All Articles Native Instruments
دستکاری شیار نمونه با Maschine
Mo Volans on Tue, September 17th 0 comments
Fancy grooving out on your Maschine? Of course you do! In this tutorial-article Mo Volans demonstrates how to split up your samples across Maschine's pads and get grooving!

اگر شما قصد استفاده Maschine را برای بارگذاری حلقه های مبتنی بر شیار، به خصوص آنهایی که موسیقی، شما احتمالا می خواهید به تغییر راه آنها بازی در برخی از نقطه. کارآمد ترین راه برای ایجاد جایگزین مخفی شود است به تقسیم نمونه خود را به بالا و دهانه آنها را در سراسر پد Maschines است. در اینجا چگونه ...


حلقه شما در Maschine است

برای اولین بار، شما می خواهید برای شروع با یک نمونه خالی Maschine در ادم کند و تنبل خود را و یا در نسخه مستقل، یا فقط جریمه نقدی را برای این فرایند کار می کنند. در این مورد، من با استفاده از Maschine درون منطق طرفدار 9، بنابراین شما را به برخی از حرکت های خاص DAW همانطور که ما پیشرفت را ببینید.

The blank instance of Maschine

نمونه خالی از Maschine.


شما هم اکنون می توانید حلقه مبتنی بر شیار خود را از انتخاب را به Maschine بارگذاری. این را می توان با استفاده از مرورگر و یا از طریق کشیدن و رها کردن به طور مستقیم از روی کامپیوتر خود و یا پوشه های صوتی. من یک حلقه WAV استفاده کرده اند و آن را مستقیما به اولین پد در گروه اول Maschines، کشیده میشوند. تنها تغییری که من در اینجا ساخته شده سوئیچ را از یک شات به یک پاکت نامه چی بود. این به من اجازه داد که کنترل کامل بر پخش.

The single loop playing back

حلقه تک بازی.


حلقه به خوبی در حال ویرایش می شود:

[صوتی شناسه = "19660"]


برش، Dicing و پوشا

ما در حال حاضر نیاز به شروع به ویرایش حلقه، بنابراین ما می توانیم آن را به بخش های تقسیم. شروع این روند با هدف قرار دادن دکمه های صوتی ویرایش ... با یک آیکون شسته و رفته شکل موج کوچک است. این به شما دسترسی به Maschines ساخته شده در ویرایشگر صوتی.

Maschine’s audio editor

ویرایشگر صوتی Maschines.


هنگامی که ما در اینجا می توانید تب برش را انتخاب کنید و به کار می کنند. انتخاب حالت شناسایی و استفاده از تابع حساسیت به اجازه می دهد تا Maschine به کار کردن که در آن گذرا در حلقه شما هستند. اگر شما پیدا کردن اوضاع از کنترل خارج شده است، شما دستی می تواند حذف و اضافه کردن نشانگرهای جدید دقیقا همان جایی که شما آنها را می خواهم.

The loop is sliced up

حلقه قطعه قطعه شده است.


در این مورد، من با استفاده از حلقه بسیار کوتاه، سر راست است، بنابراین آن را به آسانی به چهار بخش مساوی قطعه قطعه شد. به محض این که تکمیل شد، من آماده برای نقشه برش جداگانه به پد فردی بود.

برای اجرای یک نقشه خودکار شما باید به برخورد درخواست. این یک گروه با تمام برش های نقشه برداری به لنت های متوالی ایجاد کنید. Maschine نیز بخشی است که نقش حلقه اصلی کاملا ایجاد کنید.

The slices are auto mapped

برش خودکار نقشه برداری.


ایجاد الگوی جایگزین شما

اکنون که شما بازدید تمام نقشه برداری، شما می توانید شروع به ایجاد یک الگوی جایگزین را به سادگی با انتخاب یک بخش جدید و ضبط در هر رشته که دوست دارید. من برای چیزی زدنی با برخی از شکاف های اضافی کمی بیشتر رفت.

The new sequence is recorded

توالی ثبت شده است.


توالی جدید در انزوا:

[صوتی شناسه = "19659"]


دنباله پس از آن میتوانید با اضافه کردن برخی از اتوماسیون و کنترل داده ادویه دار شود. در این مورد، من برخی از تغییر زمین به پایان از الگوی اضافه. این بود پس از آن بیشتر با علاوه بر این از برخی از تاخیر های استریو و رزونانس فیلتر پایین گذر افزایش است.

Some filtering and effects are added

برخی از فیلتر ها و اثرات اضافه شده است.


الگوی برخی از طبل اولیه مخلوط شده است:

[صوتی شناسه = "19661"]


سعی کنید تغذیه حلقه خود را به Maschine و بازی آنها را در این راه. نتایج اغلب می تواند بسیار شگفت انگیز و بسیار متفاوت از شیار اصلی باشد. remixing از طریق مسنجر در نوک انگشتان خود را.


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Overbridge 2
Elektron 108
Dream It. Do It.
Do you want to learn Overbridge 2?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: