All Articles Native Instruments
با استفاده از گیتار ریگ دستگاه کنترل 5S، قسمت 2
Hollin Jones on Thu, February 16th 0 comments
In the second of this two-part guide to using controller devices in Native Instruments' Guitar Rig 5, Hollin Jones gets deeper into the creative effects process.

در قسمت اول از این سری کوتاه ما تا به حال نگاهی به مفهوم دستگاه های کنترل و یا اصلاح در ریگ گیتار 5، و چگونه می توان آنها را مورد استفاده برای ایجاد اثرات جالب تر و پویا نه فقط برای گیتار و basses، اما برای هر آهنگ. ما سعی کردیم تغییر از پیش تعیین شده موجود اما این بار قرار بود به به در ساختن پچ از ابتدا. آن نیست که دشوار است و مطمئنا به مراتب نسبت به استفاده از چیزی شبیه به Reaktor به ساخت اثر خود را آسان تر است.


مرحله 1 بار اثر

دستگاه اصلاح باید چیزی را تغییر دهید چرا که آنها صدای خود را ندارد، آنها کنترل پارامترهای دیگر از ماژول های اثر است. بار یک حلقه یا یک مسیر، ایجاد یک نمونه از گیتار ریگ و از منوی کامپوننت ها، در واحد تاخیر بکشید.

Load an effect


مرحله 2 اضافه کردن یک پیراینده

در حال حاضر به رده اصلاح و کشیدن اثر را در قفسه. در اینجا، به تلاش ماژول کلیک و هنگامی که آن را در دندانه دار کردن، بلند کردن و کشیدن انتساب به شستی خشک / مرطوب در اثر است. سپس، با استفاده از کنترل نرخ در ماژول کلیک برای سرعت بخشیدن و یا کاهش سرعت مدولاسیون. انتقال آن را به حدود 9 هرتز است و شما واقعا جالب اثر لرزش، به خصوص در ضربان. همچنین تغییر شکل کلیک را امتحان کنید.

A modifier


[صوتی ID = "12،140"]


مرحله 3 اضافه کردن یک ماژول اصلاح دوم

در حال حاضر کشیدن ماژول پاکت را به همان قفسه را امتحان کنید. کلیک بر روی دکمه خود را همگام به طوری که آن syncs سرعت خود را با این پروژه و این زمان، کشیدن انتساب از این ماژول را به دستگیره در اثر تاخیر. شما باید بشنوم مرتب کردن بر اساس سبک اثر ضد خش معرفی آن را به ضرب و شتم، و شما می توانید این کار توسط حرکت دادن نقطه های پاکت در اطراف ماژول پاکت را تغییر دهید. کشیدن آنها را به موقعیت های مختلف ببینید که چگونه شما می توانید اثرات تاخیر تغییر را تغییر دهید.

A second modifier module


گام 4: سعی کنید چیزی متفاوت

شروع از یک چسب جدید و یا حذف ماژول شما در حال حاضر پر شده است، مطمئن شوید آنها را ذخیره کنید اگر می خواهید به حفظ پچ. این بار، سعی کنید به اضافه کردن یک واحد Reverb استفاده و سپس مرحله ترتیب سنج ماژول است. بکشید Sequencer ها گام اختصاص بخش کنترل مخلوط در واحد Reverb استفاده کنید. برای هر مرحله روشن، Reverb استفاده خواهد شد روشن و برای هر مرحله unlit آن خواهد رفت. بازی با وضوح تصویر و کنترل چی در ترتیب سنج برای تغییر اثر.

Playing with the resolution and ADSR


مرحله 5 دریافت خلاق

در پارامتر تغییر (Reverb استفاده کنترل مخلوط را در این مورد) کلیک راست کنید و در منوی که ظاهر می شود، به منوها اصلاح. سپس مرحله ترتیب سنج مقدار به -100٪ تغییر دهید. شما را پیدا خواهد کرد که این اثر معکوس رفتار خود به طوری که در حال حاضر، Reverb استفاده در هر زمان از مراحل unlit (و خاموش هر زمان آن را روشن). این اثر واقعا جالب است، همانطور که شما می توانید در این مثال، می شنوید. این نوع خرد، اثر توالی حتی اگر ضربه طبل اصلی است که هنوز هم یک فایل صوتی اصلاح نشده است.

[صوتی ID = "12،139"]Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: