All Articles Motion
چکیده نگاه اول : حرکت اپل 5 : ویژگی های جدید
Rounik Sethi on Wed, June 22nd 0 comments
As the dust settles after the incredible launch of Final Cut Pro X we turn our attention to the somewhat less attended to Motion 5. Released in sync with Final Cut Pro X via the Mac App Store, it’s av

همانطور که گرد و غبار حل و فصل بعد از راه اندازی باور نکردنی از نهایی X کات های حرفه ای ، اجازه دهید توجه ما به نوبه خود به حرکت تا حدودی کمتر پیش بینی 5. عرضه شده در همگام با X فاینال کات طرفدار از طریق فروشگاه App مک ، در دسترس خود را برای قیمت حیرت انگیز از... برای آن صبر کنید... دلار 49،99

اگر چه نه اساسا به عنوان نهایی X کات های حرفه ای تغییر می کند ، مقدار زیادی از دلایل به خوش بینانه در مورد آینده حرکت وجود دارد. در این بررسی نگاه اول به خوبی از طریق برخی از تغییرات بیشتر ویژگی های هیجان انگیز و مهم است که در حرکت 5 گرفته راه رفتن.

اگر شما برنامه ای برای نصب حرکت 5 و / یا فاینال کات طرفدار X و کمپرسور 4 بر روی یک سیستم با نسخه موجود از برش نهایی نرم افزار 7 ، لطفا خواندن این نصب و راه اندازی بهترین راهنمای عمل از اپل برای اولین بار !


مستقیما به مرورگر پروژه

به محض راه اندازی یک پروژه پنجره مرورگر جدید به نظر می رسد و آشکار است که حرکت خود را 5 تا برخی از توانایی های منحصر به فرد حق کردن خفاش. نه تنها ممکن است برای ایجاد یک پروژه حرکت و سپس وارد این پروژه به نهایی X کات های حرفه ای ، در حال حاضر شما می توانید اثرات فاینال کات ، ژنراتور ، انتقال و عناوین (بر روی این کار بعدها) ایجاد کنید. این سطح از یکپارچگی بر روی بسیاری از وعده برای devlopment آینده از هر دو برنامه های کاربردی.


رابط کاربری

آن هیچ جای تعجب است که حرکت رابط 5S ورزشی همان تمیز و تیره ، قسمت بیرونی براق به عنوان فاینال کات های حرفه X. ، اما برای کاربران با تجربه حرکت ، بسیاری از رابط کاربری باید احساس بسیار آشنا. حسابرس (بازرس) ، مرورگر فایل و کتابخانه در اقامت و کار تا حد زیادی به همان شیوه آنها در حرکت 4. جدول زمانی در حال حاضر نوار ابزار خود را دارد ، شبیه به یکی از در X FCP و های iMovie '11.


بسیاری از پیشرفت های تحت هود گرفته شده است. مانند X FCP ، حرکت 5 در حال حاضر برنامه های 64 - bit ، سهام این موتور رندر همان فاینال کات طرفدار X و کمپرسور 4 ، و utilitzes GPU و بزرگ مرکزی دیسپچ (چندین هسته پردازش در اینجا ما آمده ایم!)

بازگشت به رابط : یک بهبود عمده گذشته از موضوع رنگ تیره تر سردبیر جدید Keyframe است که نشسته است منظمی در زیر جدول زمانی است. این باعث می شود آن را خیلی بیشتر شهودی که انیمیشن ، اضافه کردن و ویرایش keyframes آنلاین نیست.


محتوی

یکی از بخش هایی از حرکت سلام همیشه لذت می برد کتابخانه محتوای اضافی هستند. با طیف گسترده ای از عناوین حرکت ، ژنراتور و replicators ، امن خود برای گفتن این مطلب به این مقدار نیست با نصب اولیه حرکت 5. با این حال ، شما می توانید از به روز رسانی نرم افزار و یا حرکت منوی نرم افزار محتوای اضافی برای دانلود به طور مستقیم به مک خود را بدون پرداخت هزینه اضافی مراجعه کنید.


حرکت 5 را می توان مورد استفاده قرار گیرد را به طور کامل ویرایش و سفارشی فاینال کات طرفدار X قالب. شما می توانید برای باز کردن این به طور مستقیم در حال حرکت ، آنها را تغییر دهید ، آنها را نجات و آنها را آماده برای استفاده در فاینال کات های حرفه X. تاپیک بدون نیاز به ارسال این قالب حرکت های هوشمند به طور خاص به FCP X. به سادگی صرفه جویی (یا چاپ و نشر) قالب آن را آماده می سازد برای استفاده به طور مستقیم از داخل نرم افزار X. ، فاینال کات ،

به یاد داشته باشید که شما می توانید یک اثر ، عنوان ، انتقال و ژنراتور برای فاینال کات طرفدار از درون حرکت را با استفاده از جدید از مرورگر پروژه... منو ایجاد کنید. ارزش خود را در مورد اینکه چگونه زیبا و محکم این ادغام شده است در جهان واقعی است.


سکوهای

سکوهای هستند یکی از ویژگی های جدید خیمه در حرکت 5 است . طراحی شده برای کنترل پارامترهای چندگانه به نسیم ، پیدا کنم آن را به صورت علاوه بر مفید است. کافی است روی منوی میانبر پارامترها در بازرس راست کلیک کنید و انتخاب کنید اضافه کردن به ریگ. در اینجا شما می توانید دکل های جدید و یا ایجاد اضافه کردن به دکل های موجود است. نوع کنترل می تواند به عنوان چک باکس ، پاپ آپ و یا لغزنده تنظیم شده است. زیبایی از این است که پارامترهای دیگر از آهنگ ها و اشیاء دیگر را می توان به دکل همان است که در مسیر خود را در جدول زمانی ظاهر می شود اضافه شده است. از اینجا می توانید keyframe و تحریک و تشجیع کردن و اسباب. IM مشتاق به کشف توانایی در جزئیات بیشتری از این ویژگی!


تاملات پایانی

حرکت 5 است آسان تر در چشم احساس می کند و مانند یک نسخه کامل تر و انجام شده نسبت به سلف خود است. کار با keyframes و پارامترهای چندگانه به دلایل زیادی در خود به پرداخت قیمت کوچکی از ورود به دنیای گرافیک حرکت است. اضافه کردن به که از ویژگی های جدید و آسان کلید زنی واشنگتن و توانایی ایجاد و تغییر قالب برای فاینال کات طرفدار X و شما می توانید ببینید که اپل به طور کامل برای حرکت و X FCP در نظر دارد به ابزار مکمل برای ویراستاران فیلم و قصه گوهای بصری برای برخی از زمان های آینده .


دوست دارم به شنیدن افکار خود را بر روی جدید حرکت 5 است . لطفا نظرتان را به ترک نوشته یک «دیدگاه» زیر وارد نمایید و اجازه دهید به ما اطلاع ویژگی های شما لذت بردن از با استفاده از بیشتر و به اشتراک گذاشتن نظرات خود را و راهنمایی های گردش کار!

استفاده از این آموزشهای ویدیویی برای یادگیری همه چیز شما نیاز دارید در مورد فاینال کات های حرفه X و حرکت 5 (به زودی )!

Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: