All Articles Native Instruments
بررسی اجمالی از Maschine ابزار بومی '
Mo Volans on Wed, September 28th 2 comments
Maschine is fast becoming the real successor to the much-loved MPC. In this tutorial Mo Volans gets hands on with Maschine and explains just what makes it stand out from the crowd...

اگر شما را به ضربه در محیط الکترونیکی هستند Maschine به یکی از بهترین همه در یک راه حل های تولید شیار. شما می توانید آن را به به عنوان یک ایستگاه کاری تولید مستقل ، پلاگین یا یک سخت افزار MIDI کنترلر استفاده کنید. تنها چیزی که آن خو گرفته است را چای خود را [اگر چه ما هنوز برای آزمایش از چای Mikro Maschine گیری توانایی --. اد]

بیایید شکستن Maschine به عناصر اصلی آن و امیدوارم این کمک خواهد کرد که شما را در درک آنچه از توانایی خود و آنچه در آن می تواند برای شما در جلسات خود را انجام دهید.


مرحله 1 -- کنترل کننده هیبرید

اولین چیزی که به درک در مورد NIS Maschine این است که آن کنترل کننده ترکیبی است. به عبارت ساده ، این به این معنی که سخت افزار به خودی خود تولید صدا وجه. صدا را می شنوید از کامپیوتر شما (یا رابط صوتی) می آید و تمام داده های صوتی مورد نیاز می باشد نیز به صورت محلی بر روی ماشین اصلی شما ذخیره می شود.

کنترل کننده است که کشتی Maschine با است که فقط : کنترل کننده . از طریق USB به کامپیوتر شما متصل شده و قادر به انعکاس همه چیز نرم افزار در حال انجام است. در واقع ، شما می توانید نرم افزار Maschine را از کنترل کننده تا کنون که بدون نگاه به صفحه نمایش کامپیوتر کار.

Maschine

Maschine. زیبا است ، نه؟


این یک سیستم کاملا نوآورانه است و به شما اجازه می دهد انعطاف پذیری با استفاده از Maschine هر کامپیوتر فقط در مورد ، با یا بدون کنترل است. درباره تنها چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که استفاده از Maschine بدون کامپیوتر!


مرحله 2 -- پلاگین در قدرت

پس از نصب Maschine در ابتدا به عنوان یک برنامه مستقل اجرا شود و شما قادر به استفاده از آن به طور کامل مستقل از هر مرغی شبیه کلاغ است. این فوق العاده است برای ایجاد ایده ها و آشنا با ترتیب سنج Maschines داخلی و کتابخانه (که به خوبی در نگاه کنید در گام بعدی). با این حال ، بیشتر از ما خواهد خواست به اجرای این در کنار مرغی شبیه کلاغ های مورد علاقه ما.

خوشبختانه Maschine در پلاگین به صورت در دسترس است و می تواند به تقریبا هر مرغی شبیه کلاغ لود فرمت AU ، VST و RTAS در نصب استاندارد تا همه در اینجا پوشش داده است.

شما بار اول متوجه پلاگین در بیشتر یا کمتر ، همان نرم افزار مستقل. تنها تفاوت واقعی در اینجا این است که ساعت Maschines در حال حاضر کاملا با سرعت مرغی شبیه کلاغ شما همگام سازی ، امکان یکپارچه سازی کل بین این دو است.

Maschine running as an Audio Unit (AU) plug-in in Logic Pro.

Maschine در حال اجرا به عنوان یک واحد صوتی (AU) پلاگین در طرفدار منطق.


هنگامی که شما برنامه ریزی و الگوهای ضربه اول شما این همچنین می تواند کشیده شود و به آهنگ های DAWs خود را کاهش یافته است. در واقع ، شما می تواند در میان یا حذف MIDI (این را از ماشه البته Maschines صداهای داخلی) و یا صوتی واقعی که Maschine تولید را انتخاب کنید. انعطاف پذیری.

Audio being dropped into a DAW from Maschine

صوتی بودن به ادم کند و تنبل از Maschine کاهش یافته است.


گام 3 -- الگوها ، دنباله ها و گروه ها

یکی از ویژگی های Maschines قاتل این ترتیب سنج داخلی گام آن است. زن و شوهر این با بزرگ خود ، روشن ، پد لمسی حساس و youve دسته کوچک موسیقی جاز بزرگ برای برنامه ریزی و عملکرد است.

ایجاد الگوی اول خود را به آسانی به عنوان بارگذاری کیت ، انتخاب یک صدا و ضربه چیزی اساسی در کنترل است. هنگامی که شما به پایان رسید اولین ضبط خود را شما می توانید ریز کوک کردن موقعیت و طول از وقایع درون ترتیب سنج. اگر شما ترجیح می دهید شما حتی می توانید ورودی تمام اطلاعات خود را در این راه.

Using one of Maschine’s sequencing modes

با استفاده از یکی از حالت های توالی Maschines.


هنگامی که شما را نجات داد یک الگو ، بعد از آن شما می توانید از صحنه های مختلف که حاوی یا تغییرات و یا به طور کامل تازه توالی ایجاد کنید. این پس از آن میتوانید صحافی می شود با یکدیگر برای توسعه کل آهنگ.

Maschine است قادر به بازی برگشت تا هشت بانک های مختلف اصوات است. این به این معنی شما اساسا می تواند استفاده از کیت درام ، synth نمونه باس ، یک شیار نمونه برداری شده و برخی از قطعات آوازی. همه چیز شما را برای تولید تمام عیار نیاز دارند ، تا کنون که بدون لمس کردن ادم کند و تنبل خود را!

A quick loop in Maschine using 5 groups

حلقه سریع در Maschine با استفاده از 5 گروه.


حلقه سریع با هم در Maschine پرتاب ، با استفاده از 5 گروه :

[صوتی ID = "8933"]


گام 4 -- نمونه ساده

همانطور که قبلا ذکر شد شما می توانید نمونه ها به Maschine بار. در واقع ، در بروز رسانی های اخیر از نرم افزار Maschine ، NI معرفی MPC مانند نمونه در حال ویرایش به فهرست نمایش های اماده Maschines.

Maschine در حال حاضر قادر به مصرف هر کدام از نمونه های مبتنی بر شیار ، برش آن را در زمان واقعی و تقسیم آن در سراسر لنت است. برش را می توان برش با استفاده از شبکه های موزون و یا یک سیستم است که حواس گذرا و دینامیک. اگر شما تا کنون استفاده می شود بازیافت و سپس این سیستم بسیار آشنا به نظر خواهد رسید.

Editing samples in Maschine

در حال ویرایش نمونه در Maschine.


پس از تا تقسیم نمونه شما می تواند از طریق پد بازی ، از ترتیب سنج Maschines داخلی و یا از طریق برخی از کشیدن و رها کردن در یکی از آهنگ های DAWs خود را MIDI. انعطاف پذیری در اینجا دوباره خیلی شگفت آور است.


گام 5 -- جهانی از اثرات

با توجه به این که این یک مرور کلی از سیستم Maschine ، می خواستم به بحث کمی در مورد پردازش سیگنال در دسترس در هنگام کار بر روی یک پروژه معمولی. اول تا ما نیاز به صحبت در مورد اثرات است که کشتی داخلی با Maschine.

است کاملا یک لیست در اینجا وجود دارد ، پوشش همه چیز را از اجرا از - milll کمپرسور ، رابطه و اثرات مدولاسیون به پردازنده های خلاق تر مانند تاخیر ، reverbs ، تحریف و دستگاه های سنگ شکن بیت.

واقعا شگفت آور است چیزی که در اینجا این است که چگونه بسیاری از اثر شما می توانید در هر زمان درخواست است. شما می توانید به سه پردازنده در هر نمونه ، بیشتر در هر گروه چهار و یکی دیگر از چهار پردازنده های کارشناسی ارشد داشته باشند. این فوق العاده است برای راه اندازی پروژه های پیچیده.

Accessing effects in Maschine 1.6

دسترسی به اثرات در Maschine 1.6.


از آنجا که نسخه جوملا 1.6 شما همچنین می توانید تا بار واحد های صوتی خود را خود و یا VST plug - in ها را به Maschine و حتی کنترل پارامترهای خود را از طریق کنترل Maschines. این به شما می دهد به هر پلاگین را در سیستم شما دسترسی داشته باشید.

یک چیزی که ارزش فکر کردن در مورد این است که شما در واقع می تواند استفاده از این ویژگی برای دسترسی به فرمت های پلاگین برخی از DAWs نمی تونم معمولا بار. به عنوان مثال با استفاده از Maschine (نسخه جوملا 1.6 و بالاتر) ، شما می توانید فرمت پلاگین VST در منطق و AU آنهایی که در ابزارهای نرم افزار دسترسی داشته باشید.

بنابراین ، در مجموع شما می توانید ببینید که Maschine شیار تولید ایستگاه های کاری فوق العاده قدرتمند است که ادغام یکپارچه با ادم کند و تنبل خود را. در قسط بعدی آموزش Maschine من ، بیمار را از طریق پروژه گام به گام اجرا شود ، به شما نشان چگونه به برنامه ، MX و روند ضرب و شتم از درون پلاگین در نسخه Maschine.


Maschine است انعطاف پذیر و قدرتمند از بسیاری از کاربران می دانند! مت Celliti 3 خودآموز فیلم ها بر روی Maschine برای کسب اطلاعات بیشتر !

Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • Jirupie
  Great Info here Mo. But please make your next installment using Logic Pro. We already have plenty of examples using Ableton. I purchased Matt's Maschine Masterclass and the part about using within a DAW was almost useless to anyone not using Ableton.
  • 9 years ago
  • By: Jirupie
  Reply
 • Rounik Admin
  Hi DaBeatMaker, We've already published a specific written tutorial on The Hub re: Maschine for Logic users (on the 8th September): http://www.macprovideo.com/hub/logic-pro/maschine-for-logic-users Hope this helps. R
  • 9 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
Photoshop For Video Editors
Photoshop 302
Dream It. Do It.
Do you want to learn Photoshop For Video Editors?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: