All Articles Native Instruments
کار با نقشه های MIDI در تراکتور آغاز شده
Sara Simms on Wed, January 16th 0 comments
Take a tour of Native Instruments' Traktor with DJ Sara Simms as she shows you how to get started with MIDI mappings for your own customised controllers.

آیا شما DJing با تراکتور با استفاده از تعیین استاندارد برای یک مدت طولانی بوده است و در حال فکر کردن در مورد سفارشی کردن نرم افزار خود را DJ؟ فراوانی از کنترل های موجود برای تراکتور وجود دارد، و آن را راحت تر از شما فکر می کنم برای شروع و سفارشی خود را تعیین MIDI.

تراکتور تعیین MIDI به شما اجازه کنترل هر جنبه ای از این نرم افزار، و شما می توانید تصمیم بگیرید که کدام کلید و یا دکمه های کنترل عملکردهای خاص. هر DJ یک فرد است، و راه را به شما نرم افزار کنترل خود را می تواند به عنوان منحصر به فرد که شما. تراکتور به شما می دهد آزادی برای فرد تعیین مجموعه ای از نگاشت های سفارشی می تواند الهام بخش شما برای ایجاد یک مجموعه جدید، و یا به سادگی آن را برای شما راحت تر را به عنوان یک DJ بهتر و بازیگر است.

قبل از اینکه شما شروع به کنترل های نقشه، من به شدت به شما توصیه ذخیره و تهیه نسخه پشتیبان از تنظیمات پیش فرض دستگاه خود را. این اطمینان خواهد داد که شما یک الگو برای برگرداندن به، فقط در صورتی که شما را به خطا.


ذخیره تنظیمات پیش فرض شما

حرکت به تنظیمات تراکتور خود را، با کلیک کردن بر روی تراکتور (در گوشه بالا سمت چپ) و سپس تنظیمات.


رفتن به صفحه کنترل مدیر:

Controller Manager


دستگاه شما می خواهم برای ذخیره، (دستگاه به طور پیش فرض است که شما معمولا استفاده) و پس از آن صادرات را انتخاب کنید را انتخاب کنید. در دسته بندی ها را انتخاب کنید برای صادرات پنجره، مطمئن شوید که صفحه کلید نگاشت، نگاشت کنترل، و طرح GUI اقامت چک.

Categories to Export


روی Ok کلیک کنید، و سپس انتخاب کنید که در آن شما خواهد شد. فایل خود را TSI صرفه جویی (TSI فرمت فایل برای نقشه برداری تراکتور MIDI است). من توصیه می کنم این فایل پشتیبان را ذخیره کنید شما را در پوشه 'تنظیمات'، که شامل پوشه پیش فرض تنظیمات (این جایی است که تراکتور به طور خودکار به شما فایل را ذخیره کنید). نام فایل و ذخیره آن.


ایجاد خود را نقشه برداری MIDI

ما در حال رفتن به شروع به یادگیری برای ایجاد نگاشت MIDI با تغییر یک دستگاه موجود است.

بازگشت به تنظیمات، مدیریت کنترل حرکت، و دستگاه شما می خواهم تا از منوی کشویی را تغییر دهید را انتخاب کنید. من را انتخاب کرده اند تراکتور خراش 2 پیش فرض صفحه کلید نقشه برداری عمومی را تغییر دهید.

Traktor Scratch 2


پایین از طریق میز انتساب، و شما می توانید از نشانه هایی که اختصاص داده است.

برای ایجاد یک انتساب جدید را انتخاب کنید:

اضافه کردن در "، سپس به" میکسر "رفته، و اثر یک واحد کلیک کنید بر روی '.

در بخش نقشه برداری دستگاه، فعال 'یاد' را فشار دهید (به نوبه خود آن را به رنگ زرد هنگامی که شما آن کلیک کنید).

Effect Unit One On


را فشار دهید کلید 'M'، که این تابع به 'M' کلید بر روی صفحه کلید خود را نگاشت.

بعد، شما نیاز به دو چک کنید و ببینید اگر کلید 'M' شده است در حال حاضر به یک تابع دیگر اختصاص داده شده است.

رفته تا از طریق تکالیف دیگر. اگر شما با استفاده از تراکتور خراش 2 پیش فرض صفحه کلید نقشه برداری عمومی، شما باید توجه کنید که 'M' "بازی اولیه عرشه نمونه 4، اسلات 3 اختصاص داده شده است. اگر فکر می کنید شما با استفاده از این تابع، شما می توانید آن را با فشار دادن کلید Delete واقع در زیر جدول انتساب حذف کنید. شما همچنین می توانید این تابع را با کلیک کردن بر روی کلید 'آموزش'، و سپس با فشار دادن کلید های مختلف بر روی صفحه کلید به کلید دیگر اختصاص دهید. اطمینان حاصل کنید که کلید جدید شما انتخاب شده است به هر توابع دیگر هر چند اختصاص داده!

بعد، در نقشه برداری بخش توضیحات، شما نیاز به حالت تعامل را انتخاب کنید. از آنجا که شما می خواهید FX خود را به ضامن روشن و خاموش، "تعویض" را از منوی کشویی انتخاب کنید.

Toggle


در سمت راست از حالت تعامل، شما "واگذاری" را ببینید. را انتخاب کنید 'دک A' را به او واگذار اثر یک واحد را به عرشه A.

نزدیک در پایین از منوی تنظیمات، کلیک کنید.

'M' را فشار دهید بر روی صفحه کلید خود را فشار دهید. اگر شما با موفقیت نقشه برداری یک واحد اثر بر عملکرد، شما باید FX 1 در عرشه دیدن نور تا زمانی که 'M' را فشار می دهید.

تبریک می گویم، شما آموخته اند که چگونه برای ایجاد نگاشت MIDI! هنگامی که شما تسلط مهارت های این مجموعه، شما می توانید دانش جدید خود را و درخواست ایجاد یک نگاشت شخصی MIDI، از ابتدا، و یا به سادگی به سفارشی تعیین پیش فرض.


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

DJing With Traktor Pro
Native Instruments 214
Dream It. Do It.
Do you want to learn DJing With Traktor Pro?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: