All Articles News
Nektar در حال حاضر حمل و نقل تاثیر LX 49 کنترل صفحه کلید
Rounik Sethi on Mon, October 28th 0 comments
Nektar, the Californian music gear makers, are now shipping their latest and greatest controller keyboard: Impact LX 49. Priced very competitively, this keyboard is also packed with useful features.

Nektar، شرکت در پشت سری پانورامای محصولات کنترلر ادغام عمیق، امروز اعلام کرد راه اندازی فوری تاثیر LX49. تاثیر LX49 محصول برای اولین بار در یک خط جدید از بودجه محصولات Nektar، همه ادغام ارائه با بسیاری از محبوب ترین ادم کند و تنبل راه حل های نرم افزار است. 49 توجه داشته باشید سرعت حساس، صفحه کلید کامل اندازه به طور کامل با 9 faders، 9 دکمه های کنترل، 8 گلدان، 6 دکمه حمل و نقل، برجسته

ضربه LX49s به سحر و جادو واقعی را نشان می دهد با ادغام DAW منحصر به فرد ارائه می دهد که حمایت از پیش نقشه برداری برای Cubase و نوازنده های دیجیتال، GARAGEBAND، منطق و Nuendo، دلیل، سونار و استودیو یکی، با پشتیبانی از ادم کند و تنبل اضافی برای آزادی زیر برنامه ریزی شده است. با توجه نزدیک به هر DAW به صورت جداگانه، Nektar ادغام سفارشی با یک گردش کار مشترک است.

Nektar Impact LX49: The view from above.

Nektar تاثیر LX49: نمایش از بالا.

برای ایجاد تپش طبل و شیار پد آموزش تابع اجازه می دهد تا برای نگاشت سریع برای تلفن های موبایل در 8 پد حساس به سرعت است. فقط یک پد را انتخاب کنید، پیدا کردن صدا در سمت راست بر روی صفحه کلید و انتساب انجام شده است. حرکت نقاط حلقه را از طریق دکمه های حمل و نقل به معنی جریان ادامه می دهد، کاملا سازمان ملل متحد قطع توسط کلیک ماوس.

حرکت به آهنگ ساز و ادامه ساختن یک آهنگ، تمام این قابلیت تکه های تغییر، نیشگون گرفتن و کشیدن پارامترهای ابزار از سمت راست ضربه LX49 برای حفظ موسیقی در تمرکز.

It looks good no matter which way you turn it.

به نظر می رسد خوب مهم نیست که راه شما آن را.

قابلیت های از قبل نقشه برداری به اندازه کافی به رفتن بیشتر است، و شاید این است که همه شما تا به حال نیاز است. با این حال به تهیه سبک های منحصر به فرد ایجاد مقدار زیادی از دامنه را برای سفارشی سازی وجود دارد. تاثیر LX49 ویژگی های منحصر به فرد "شتاب" ویژگی * برای DAWs پشتیبانی است که اجازه می دهد تا کاربران را به معنای واقعی کلمه پارامترهای ابزار مختلف در یک زمان با شتاب و نقشه آنها را به هر کنترل در پرواز است. 5 ایستگاه از پیش تنظیم کاربر در علاوه بر سازگاری GM تنظیم شده است و یادگیری نصب setups دوستانه معنی است که شما هنوز هم می تواند ایجاد نصب setups راه شما با کنترل کننده MIDI عمومی استفاده می شود. تاثیر LX49 کنترل کامل MIDI عمومی است، بنابراین شما می توانید بین setups پیش نقشه برداری و خود را با فشار دادن یک دکمه تغییر دهید.

برای کاربرانی که در DAW حل و فصل نشده است، شامل استودیو یک هنرمند می آید کامل با ضربه LX49 راه اندازی و کنترل برای ابزار و همچنین درج تاثیر است. این نقطه شروع بسیار خوبی برای آشنا شدن با قدرت تاثیر LX49 بلکه علاوه بر بزرگ به هر خلاق راه اندازی تولید موسیقی موجود است.

* در تمام DAWs ها پشتیبانی نمی شود. چک کردن مستند در www.nektartech.com برای جزئیات

اطلاعات بیشتر در مورد تاثیر LX49: http://www.nektartech.com/

قیمت گذاری و در دسترس

Nektar تاثیر LX49 موجود در فروشگاه ها در سراسر جهان است از اوایل ماه نوامبر با قیمت USD179.99/EUR149.99/GBP 124.99

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Composing For Commercials
Music Scoring 201
Dream It. Do It.
Do you want to learn Composing For Commercials?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: