All Articles News
Nektar اعلام در دسترس بودن تاثیر IX 49 و IX 61، بر حسب نوری با پیچ و تاب
Rounik Sethi on Tue, November 4th 0 comments
Nektar's gorgeous new Impact iX 49 and iX 61 are powerful keyboards with DAW control and comfortable iPad connectivity, plus they include Presonus Studio One Artist and are attractively priced.

Nektar شرکت بربنک / کالیفرنیا 2014 نوامبر 4 (ictw) Nektar اعلام در دسترس فوری از ضربه iX49 و iX61 صفحه کلید کنترل . محصول Nektar مترادف با ادغام DAW هستند و iX49 ضربه و ضربه iX61 این قاعده مستثنی هستند. ظاهر فریبنده مینیمالیستی خود پنهان قابلیت های قدرتمند و حتی در کنترل جامع تر یافت نمی شود.

صفحه کلید ضربه نهم ارائه قابلیت کنترل صفحه کلید USB استاندارد و همچنین Nektar ادغام DAW با کمتر از 11 DAWs. صفحه کلید کامل اندازه قابلیت خم زمین، چرخ مدولاسیون و جک سوئیچ پا برای اتصال یک پدال حفظ.

Nektar iX 61 keyboard.

بودن کلاس USB سازگار با صفحه کلید می تواند به راحتی به کامپیوتر یا آی پد متصل، بدون درایور مورد نیاز است. این امکان برای شروع آهنگسازی با استفاده از نرم افزار های موجود و یا MIDI شامل PRESONUS STUDIO یک هنرمند DAW فورا.

ادغام Nektar DAW منحصر به فرد

ادغام DAW Nektar باعث نصب آسان و مستقیم به جلو. لیست در حال رشد از DAWs حمایت Nektar هستند: Bitwig استودیو، CUBASE، بازیگر دیجیتال، FL استودیو، GARAGEBAND، منطق و Nuendo، ماشین درو، عقل، سونار و استودیو یکی.

IX کنترل مبانی

در نگاه اول، تاثیر IX یک کنترل صفحه کلید USB استاندارد با هر دو 49 یا 61 توجه داشته باشید صفحه کلید کامل اندازه، زمین خم، چرخ مدولاسیون و سوئیچ پا است. دکمه اکتاو در دسترس هستند در هر زمان برای تغییر صفحه کلید بالا یا پایین -3/4 اکتاو با شاخص های رهبری چند رنگ نشان دادن وضعیت دقیق. دکمه های پس و اجازه می دهد برای تغییر صفحه کلید / - 12 تن نیمه و فیدر تعیین و تخصیص کنترل بیش از هر پارامتر MIDI را فراهم می کند. اما بیشتر به تاثیر نهم از ملاقات چشم وجود دارد.

Nektar Impact iX 61 angle view.

بارهای از ویژگی های راست بر روی دکمه

تحسین ادغام Nektar DAW است دقت گردد که همیشه ارائه بهترین تجربه با سخت افزار Nektar. و نیاز به رسیدن برای ماوس به طور مداوم می کند خلاقیت کمک نمی کند حتی اگر نیازهای کلی عمومی است. Nektar بنابراین برخی از مهم ترین ویژگی های به تاثیر نهم از جمله انتساب ترانهاده دکمه برای آهنگ یا تغییر پچ، کنترل حجم صدا برای آهنگ در حال حاضر انتخاب شده و یک حالت ویژه حمل و نقل برای اکتاو و ترانهاده دکمه که اجازه می دهد تا کنترل بازی، توقف، ضبط و اضافه عقب. تاثیر IX کنه تمام جعبه سمت راست.

Close up of the controls on the Nektar Impact iX 61.

تا از نزدیک کنترل ها روی Nektar تاثیر IX 61.

پس و بسیار مفید است، اما شرایط مختلف نیاز به قابلیت های متفاوت است. بنابراین آن را بزرگ قادر به تغییر کانال MIDI و یا ارسال پیام های MIDI برنامه بیش از حد. 2 دکمه ترانهاده به سرعت به هر یک از این توابع با تنظیمات ذخیره شده را در طول دوچرخه سواری قدرت پیکربندی شده است. هنوز هم بهتر، با فشار دادن یک کلید ترکیبی تغییر اکتاو و دکمه پس و عمل به ارسال توابع حمل و نقل MMC را فعال شروع، توقف و ضبط به طور مستقیم از صفحه کلید.

* ویژگی در حال حاضر برای Bitwig استودیو، CUBASE اجرا،

CONNECTORS

صفحه کلید ضربه می نهم کلاس USB سازگار و در نتیجه نیاز به یک راننده به کار گیرند. پس از نصب و اتصال است به آسانی به عنوان اتصال صفحه کلید به پورت USB بر روی کامپیوتر شما.

صفحه کلید ضربه نهم نیز بلافاصله با iPads با استفاده از iPads ها اختیاری USB کیت اتصال دوربین کار می کند. 1/4 "جک ورودی اجازه می دهد تا به اضافه کردن یک سوئیچ پدال پا برای حفظ و یا ارسال پیام های MIDI.

DAW شامل - STUDIO یک هنرمند

استودیو یک هنرمند ضبط و تولید پلت فرم قدرتمند است که فوق العاده آسان برای یادگیری است، آن را ارائه می دهد آهنگ های نامحدود و پلاگین و ارائه می شود ویژگی به طور معمول در DAWs ورود به سطح یافت نشد.

PreSonus Studio One Artist is included with these controller keyboards!

PRESONUS STUDIO یک هنرمند است که با این صفحه کلید کنترل شامل!

ابزار ویرایش قدرتمند و بدون نیاز به از طریق منوهای اب راه رفتن در دسترس هستند. بارگیری و صرفه جویی در کلیپ های صوتی، فایل های MIDI، اثرات، و در مقابل به سادگی با کشیدن و رها کردن اتفاق می افتد. این امر نیز برای ابزار در حال بارگزاری، اثرات پلاگین و یا حلقه درام.

برای مخلوط کردن از آهنگ های بیش از 20 با کیفیت بالا و اثرات بومی در دسترس هستند. بهترین از همه، استودیو یک هنرمند است با تاثیر IX صفحه کلید USB شامل!

مشخصات

 • سرعت 49/61 توجه داشته باشید حساس کامل صفحه کلید اندازه
 • پیچ خم Ùˆ چرخ مدولاسیون
 • دکمه اکتاو
 • پس Ùˆ دکمه
 • حالت های حمل Ùˆ نقل سوئیچ اکتاو Ùˆ ترانهاده دکمه برای ارسال پیام های MMC MIDI (سازگار با نرم افزار ابزار)
 • پا جک سوئیچ ورودی
 • USB شده، کلاس مطابق (بدون راننده مورد نیاز)
 • اتصال به Ø¢ÛŒ پد (از طریق کیت آداپتور USBØŒ شامل نمی شود)
 • شامل PRESONUS STUDIO یک هنرمند

ادغام Nektar DAW

 • ناوبری از آهنگ های DAW
 • تکه های تغییر ابزار
 • حجم آهنگ کنترل
 • کنترل حمل Ùˆ نقل (پخش / توقف / ضبط / عقب / جلو)
 • ادغام Nektar DAW برای 11 DAWs جمله Bitwig استودیو، CUBASEØŒ بازیگر دیجیتال، FL استودیو، GARAGEBANDØŒ منطق Ùˆ NuendoØŒ ماشین درو، عقل، سونار Ùˆ استودیو یکی.

قیمت گذاری و در دسترس بودن:

iX49 و IX 61 موجود در خرده فروشان موسیقی جهان گسترده ای برای:

iX49: USD 109.99 / 99.99 یورو / GBP79.99 با قیمت مورد انتظار از خیابان USD 99.99 / Euro89.99 / GBP 69.99

IX 61 USD 129.99 / 109.99 یورو / GBP89.99 با قیمت مورد انتظار از خیابان USD 119.99 / 99.99 یورو / GBP 79.99

وب سایت:

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Keyboard Wizdom
Jordan Rudess
Dream It. Do It.
Do you want to learn Keyboard Wizdom?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: