All Articles News
موسسه موسیقی در حال حاضر صفحه سکوی جدید غیر خطی آموزش در ویدئو
Rounik Sethi on Wed, December 3rd 0 comments
AskVideo & macProVideo's new online educational platform has been specifically designed for music and production learning at the Musician's Institute, College of Contemporary Music in Hollywood.

ونکوور، کانادا 2014 دسامبر 2 - غیر خطی آموزش، شرکت در پشت محبوب نرم افزار آنلاین پورتال آموزش AskVideo.com و macProVideo.com، اعلام کرد راه اندازی خود را پلت فرم یادگیری جدید ویدیو با موسسه موسیقی، کالج موسیقی معاصر در هالیوود، CA .

پلت فرم یادگیری جدید غیر خطی آموزش یک سفید برچسب راه حل آموزش آنلاین که مدارس و دانشگاه ها می توانید از وب سایت خود را گسترش را فراهم می کند. پلت فرم برای مدرسه مارک، بنابراین دانش آموزان لذت بردن از یک تجربه آموزشی بدون درز بدون نیاز به ترک اکوسیستم خود مدرسه.

به گفته دانی Gruendler، معاون رئیس جمهور از امور علمی برای موسسه موسیقی دانان، "ما به ارائه دانش آموزان خود را با بهترین منابع آموزشی موجود اختصاص یافته است. غیرخطی آموزش بستر های نرم افزاری ما فراهم می کند با یک کتابخانه آنلاین قدرتمند از دوره ها، که MI را قادر می سازد تا در حال حاضر با اقامت هر منحصر به فرد نسخه نرم افزار و البته پس از آن ارائه. از آنجا که این محتوا با مجموعه ای از مفصل ابزار چاپ و نشر دروس آنلاین زوج، ما بسیار با اعتماد به نفس است که این کمک خواهد کرد که دانش آموزان ما موثر تر در داخل و خارج کلاس های درس ما یاد بگیرند "می باشد.

در حالی که MOOCs یک گزینه محبوب برای آموزش از راه دور بوده است، دانشگاه اغلب اعزام دانشجو به وب سایت MOOC فرد به مصرف آموزش پشیمانی. با تعبیه NLE بستر های نرم افزاری به طور مستقیم بر روی وب سایت مدرسه، مدرسه می تواند هر دو دانش آموزان موجود و آینده نگر در محیط یادگیری خود را نگه دارید. اساسا، پلت فرم NLE MOOC خصوصی با نصب و راه اندازی پلاگین و بازی که اجازه می دهد هر مدرسه خود را ایجاد دروس منحصر به فرد ویدئو است.

NLE in use in a school setting.

و یا به عنوان حداقل - - مربی می تواند آموزش خود را به عنوان گسترده منتشر به عنوان آنها را انتخاب کنید. پلت فرم شامل ویژگی های اشتراک گذاری ویدیو اجازه می دهد که مربیان به سرعت و کارآمد آپلود و استقرار دوره های چند ویدئو برای دانش آموزان در کلاس های خود، در مدرسه خود، یا از طریق اینترنت به عنوان یک کل. دوره های آموزشی را می توان به برنامه درسی را گروه بندی می شوند برای دانش آموزان به پیشرفت از طریق، و quizzing کامل دانشجو را به پلت فرم ساخته شده است.

غیر خطی آموزش یکی از بزرگترین ارائه دهندگان دروس آنلاین در جهان است، با بیش از 31000 آموزش، 750 دوره ها، و 1800 ساعت آموزش آنلاین منحصر به فرد در دسترس است. مدارس می توانند به پورتال آموزش خود را با دوره از کتابخانه NLE را بدون پرداخت هزینه اضافی دانه، به عنوان کتابخانه هسته است با پلت فرم گنجانده شده است.

به گفته مارتین پرستار، مدیر عامل و موسس غیر خطی آموزش شرکت، "پلت فرم جدید ما نقطه اوج بیش از 10 سال از توسعه است. سیستم ما زمان آزمایش و اثبات شده است، به استقرار راه حل آموزش ماموریت حیاتی به مدارس احترام ضروری است که مانند موسیقی دانان موسسه. ما بسیار هیجان زده می شود راه اندازی ویدئو جدید ما پلت فرم یادگیری با آنها. "

همه مدارس که ثبت نام قبل از دسامبر 20 (2014) می تواند (به آوریل 2014 ژانویه 2014) سعی کنید از غیر خطی آموزش بستر های نرم افزاری به صورت رایگان برای ترم بهار. این شامل دسترسی دانش آموز بدون محدودیت به کتابخانه NLE همراه با تمام ویژگی های پلت فرم های دیگر. پس از آن، دسترسی 5 دلار در هر دانشجویی فعال در هر ماه (کارکنان و اعضای هیات علمی همیشه از حق دسترسی نامحدود رایگان به پلت فرم) است.

برای جزئیات بیشتر، http://www.NonLinearEducating.com

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

What’s New In Logic Pro X 10.0
Logic Pro X
Dream It. Do It.
Do you want to learn What’s New In Logic Pro X 10.0?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: