All Articles News
طراحی منحصر به فرد خود را کنترل مدولار با پالت رنگ
Rounik Sethi on Wed, March 5th 0 comments
Seems like “modular” is the buzz word of 2014. And, it’s encouraging to see interface designers like Palette embracing the idea with their modular take on your next computer interaction controller.

ما در یک زمان زندگی می کنند زمانی که ما دیگر نیازی به برده به یک چشم انداز شرکت چگونه به تعامل با رایانه های ما. اصلا اشتباه، برخی از عالی طراحی شده، کنترل های اختصاصی برای موسیقی های مورد علاقه ما، فیلم و برنامه های گرافیکی وجود دارد. بیشتر از نیست، آنها کار بزرگ و متناسب با نیازهای برای آن نرم افزار خاص ...

اما، انرا آن را بزرگ می شود تا کنترل بیشتری [چنین] بر طرح و عملکرد این دستگاه ها؟ تصور کنید که قادر به طراحی کنترل کننده خود را بدون درگیر شدن در سیم و لحیم کاری گرفتار؟ تصور کنید سلتنج قطعه به زیبایی ساخته شده با هم مثل شما که با آجر لگو، و پس از آن تصمیم گیری چگونه بسیاری از دکمه ها، صفحات مدرج و لغزنده می خواهید، و طرح خود را!

Palette comes in wooden and aluminum finish.

پالت رنگ می آید در پایان چوبی و آلومینیومی.

صدا بیش از حد خوب درست باشد؟ خوب، پالت رنگ شما ارائه می دهد فرصت را به راحتی طراحی رابط کنترل ایده آل خود را برای استفاده در برخی از برنامه های مورد علاقه خود را از قبیل:

  • نرم افزار لایت روم
  • ادوبی کریتیو سوئیت (فتوشاپ، تصویرگر، پریمایر)
  • NI تراکتور طرفدار
  • Ableton زنده


مردمی خوبی پشت پالت اطمینان از من خواهید قادر به نقشه کنترل به نرم افزار های دیگر بیش از حد، آن است که آیا از طریق MIDI برای نرم افزار موسیقی، یا SDK آنها برنامه ای برای انتشار، که به شما اجازه ایجاد یک اسکایپ، Spotify در و یا حتی بازی است کنترل! شما می توانید انتخاب کنید که چگونه برای طراحی صفحه بندی و شما انتخاب می کنید که نرم افزار آن را با کار بر روی مک، PC و سیستم عامل لینوکس. حالا تصور کنید طراحی LED خود را کنترل روشن برای MainStage و یا منطق و یا ABLETON یا تراکتور یا فاینال کات های حرفه X. .. و یا همه آنها را ؛-)

An exmaple layout of a Palette DJ Controller.

طرح exmaple از یک پالت رنگ DJ کنترل.

پالت رنگ شده است Kickstarter تامین می شود و شما می توانید قبل از سفارش 3 انواع کیت (در آلومینیوم و یا چوب اتمام) با شروع از 99 دلار به بالا رفتن به $ 399.

وب سایت: http://palettegear.com/

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

MOLDOVER: Sound Control
Live 9 301
Dream It. Do It.
Do you want to learn MOLDOVER: Sound Control?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: