و تعداد بسیار زیادی از آهنگ های آوازی وجود دارد و آنها را در یک گروه به سادگی عضو دسته نجات غریق وامثال ان. همه آنها با همین کمپرسور تحت درمان قرار گرفتند و در هیچ اثر دیگر ارسال / می گرداند.

... And the arrangement has finally taken form

ترتیب در نهایت شکل گرفته!


تا ترکیب کامل تا این لحظه :

[صوتی ID = "8128"]


اگر شما احساس می کنید نیاز به تغییر ترکیب خود شما همیشه می توانید مجموعه ای از گروه های تازه با هیچ اتوماسیون یا پردازش و راه اندازی یک ترکیب نسبی با گروه های بزرگ. هر آنچه که شما انتخاب می کنید برای انجام دهید فقط مطمئن شوید که شما را ترک مقدار زیادی از سقف بر روی خروجی اصلی ، چرا که تا به خوبی از وارد شدن به برخی از تسلط!

شما می توانید ترکیبی است که من تا این مرحله بالا بود می شنوید... همه چیز در نهایت به خط آمده و ما هم اکنون می توانید شنیدن ساختار و چیدمان به پایان رسید. که هم اکنون برای انجام شده است نیشگون گرفتن و کشیدن صدای نهایی.


آهنگ های مورد استفاده برای این سری ریمیکس مهربانی بود ارائه کلیسای ویلیامز . لطفا او را با مراجعه به سایت خود حمایت.

Church Williams - Touch the Sun

کلیسای ویلیامز -- لمسی خورشید


علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد چگونگی تلفیق کردن؟ را بررسی کنید Remixing اولاو (Olav) Basoski در زنده خودآموز تصویری سری .Comments (1)

You must be logged in to comment. Login Now

  • Jumperman
    Hey Mo, loving all the stuff you post on Audiotuts, here, and Music Tech. Thanks for all the good tips. I have a question: how'd you make Church's vocals sound so good in the mix?
    • 7 years ago
    • By: Jumperman
    Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: