All Articles News
جدید VideoMic استریو عالی، به دنبال از سوار
Rounik Sethi on Mon, September 15th 0 comments
RØDE tell us their new VideoMic X is the new standard in immersive audio recording for videographers. It looks the part and with acoustically matched condenser mics, it sounds the part too.

جمعه 2014 سپتامبر 12، شرکت های صوتی آمستردام هلند استرالیا RDE میکروفون هیجان زده است اعلام یک استاندارد جدید برای پخش با کیفیت، ضبط صدا همهجانبه برای دوربین استفاده کنید. استریو VideoMic X RDEs میکروفون شاخص برای تک سیستم صوتی است، این برنامه شامل صدا همخوانی درست کندانسور کپسول و گزینه برای خروجی XLR متعادل.

طراحی و تولید در مقر RDEs در سیدنی، استرالیا، با استفاده از روش بخشوده هیچ هزینه به مهندسی، RDE تنها بهترین اجزای شخص موسیقی دوست درجه در طراحی VideoMic X. استریو با یک جفت همسان شده از خارج صدا، مغرضانه، کپسول کندانسور درست به کار گرفته شده است ، SVMX ارائه می دهد بالاترین سطح از عملکرد هر میکروفون استریو از RDE. این کپسول به نوبه خود به طور مستقل در مجتمع Rycote چنگ مانت چند محور شوک قرار دارد، حفاظت از مبدل های حساس را از هر گونه ضربه یا لرزش بدون نیاز به حالت تعلیق در بدن میکروفون.


بدنه آن از آلومینیوم ساخته شده، حصول اطمینان از سطح بسیار بالایی از رد RF، در حالی که باقی مانده بسیار سبک وزن (300 گرم / 10.58 اونس). اجزای حیاتی بدن از جمله کپسول و کفش مانت دقت ماشین برای اطمینان از tightest تحمل ممکن است، در نتیجه به حداقل رساندن هر گونه رزونانس صوتی می باشد.

علاوه بر خروجی استریو 3.5mm (از طریق کابل شامل SC2 RDE) SVMX گزینه خروجی یک سیگنال متعادل از طریق مینی XLR، که می تواند به طور همزمان استفاده می شود. این به کاربر اجازه میدهد یک خروجی پخش درجه برای سیستم های دوربین های حرفه ای و دستگاه های ضبط صدا.

پانل پشتی از میکروفون ویژگی های طیف وسیعی از تنظیمات به حداکثر رساندن عملکرد SVMXs تقریبا در هر وضعیت، از جمله سه مرحله فیلتر بالا گذر (75/0 / 150Hz)، کنترل سطح سه مرحله (-10 / 0 / 20dB ) و افزایش فرکانس نوآورانه طراحی شده است که برای کمک به انتخاب کردن جزئیات فرکانس بالا، مانند صدا، در یک محیط ضبط. افزایش نیز خواهد شد از دست دادن فرکانس بالا با تجربه با استفاده از محافظت از باد مبارزه با. برای اولین بار بر روی هر میکروفون RDE این تنظیمات از طریق مطبوعات دکمه سوئیچینگ دیجیتال، که به حداقل میرساند شانس تنظیمات در حال به طور تصادفی تغییر قابل دسترسی است. برای راحتی SVMX تنظیمات خود را حفظ زمانی که میکروفون خاموش.

میکروفون را می توان با هر دو باتری 9V داخلی و یا با استاندارد قدرت فانتوم P48 طریق XLR شده.

استریو VideoMic X نه تنها می آفریند نوار برای دوربین های صوتی، آن را میشکند. نظر دیمین ویلسون، RDEs بازاریابی جهانی

مانند بسیاری از دیگر میکروفن RDE، استریو VideoMic X است که توسط یک ده سال بعد از ثبت نام در www.rodemic.com تحت پوشش ضمانت.

استریو RDE VideoMic X است که در نشان می دهد IBC در آمستردام نشان داد، در غرفه 8.D56 و حمل و نقل در سطح جهانی در ماه اکتبر سال 2014. گوش لحظه ای در حال حاضر در www.rodemic.com/svmx .

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Core Training: Audio Editing, EQ and FX
Final Cut Pro X 104
Dream It. Do It.
Do you want to learn Core Training: Audio Editing, EQ and FX?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: