All Articles Motion
تبدیل مردم به گرد و غبار با استفاده از اپل حرکت
Ben Balser on Wed, November 27th 0 comments
Have you ever wanted to vaporize your boss? Turn an annoying family member into dust? We've all been there! Now, using Motion 5, you can do just that while avoiding a lengthy prison sentence too!

چند وقت پیش، من نوشت: یک مقاله در مورد چگونگی ساخت یک سبیل منفجر شود . این اثر من در مورد استفاده بود سطل دن در iOS بازی ویدیو تیزر. در این مقاله، دوست دارم به گسترش بر روی آن و آن را عملی کمی بیشتر. من دارم را به ضرب گلوله فرد بر روی صفحه نمایش به رنگ سبز، و او را به گرد و غبار به نوبه خود، با استفاده از حرکت 5. این ترفند همان در حرکت 4 کار می کنند، نیز می باشد. این می تواند یک اثر روی حیله و تزویر برای رسیدن به. بهتر روشن و کمتر کار می کنند، توپ رو از سبز خود را روی صفحه نمایش است، بهتر است نتایج خود را برای این روش خواهد بود. و از آنجایی که این کار نیاز به تولید هزاران ذرات، شما ممکن است برخی از عملکرد سیستم کند با توجه به آنچه GPU شما در حال اجرا را مشاهده کنید. بنابراین اجازه دهید به شما روش اولیه نشان می دهد، و شما می توانید آن را در خود از وجود دارد را اصلاح کرد.


مرحله 1 - پروژه راه اندازی

راه اندازی حرکت 5، از مرورگر پروژه بیمار را انتخاب کنید حرکت پروژه، و پخش 720 از پیش تعیین شده در 24fps، و به مدت 5 ثانیه صورت گرفت. در این پروژه، از منوی باز شدن صفحه در سمت راست بالای بوم، بد رزولوشن به نصف، کیفیت پیش نویس، و خاموش کردن همه چیز زیر را که، سایه ها، بازتاب، و غیره این با عملکرد سیستم کمک خواهد کرد که از سال قرار بود برای ایجاد یک بار سطل از ذرات. سپس بیمار وارد کردن ضربه روی صفحه نمایش سبز از دوستان من برنج از ایرلند.

Figure 1

شکل 1


با کلیپ من انتخاب شده، بد است کلید پایان (فلش Fn به سمت راست بر روی لپ تاپ مک) برای ارسال playhead من به پایان پروژه من، و ضربه O برای پایان دادن به کلیپ من وجود دارد. کلید خانه را playhead من به آغاز پروژه من. در کلیپ من او را با سر خود را با نگه داشتن کلید انتخاب در حالی که کلیک کردن و کشیدن به طور مستقیم بر روی کلیپ در خط زمانی شروع می شود پایین، لغزش تا بد این.

Figure 2

شکل 2


اولین چیزی که ما همیشه با عکس های صفحه نمایش سبز گندم از زباله که ما اصلا نیازی به مقابله با است. کلیپ من از برنج هایلایت شده است، بد F1 به کنترل های املاک، و برای بخش زراعت و اصلاح نباتات، بد از آن نمایش، با کلیک بر روی دکمه آبی را قادر می سازد (در سمت چپ از محصول کلمه)، و تنظیم چپ، راست، بالا و تمرکز در تنها در برنج، و از بین بردن تمام دیگر بخش های بد روشن از روی صفحه نمایش. سپس بیمار فرماندهی-2 به کتابخانه، به فیلترها، به جمع آوری کلید زنی فراوانی، و به کار بردن فیلتر Keyer. آثار بزرگ از آن به طور پیش فرض در عکس های خوب، اما مال من بود روشن نیست که هست. برای تمیز کردن آن را، بد را کلیک کنید از ابزار انتخاب رنگ (مربع قرمز رنگ) و بالا سمت راست برای تمیز کردن صفحه نمایش بد روشن سبز من را انتخاب کنید. بد این کار را دوباره و بخش پایین سمت چپ من به تمیز کردن یک بیت را انتخاب کنید بیشتر من می توانید ببینید که کاملا کلید زنی نمی حق دور. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از فیلتر Keyer، نگاه کنید به مایکل Wohls آموزش تصویری حرکت 5-104، اثرات، ذرات و Replicators

Figure 3

شکل 3

مرحله 2 - ایجاد گرد و غبار ذرات

بد C برای حلقه ابزار نقاشی من رسید و رسم یک دایره کوچک است. با استفاده از این لایه شکل جدید انتخاب شده، بد رفتن به منوی شی و ایجاد ذرات را انتخاب کنید. میانبر صفحه کلید E است. سپس F4 با لایه امیتر برای کنترل آن انتخاب شده است. تغییر شکل به تصویر، تنظیم به صورت تصادفی را پر کنید، و لایه کلیپ کوک من را بکشید به منبع تصویر و. دید لایه دایره را به طور خودکار از کار افتاده، که ما می خواهیم. سپس شکل به تصویر، تنظیم مجموعه ای برای پر کردن تصادفی، و کشیدن کلیپ کوک من را به تصویر منبع است. با playhead من در 2 ثانیه، لایه امیتر انتخاب، ضربه من را به حرکت در نقطه خود را در اینجا.

Figure 4

شکل 4

مرحله 4 - متحرک سازی امیتر

زاویه انتشار = 360، نرخ تولد = 0، شماره اولیه = 20000، زندگی = 10، سرعت = 500، سرعت اتفاقی = 100، مقیاس = 40، مقیاس اتفاقی، 10، حالت رنگ = نگاهی به تصویر رنگ: بد تنظیمات زیر را تنظیم کنید. بنابراین فقط 5000 ذرات مجموعه در همه جهات حرکت می کند، سرعت متغیر به طور متوسط ​​100 پیکسل در هر ثانیه. شکل 4 را ببینید.

شما می توانید با تعداد کمی از ذرات شروع، سپس تعداد ذرات بعدی را افزایش دهد، برای عملکرد سیستم بهتر در حالی که کار در ابتدا. همه این تنظیمات می تواند بسته به کلیپ اصلی خود را و اثر دقیق آن شما می خواهید برای رفتن متفاوت باشد.

بعدی بد آنها را به زمین قرار می گیرند. من می توانم به فرماندهی-2 را به سرعت به سمت کتابخانه استفاده کنید. سپس در رفتار، در مجموعه شبیه سازی، بد اعمال رفتار گرانش را لایه دو replicator من و تعیین شتاب به 10000. این است که چگونه قوی جاذبه ذرات به زمین.

Figure 5

شکل 5


در نهایت من دارم برای انتخاب لایه امیتر، ضربه شیفت-I را برای رسیدن به آن در نقطه. با استفاده از کلید فلش سمت راست را به playhead 5 فریم به سمت راست. لایه کلیپ کوک شده را انتخاب کنید، ضربه ای به مجموعه ای نقطه پایان آن وجود دارد. در رفتارها، عمومی، درخواست محو شدن در / محو شدن در خارج، با محو شدن مجموعه را به 0 و محو شدن در خارج مجموعه به 8.

Figure 6

شکل 6


پاکسازی

اگر می خواهید برای نگاه کمی پاک کننده را امتحان کنید، قرار دادن کلیپ های کوک شده خود را، و هر پس زمینه شما ممکن است به لایه خود را اضافه کنید، و محل این لایه به عنوان لایه پایین ترین سطح. یک لایه دیگر برای امیتر ذره و منبع شکل خود را ایجاد کنید، این محل به عنوان ترین لایه. سپس با این لایه انتخاب شده، F4 به بازرس لایه. روشن کردن ثابت قطعنامه، و تنظیم عرض و ارتفاع را تنها به عنوان بزرگ و یا کوچک در صورت لزوم به تناسب اثر گرد و غبار خود را در.

محتاط با کلیپ منبع خود، مطمئن شوید که بیش از حد بزرگ و یا پیچیده نیست. و با بازی با محو شدن از هم. من محو اغراق آمیز زمان ایجاد کردن در اینجا، فقط شما می توانید ببینید که چگونه با هم تداخل کار می کند. استفاده از محو کوتاه تر از زمان.

در نهایت، اگر شما در حال صادرات به کامپوزیت در برنامه دیگری، مطمئن شوید که برای رفتن به منوی باز شدن صفحه، سمت راست بالای بوم و تنظیم مجدد سایز تصویر به کامل و کیفیت به بهترین. فرماندهی-E برای صادرات و در پنجره صادرات، تنظیم صادرات به ProRes 4444 در بخش گزینه ها، و رنگ را به رنگ آلفا، و چک باکس Premultiply آلفا بررسی می شود در بخش بارگزاری صفحه.

یکی از نکته آخر، اگر شما می خواهید به بازی در اطراف با رفتارهای شبیه سازی دیگر با قطره چکان ذره، آگاه باشید که جاذبه تنها واقعا قابل اعتماد باشد. بسیاری از آنها اصلا رفتار به عنوان انتظار می رود که youd. اما در صورت تمایل به تجربه و ببینید چه چیزی شما می توانید با آمد تا.

Figure 7

شکل 7


نتیجه

و شما آن را داشته، ابزار بسیار اساسی برای تبدیل peoplein به گرد و غبار با حرکت! البته شما به نیشگون گرفتن و کشیدن این، اضافه کردن به آنها، تغییر این روش در از راه های مختلفی به نیازهای مجموعه شخصی شما. اما همانطور که می بینید، هر شی را می توان به گرد و غبار تبدیل شده است، و یا حتی فقط منفجر (خاموش کردن رفتار گرانش). امیدوارم که شما چیزی مفید در این مقاله، و آن را کمک می کند تا شما را به کشف کلاهبرداری های دیگر شگفت انگیز است که می توان به راحتی در حرکت 5 انجام می شود.


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Effects, Particles and Replicators
Motion 5 104
Dream It. Do It.
Do you want to learn Effects, Particles and Replicators?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: