All Articles Native Instruments
Mutator شگفت انگیز در Absynth 5
Scott Freiman on Thu, June 9th 0 comments
Constructing your own sounds or effects from scratch in Absynth doesn't have to be a long, drawn-out process. Scott Freiman shows how the Mutator can be used to generate new from old.

Absynth فوق العاده قدرتمند ژنراتور صدا و پردازنده اثر می باشد. با انواع نوسان ساز های متعدد آن ، سه LFOs ، اثرات منحصر به فرد ، و 68 مرحله پاکت ، Absynth تولید صداهای شبیه هیچ نرم افزار دیگر و یا synth سخت افزار.

با نزدیک به 2000 ایستگاه از پیش تنظیم و آسان به استفاده از مرورگر ، بسیاری از کاربران نمی برو هر بیشتر از کتابخانه ساخته شده است در. مسلما ، ساخت صداهای جدید و یا اثر از ابتدا در Absynth می تواند دلهره آور باشد. خوشبختانه ، Absynth 5 معرفی یکی از ویژگی های جدید برای تولید صداها و عوارض بر اساس صداهای موجود است. آن Mutator نامیده می شود.

با استفاده از Mutator یک فرایند سه مرحله ای است. اول ، انتخاب از پیش تعیین شده است که شما می خواهم به عنوان پایه ای برای یک صدای جدید استفاده کنید. بعد ، انتخاب یک یا چند ویژگی در مرورگر برای ایجاد یک لیست ایستگاه از پیش تنظیم ثانویه با کسانی که صفات. در نهایت ، استفاده از دکمه جهش برای ایجاد صدای جدید با جهش از پیش تعیین شده اصلی را به چیزی است که مانند ایستگاه از پیش تنظیم ثانویه در لیست نتایج خود را برای تلفن های موبایل.

اینجا یک مثال ساده نشان دهد که چگونه آن را در عمل کار می کند.


مرحله 1

اجازه می دهد می گویند ما می خواهیم صدای پیانو آوازی. به عبارت دیگر ، ما می خواهیم به نوعی ادغام ویژگی های یک پیانو را با ویژگی های یک صدای آوازی.

اول ، به شما اجازه می دهد تا صدای پیانوی بزرگ و افقی 1 با استفاده از نوار جستجو را انتخاب کنید.


مرحله 2

بعد ، روشن زمینه جستجو و انتخاب برخی از ویژگی ها از مرورگر.


مرحله 3

در حال حاضر ، تنظیم مقدار جهش (درجه که شما می خواهید پیانو به یک صدای آوازی تغییر) و مقدار تصادفی (مقدار تصادفی شما می خواهید به روند جهش معرفی). مطبوعات جهش.


صداهای جدید شما خواهد شد پیانوی بزرگ 1 M 1. بازی و ببینید که چه فکر می کنید. جهش دیگری را امتحان کنید؟ مطبوعات دکمه Retry (سعی مجدد). بهتر است ، جهش دوباره فشار دهید. هر زمانی که شما فشار جهش ، Absynth می افزاید : یک ورودی جدید به تاریخچه جهش است.

شما می توانید ویژگی در مرورگر ، و همچنین به عنوان مقدار جهش و مقدار تصادفی است قبل از هر جهش تغییر اگر شما می خواهید. شما می توانید هر صدا از تاریخچه جهش از قطره جهش تاریخچه پایین منو را انتخاب کنید ، بنابراین آسان خود را امتحان کنید از جهش های مختلف تا زمانی که شما در پیدا کردن یکی از شما.


مرحله 4

شما می توانید تغییرات بیشتر به صدای خود را با استفاده از منطقه Finetuning در پایین مرورگر ایجاد کنند :


البته ، شما می توانید هر جهش خود را به عنوان از پیش تعیین شده جدید به آن را به کتابخانه خود اضافه شده را نجات دهد.


مرحله 5

تاپیک بسیار بیشتر است که شما می توانید با Mutator انجام است. به عنوان مثال ، شما می توانید Mutator که ماژول ها باید جهش یافته و که آنهایی که باید نمی تبدیل سلول یا در ماتریس جهش را راهنمایی خواهند کرد.


شما حتی می توانید یک اسیلاتور خاص ، فیلتر ، waveshaper ، مدولاتور ، و یا اثر با استفاده از منوی Edit برای آن ماژول تبدیل میشوند.


Mutator یک راه بسیار خوبی برای خلق صداهای جدید ، و اثرات در Absynth بدون نیاز به یادگیری نحوه ی به حرکت در اطراف رابط کاربر است. اگر Mutator whets اشتهای خود را برای صدا طراحی پیچیده تر ، و سپس شما همه چیز شما نیاز دارید که در من می دانم که پیدا کردن خودآموز تصویری Absynth مطلق در macProVideo.com.


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Overbridge 2
Elektron 108
Dream It. Do It.
Do you want to learn Overbridge 2?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: