All Articles News
چقدر فاصله است موسیقی فن آوری پیشرفته از آنجا که خواندن رنگین کمان در سال 1983؟
Rounik Sethi on Tue, February 18th 1 comments
If you grew up watching Reading Rainbow then your childhood was influenced by SteveH, the musical director (and now publisher for macProVideo.com). Watch this video on how he made the music in 1983!

قطع تلفن خود، قرار دادن iPad خود را به کنار، جلوگیری از دانلود که کتابخانه نمونه تریلیون گیگابایت به لپ تاپ شما و در نظر گرفتن این برای 2 دقیقه ...

تا به تکنولوژی موسیقی واقعا در 30 سال گذشته بسیار پیشرفته؟

فکر انگیز و افراطی خود را برای از ویراستار یک مجله تکنولوژی موسیقی به ... و من با این بیشتر به مبارزه از دوست دارم به اعتراف.

و قبل از اینکه شما در خیل شما پاسخ داده، من هیچ آدم های ضد! پاسخ واضح است که توجهی بله، درست است؟ هر ماه تاپیک جدید پلاگین و سخت افزار (که بسیاری از آنها دوست دارم با استفاده از) که به استودیوی ما و setups اجرای زنده را امکانات جدید.

با این حال، این سوال دوباره ظهور که من به تماشای ویدیو 1983 شامل دوست من خوب است، مربی، و مرد پشت کتابخانه آموزش صوتی محبوب در macProVideo.com ، استیو Horelick، ایجاد موسیقی برای خواندن رنگین کمان کودکان و نوجوانان تلویزیون را نشان می دهد.

در این ویدئو، SteveH (که به نظر می رسد قابل ملاحظه ای شبیه به او در آن زمان - امیدوارم که شما خواندن این استیو)، ما dazzles با موسیقی او و لغو احکام صادره ی تولید با استفاده از FAIRLIGHT. مطمئنا، برای تلفن های موبایل به arent به عنوان پیچیده و واقع گرایانه به عنوان کتابخانه نمونه امروز. درست است که در یک صفحه نمایش تک رنگ دنبال شد - هیچ صفحه نمایش شبکیه چشم در اینجا و سپس. اما، توجه کنید که چگونه زحمت استیو هدایت کتابخانه صوتی خود را، به یاد می آورد تکه، نمونه صدای او را، و باعث برای تلفن های موبایل در هیچ زمان و تخت می باشد. بله، در سال 1983 بودند!

سپس برای برجسته بزرگ whereand این است که kickerthe FAIRLIGHT نه تنها نمایش شکل موج صدا (شبیه به NIS تیغ)، اما استیو حتی بر روی صفحه نمایش تساوی برای ایجاد شکل موج خود را! خیلی باحال برای دیدن، حتی برای ما اپل نوازندگان دارای حق اعمال.

البته، 8 بیتی FAIRLIGHT CMI سری 1 نمیتونستم ایجاد عمق و کیفیت صوتی از صداهای که youd از دستگاه نمونه بردار مدرن یا مصنوعی دریافت کنید. کیفیت صدا به کنار، آن جالب در مشاهده چگونگی استیو با FAIRLIGHT خود تعامل در آن زمان، در مقایسه با چگونه ما در حال حاضر با دستگاه های موسیقی در ارتباط هستیم. ما هنوز هم استفاده از صفحه کلید کامپیوتر، کنترل MIDI، مک و صفحه نمایش لمسی. تفاوت زیادی نیست! در این راستا، انگار اتاق را برای بهبود می باشد.

بدون شک، فن آوری موسیقی تبدیل شده است ارزان تر، قابل حمل تر و در نتیجه در دسترس تر را برای بیش از ما (که پیش واقعا بزرگ را در خود دارد). اما، به دنبال به جلو به 30 سال بعد، من یک دوست دارم برای دیدن با تکنولوژی بیشتر به ما کمک می کند با نصب setups استودیوی موسیقی ما تعامل به طور موثر تر و بی دردسر.

در حال حاضر من فقط نیاز به موضوع خواندن رنگین کمان از سر من ... هنوز هم قصد قوی پس از 30 سال!

Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Martin
    That is the best video I've seen all year. Steve H, you are THE original electronic musician ... And personally knowing your passion for generative music, it's interesting to see you experimenting with it in this video, over 30 years ago. Amazing.
    • 6 years ago
    • By: Martin
    Reply
Logic Remote
Logic Pro X 106
Dream It. Do It.
Do you want to learn Logic Remote?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: