All Articles News
PonoPlayer و سونی NW-ZX2 واکمن نبرد آن را برای گوش دوست داران واقعی موسیقی
Rounik Sethi on Mon, January 12th 0 comments
The PonoPlayer and Sony NW-ZX2 walkman are gearing up for a showdown for the hearts, minds and ears of those wanting to listen to high-resolution music. We look at the proposed specs for both.

PonoPlayer توسط نیل یانگ توجه زیادی از مبارزات انتخاباتی کیکاستارتر موفقیت آمیز آن را به خود جلب کرده است. و امسال در CES 2015 کسانی که علاقه مند در یک دستگاه پخش موسیقی دیجیتال با وضوح بالا، مشتاق برای دریافت یک نگاهی به دستگاه نیل می گوید در مورد ساخت موسیقی صدا به خوبی به عنوان آن می تواند بود صف از طرفداران موسیقی Neils وجود دارد، و. ( اقتصادی بار )

PonoPlayer ویژگی های یک شکل شما اشتباه معتاد برای نام تجاری پخش موسیقی X ها و به لطف پشتیبانی از برچسب است فروشگاه آنلاین خود را که در آن شما می توانید موسیقی در عمق کمی بالاتر از CD و قطعنامه تا 192 کیلو هرتز (در صورت وجود) خرید. که PonoPlayer در دسترس خواهد بود در فوریه 2015 برای 399 $ است همچنین باعث می شود آن را برای بسیاری از دوست داران واقعی موسیقی با بازیکنان با کیفیت MP3 ناراضی جذاب. با این حال، PonoPlayer است به تنهایی در بالا پایان بازار پخش صوتی نیست.

The PonoPlayer certainly stands out from the crowd.

PonoPlayer قطعا خارج از غرفه را از جمعیت.

برخی از 35 سال پس از واکمن اصلی منتشر شد، سونی واکمن NW-ZX2 برای عظیم 1،119.99 $ USD / 949 GBP راه اندازی کرده است! بله، شما که حق به عنوان خوانده شده. سونی ادعا می کنند این دستگاه می تواند به ضبط با کیفیت استاد فقط به عنوان هنرمندان در اصل در نظر گرفته شده (تکثیر رولینگ استون ). با عمر باتری 33 ساعت، 128 گیگابایت حافظه (قابل ارتقا از طریق میکرو 256 GB) و یک صفحه نمایش لمسی در حال اجرا سیستم عامل آندروید، بلوتوث، Wi-Fi و قابلیت USB، سوال این است که چه چیزی این دستگاه انجام این کار متفاوت است که توجیه پاشش پول نقد.

خوب، آن را ارائه می دهد پخش فرمت های صوتی با وضوح بالا و ویژگی های S-MASTER HX تکنولوژی تقویت کننده های صوتی استفاده می کند که یک مسیر سیگنال ساده و کاملا دیجیتال [و] بازتولید پیچیدگی های خاص و محدوده فرکانس گسترده ای از فرمت های با وضوح بالا. بر خلاف تقویت کننده های معمولی، آن را حفظ سیگنال دیجیتال تا درست قبل از خروجی بلندگو، از بین بردن distortionfor صوتی با وضوح بالا، فقط به عنوان هنرمند در نظر گرفته شده. فن آوری های دیگر شامل، DSEE HX، که به مجلل فشرده فایل های صوتی به منم سطح به صدا با وضوح بالا و نزدیک در ابتدا. سونی این توصیف به عنوان ارائه غنی، تجربه استودیو با کیفیت برای همه موسیقی خود را. jurys تا زمانی که ما یک فرصت برای تست این البته دریافت کنید.

Sony's NW-ZX2 walkman looks nice, but are its high-end touted features worth the extra cost?

واکمن NW-ZX2 سونی به نظر می رسد خوب است، اما بالا پایان ویژگی های تبلیغ خود را به ارزش هزینه اضافی؟

با هر دو ویژگی های حق بیمه آن و برچسب قیمت، آن رفتن به جالب را ببینید که چگونه Sonys واکمن جدید علیه PonoPlayer انجام زمانی که آن را در فروش می رود در بهار امسال.

ما می تواند برای یک جنگ طبقاتی جدید در میان پخش موسیقی دیجیتال مجموعه. زمین بازی مدرسه از جوانی من بین کسانی که واکمن کاست به حال و کسانی که Discman (قابل حمل پخش سی دی) به حال تقسیم شد. چشم انداز برای امروز نوجوانان و بزرگسالان جوان ممکن است به کسانی که آیفون به طور منظم و یا تلفن آندروید در مقابل کسانی که پخش موسیقی با وضوح بالا تغییر کرده است. و سؤال دیگر، خواهد اپل با خود پخش صوتی با وضوح بالا و فروشگاه پاسخ؟

ما در حال رفتن به حفر کردن عمیق به اینکه آیا صدا با وضوح بالا خواهد به یک تجربه گوش دادن بهبود برای همه برتری داشت ولی، به یاد داشته باشید هدفون مردم! نیاز قوطی با کیفیت خوب و یا جوانه های موسیقی خود را به صدا خوب مهم نیست که پخش موسیقی و یا فرمت های صوتی شما در شما.

LINKS:

سونی

یاد بگیرید چگونه صدا

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Audio & Sound Basics
Audio Concepts 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Audio & Sound Basics?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: