All Articles News
ریچارد Lainhart : نکات برجسته را از مرکز
Rounik Sethi on Thu, January 5th 2 comments
RIchard Lainhart was an award-winning composer, author, filmmaker and trainer. He passed away on 30 December, 2011 leaving behind a wonderful legacy of art and creation that has touched many lives.

در 30 دسامبر 2011 ریچارد Lainhart ، نوازنده ، مربی ، نویسنده و فیلم ساز ، از عوارض پس از عمل جراحی درگذشت. همه ما در اینجا در macProVideo تسلیت قلبی ما را به دوستان نزدیک و خانواده خود را ارائه... و

ما (از طریق ایمیل و Skype) در دسامبر 2010 پس از معرفی توسط Steve H و به زودی به مکالمه ما من می دانستم که او یک نویسنده بود من می خواستم به همکاری نزدیک با ملاقات کرد.

یک سال و ریچارد بیش از 75 مقاله منتشر شده در توپی داشته ، پوشش پس از اثرات ، فتوشاپ ، منطق ، طراحی صدا ، و بسیار بیشتر است. او نویسنده پرکاری بود و یکی که عمیقا در مورد مخاطبان خود مراقبت بود. او مقدار بسیار زیادی از عشق و توجه را به هر و هر آموزش قرار داده است. و من همیشه احساس کردند که نوشتن برای توپی چیزی او لذت می برد بسیار زیاد بود.

من از روی علاقه به یاد داشته باشید صحبت به او در مورد گوزن و پرندگان که به باغ پشت او و صحنه از برف درختان پس از طوفان اخیر تحت پوشش بازدید. هنگامی که او در مورد اجراهای موسیقی خود صحبت کردیم احساس کردم که تب و تاب بودن گرم و پرشور آمده از طریق.

ریچارد من تا به حال افتخار به دانستن ، انجام نگرفته بود ، دلسوز ، بخشنده ، و کسی که احساس می کنم ممنون از مدتی با به اشتراک گذاشته... و

از شما متشکرم ، ریچارد.


Richard Lainhart

ریچارد Lainhart

تراشیدن سر اردن Rudess در فتوشاپ

دوست ریچارد و همسایه اردن Rudess ، کیبورد با تئاتر رویا (! و مربی macProVideo) پرسید : او را چند سال به او کمک کند : تیر اندازی به برخی از تصاویر تبلیغی از او. با این حال ، برخی از تنظیمات جزئی در تولید پست نیاز بود و ریچارد به نجات آمد...

ادامه مطلب

راه اندازی ابزار MIDI خارجی در منطق های حرفه ای ، قسمت 1

با استفاده از منطق نرم افزار نرم افزار ساخته شده در اسناد و کنترل آنها را با کنترل کننده های خارجی USB است بسیار سر راست است ، و بسیاری از مردم در منطق کار می کنند منحصرا از این راه است. اما اگر شما سخت افزار MIDI خارجی شما مایل به استفاده و سپس شما نیاز به دانستن چگونه آن را راه اندازی بر روی مک شما و طرفدار منطق.

ادامه مطلب

صدا طراحی : Synth از رقص Wiv ME توسط حقه بازی Dizzee

ریچارد Lainhart شکسته ES2 باز طرفدار منطق و نشان می دهد که چگونه به تمدد اعصاب یکی از synths از ضربه Dizzee حقه بازی ، 'رقص Wiv من کالوین هریس.

ادامه مطلب

نقشه برداری جابجایی در اثر پس از : مبانی

نقشه برداری جابجایی ممکن است مانند یک مفهوم از یک رمان Sci - Fi حجم صدا ، اما در اثر پس از شما می توانید از آن برای خلق تکنیک های اعوجاج جالب استفاده کنید در حال حاضر! ریچارد Lainhart نقشه ها از اصول اولیه است.

ادامه مطلب

چکیده : Animoog Moog برای اپل

Moog Animoog آزاد برای اپل ایجاد کرده است بسیاری از وزوز در میان اپل و دارای حق اعمال نوازندگان. ریچارد Lainhart delves در عمیق ، به عنوان تنها synthesists با تجربه می توانند برای کشف ویژه این برنامه است.

ادامه مطلبhttp://www.otownmedia.com

http://www.downloadplatform.com/richard_lainhart

http://www.vimeo.com/rlainhart

http://www.youtube.com/rlainhart

http://richardlainhart.bandcamp.com/

http://www.macprovideo.com/hub/author/richard-lainhart

http://www.macprovideo.com/about/trainers/richardlainhart


، کارولین مایرز ، همسر ریچارد برای دوستان ریچارد در فیس بوک ارسال شده توسط پیام در اینجا :

http://www.facebook.com/rlainhart/posts/2620039735193


Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • Dekuruy
  Thank you, Rounik, for this heartfelt tribute. My sincerest condolences to Richard's friends and family. It's clear that Richard shared his soul via his music - a rare and beautiful gift to all that he gave freely and unconditionally. If I may, I'd like to add a link to the ones above: http://soundcloud.com/rlainhart Six pages of Richards generous expressions of his live, love and soul.
  • 7 years ago
  • By: Dekuruy
  Reply
 • Sihunua
  RIP Richard.
  • 7 years ago
  • By: Sihunua
  Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: