All Articles News
ZOOM TAC-8
Rounik Sethi on Thu, March 12th 1 comments
Thunderbolt audio interfaces are beginning to make their way into studios and Zoom are out with the TAC-8, with comprehensive routing, and the TAC-2R, designed for mobile use. More below...

با دو رابط صوتی رعد جدید به بحث در مورد، اجازه دهید اولین تمرکز بر TAC-8 (8- در / 10-خارج) و پس از آن در فوق العاده زیبا، TAC-2R (2-در / 2-از) نگاه کنید.

زوم TAC-8 رعد رابط

Ronkonkoma، نیویورک زوم شمال امریکا آغاز بکار TAC-8 ThunderboltTM صوتی تبدیل.


تک دندانه دار کردن، فضای TAC-8 را فراهم می کند که هر کدام با فانتوم قدرت و کنترل بهره اختصاص داده ورودی 8 پانل جلو XLR آنالوگ / دسته کوچک موسیقی جاز TRS، برای اتصال از mic- و سطح خط سیگنال. دو تا از ورودی می تواند برای سلام-Z ورودی از گیتار برقی یا گیتار باس استفاده می شود. TAC-8 را نیز فراهم می کند در مجموع خروجی آنالوگ 10 متعادل در سطح خط و همچنین SPDIF و ADAT ورودی دیجیتال نوری و خروجی.

Zoom TAC-8 features 8 XLR/TRS inputs.

زوم TAC-8 ویژگی های 8 XLR / ورودی TRS.

TAC-8 پرونده تا 24 بیت / 192kHz. رایگان TAC-8 نرم افزار MixEfx زوم را گسترش قابلیت های بیشتر هنوز هم، قادر می سازد مسیریابی داخلی از تمام ورودی به تمام خروجی.

TAC-8 را فراهم می کند ورودی هدفون دوگانه، هر کدام با خود کنترل حجم اختصاصی خود، اجازه جفت خروجی فردی که باید بررسی شود. علاوه بر این، MIDI و خروج برای هماهنگی دقیق با دستگاه های مانند sequencer ها و صفحه کلید الکترونیکی ارائه شده است.

The back panel of the Zoom TAC-8.

پانل پشت زوم TAC-8.

TAC-8 سازگار با تمام کامپیوترهای Macintosh رعد مجهز در حال اجرا سیستم عامل X 10.8.5 و یا بعد است. سریعترین پروتکل انتقال داده تا به حال توسعه یافته، صاعقه فراهم می کند زمان تاخیر بسیار کم برای ضبط تقریبا آنی و پخش. کیفیت صدا فوق العاده با استفاده از فن آوری upsampling TAC-8 را مطمئن برای از بین بردن نویز aliasing به طول تبدیل / D و افزایش وضوح و تعریف در طول D / A تبدیل.

"TAC-8 رابط صوتی پیشرفته ترین و ویژگی مملو از ما تا کنون ارائه کرده است، گفت:" دن گالاگر، معاون ارشد رئیس جمهور از فروش برای زوم شمال امریکا. "آن را می دهد صدای عالی و قدرت باور نکردنی به نوازندگان، تولید، و مهندسان صدا در همه جا،"

وب سایت: https://zoom-na.com/TAC-8

ZOOM TAC-2R رعد رابط

Ronkonkoma، نیویورک زوم شمال امریکا امروز اعلام کرد از انتشار از TAC-2R ThunderboltTM صوتی تبدیل.


Audio and MIDI Thunderbolt interfaces don't get much more portable and cute than the Zoom TAC-2R.

واسط های صوتی و MIDI رعد نمی قابل حمل بسیار بیشتر و زیبا تر از زوم TAC-2R.

جمع و جور و ناهموار TAC-2R در یک شاسی فلزی قوی قرار دارد. دو دسته کوچک موسیقی جاز پانل جلو XLR / جک ورودی TRS اجازه اتصال از طیف گسترده ای از میکروفن و دستگاه های سطح خط، و همچنین به عنوان ابزار منفعل مانند گیتار الکتریک و باس. کنترل افزایش مستقل و LED کلیپ آن را آسان به مجموعه سطح ورودی مطلوب، و 48 ولت قدرت فانتوم را می توان در هنگام استفاده از میکروفن کندانسور استفاده شود. مانیتورینگ از طریق دو TRS متعادل خروجی و جک هدفون استریو با کنترل حجم اختصاص داده شده است. سه راه سوئیچ مانیتورینگ مستقیم نظارت بر سیگنال ورودی را قادر می سازد با صفر پوشیدگی در هر دو مونو و استریو، و MIDI و خروج برای هماهنگی دقیق با دستگاه های مانند sequencer ها و صفحه کلید الکترونیکی ارائه شده است.

TAC-2R سازگار با تمام مکینتاش کامپیوتر-رعد مجهز در حال اجرا سیستم عامل X 10.8.5 و یا بعد است.

"TAC-2R به ارمغان می آورد رعد واسط به یک سطح کاملا جدید، گفت:" دن گالاگر، معاون رئیس جمهور از فروش برای زوم شمال امریکا. "زوج با کامپیوتر، نرم افزار DAW، و دستگاه های MIDI، آن را فراهم همه چیز امروز نیازهای موسیقیدان، هر دو در خانه و در جاده ها است."

وب سایت: www.zoom-na.com/TAC-2R

Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Carl
    قالب بتن
    • 5 years ago
    • By: Carl
    Reply
Recording Vocals
(The) Art of Audio Recording 104
Dream It. Do It.
Do you want to learn Recording Vocals?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: