All Articles Native Instruments
اطلاعیه محصول جدید : بومی ابزار Komplete 8
Rounik Sethi on Tue, August 2nd | 1 comments
Native Instruments Komplete 7 was big. You'll likely never discover every sound! Time to be bowled over by the recent Komplete 8 announcement. It's huge! Read on to discover the major new features.

نیروی عظیم منهدم کننده ابزار های بومی جمع آوری اسناد صوتی

Komplete در حال حاضر در دو نوع ، Komplete 8 و Komplete 8 نهایی می آید. بعد در وزن آن در بیش از 240GB و شامل بیش از 50 محصول NI مختلف. در واقع ، به طوری گسترده آن (SIC) است که آن را بر روی یک درایو USB 2.0 خارجی می آید. می گویند ساعت خداحافظی صرف نصب از 20 دی وی دی!

اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت بین Komplete 8 و Komplete 8 نهایی اینجا است . در این مقاله به شما اجازه می دهد تا یک نگاه اجمالی به برخی از ویژگی های جدید و محصولات در هر دو بسته نرم افزاری Komplete را.


تشکل 5

تشکل 5 داده شده است چه به نظر می رسد برای ارتقاء قابل توجهی است. جدید از اثر طرفدار که در دسترس هستند به عنوان محصولات ، جداگانه ، مانند جامد G - EQ ، اتوبوس COMP جامد ، کارشناسی ارشد گذرا (نمی تونم صبر کنید تا سعی کنید که!) و اشباع کننده نوار کاست نیز در آن گنجانده شده است. 37 فیلتر جدید از پایین گذر جهت به فیلتر formant که بعضی از آنها استفاده از یک رزونانس تطبیقی ​​فن آوری جدید وجود دارد. ظاهرا این از تحریف ناخواسته و خشونت مربوط به قله رزونانس جلوگیری...

Transient Master is also a separate plugin

کارشناسی ارشد گذرا نیز یک پلاگین مجزا است.


IM شخصا به دنبال رو به جلو برای گرفتن دست من بر این ویژگی های جدید : حالت های نمونه برداری پرنعمت جدید طراحی شده برای تقلید رفتار MPC60 و SP1200 ، جدید زمان کشش الگوریتم های طراحی شده برای مواد ملودیک و کانال سیستم اتوبوس و پشتیبانی از فایل های MIDI. تصور کنید ایجاد ابزار است که می تواند الگوهای بازی. خوشمزه!


گیتار ریگ 5 نرم افزار

ابزار های بومی توصیف ، بروز رسانی های جدید به دکل گیتار را به عنوان استاندارد طلایی برای گیتار و باس است. لازم به ذکر است دو آمپر های جدید ، شش اثر جدید (از جمله filterbank ، resochord و Reverb استفاده پیچیدگی بر اساس Reflektor).

Reflektor, a convolution reverb unit

Reflektor ، حلقه ی Reverb واحد.


تاپیک جدید ظرف چند اثر که یک راه عالی برای ایجاد ، ذخیره و به خاطر اثرات چند و نوار کانال های سفارشی. هر ظرف 8 کنترل ماکرو که برای دادن کنترل ساده بیش از صدای خود را طراحی شده.

چیزی هیجان انگیز ، فراتر جدید ، 130 ایستگاه از پیش تنظیم شامل ، علاوه بر این از حق زنجیری شدن این سمت داخل دکل گیتار می باشد. به نظر من مزایای از ویژگی های تولید مثل این ، من شروع به دیدن دکل گیتار بسیار مفید است به عنوان یک به تنهایی ابزار اجرای زنده برای گیتاریست.


چیزهای جدید دیگر

در Komplete 8 در حال حاضر 4 محصول جدید وجود دارد. درام زن استودیو (که شامل 2500 شیار) ، کارشناسی ارشد گذرا ، غرب آفریقا (ریتم و سازهای) و ماشین آلات سبکهای قدیمی MK2. Absynth ، عظیم و FM8 همه برخی از عشق داده ، بیش از حد ، با 1300 صداهای اضافی بر کسانی که در Komplete 7 گنجانده شده است.

Discovery Series: West Africa

کشف سری : غرب آفریقا.

Studio Drummer, with over 2500 professional grooves.

درام زن استودیو ، با بیش از 2،500 شیار حرفه ای.


بنابراین ، چه مقدار از Komplete 8 نهایی بیش از Komplete منظم ممکن است شما بپرسید. مردم خوب در تجهیزاتی بومی نمودار مقایسه مفید برای طرح تفاوت ارائه شده است. نهایی در یک نگاه ، تا به همه چیز شما احتمالا می تواند خواست! 50 شامل محصولات NI به عنوان Kompletes 27 مخالف ،


قیمت گذاری

و قیمت گذاری ؟ نهایی است RRP $ 1،099 / 999 (در مقایسه 6،350 ، / دلار 5530 اگر همه محصولات خریداری شده به صورت جداگانه) و در Komplete 8 559 / 499 دلار می رود. اگر شما خود را Komplete در حال حاضر (از نسخه 2 تا 7) شما می توانید به Komplete 8 نهایی از 559 / 499 دلار و یا ارتقا به استاندارد Komplete 8 229 / 199 دلار.

انتظار می رود برای دیدن Komplete 8 نهایی و Komplete 8 در دسترس جهان گسترده ای در خرده فروش موسیقی های مورد علاقه خود را از سپتامبر 1ST امسال!


هیجان زده؟ اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم!

می خواهید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه جنبه های Kurrent (sorry!) بسته Komplete؟ این ابزار بومی آموزش Komplete هستند و بیشتر در تولید وجود دارد که من این نوع !

Comments (1)

You must be logged in to comment. Login Now

  • everythingbutthegirl
    This is outrages,,,,, I struggle with lots of the stuff I already and now NI have added more. Crazy.... exciting! As I'm typing this I'm updating to Komplete 8 to marry with Maschine. Just 2 disks to go. Neat!
    • 7 years ago
    • By: everythingbutthegirl
    Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: