All Articles Other
Blackmagic دوربین سینما: راهنمای عمومی تیراندازی
Iain Anderson on Sat, May 25th 1 comments
You got one? Or it’s coming soon and you want to be prepared? Iain Anderson provides the essential guide on how to operate a Blackmagic Cinema Camera, from lenses to menus to add-ons.

شما یکی؟ و یا در آینده خود را به زودی و شما می خواهید آماده می شود؟ در اینجا راهنمای ضروری است به چگونگی کار یک دوربین سینما Blackmagic، از لنز به منوها برای افزودنیها.


لنز خود را جمع آوری

از آنجا که سنسور تنها با استفاده از مرکز یک لنز، شما به طور موثر زوم کردن در بر روی تصویر در مقایسه با زمانی که به یک دوربین قاب کامل (مثل 5D) و یا APS-C (مانند 7D). این باعث می شود تمام لنزهای خود را بیشتر 2.3x، بنابراین یک لنز 50mm در دوربین سینمای Blackmagic مثل این است که با استفاده از یک لنز 115mm در 5D. اگر شما که از قاب کامل، این می تواند یک شوک، اما نه مانند یک معامله بزرگ که از سنسور APS-C (که دارای یک عامل محصول 1.6x). به طور کلی، لنزهای EF-S، که برای سنسور APS-C طراحی شده، تمایل به گسترده تر برای مقابله با این زوم.

Various crop factors visualised — but remember that lenses for smaller sensors are wider, to counteract this zoom in.

عوامل محصول مختلف تجسم اما به یاد داشته باشید که لنز برای سنسورهای کوچکتر گسترده تر، به مقابله با این زوم شوید.


و خوب پوشش لنز خاص در مختصر و مفید دنده در آینده است، اما اگر شما می خواهم زوم برای استفاده عمومی، نگاهی به لنز سریع، گسترده، تثبیت شده در محدوده 17-50. سیگما، کانن و تامرون همه این را. تمرکز همه کتابچه راهنمای کاربر، بنابراین مطمئن شوید که شما لذت بردن از عمل تمرکز کتابچه راهنمای کاربر بر روی لنز خود را انتخاب، و اگر شما در استفاده از فیلترهای ND برنامه ریزی، مطمئن باشید که تمرکز می کند فیلتر عنوان لنز کیت اساسی می کند چرخش.

به هر حال، لنز خود را؟ اطمینان حاصل کنید که دوربین خاموش است هنگام تغییر لنز. بدین در مورد آن.


دبستان SSD خود را

از آنجا که شما ضبط بر روی یک درایو SATA 2.5 حالت جامد، شما نیاز به یک و مطمئن شوید که در آن لیست پشتیبانی. نه تمام درایوها می توانید نرخ داده آگهی خود را حفظ و Blackmagic منتشر کرده اند

Select your disk on the left, then Erase on the right.

انتخاب دیسک خود را در سمت چپ، و سپس در سمت راست را پاک کنید.


چگونه برای اتصال SSD به مک خود را؟ اسکله هارد دیسک بسیار آسان است برای پیدا کردن این روزها، هر چند بسیاری از آنها تنها USB3. اگر مک شما USB3 را نداشته باشند، در نظر گرفتن حوض فایروایر، و یا حوض eSATA به اگر شما یک کارت eSATA به در مک طرفدار. هیچ اسکله تاندربولت هنوز وجود دارد، اما شما می توانید BackupPlus شرکت Seagate (یک بار به نام محصولات GoFlex) اتصال تاندربولت برای اتصال بیشتر SSD های برهنه به جای استفاده کنید. هنگامی که شما متصل شود، شما می توانید ابزار دیسک به پاک کردن دیسک به راحتی استفاده کنید. هنگامی که انجام می شود، پیاده، بیرون انداختن، سپس پاپ SSD در کنار دوربین.


شارژ باتری های خود را

اگر شما تیراندازی فقط برای یک ساعت یا بیشتر، فقط مطمئن شوید که دوربین شارژ. باتری داخلی شارژ خواهد کرد تا هر زمان که یک منبع قدرت متصل است دوربین در حال اجرا یا نه و به مدت حدود 90 دقیقه است. برای شاخه های دیگر، شما به راحتی می توانید گسترش که با یک راه حل باتری خارجی و یک کابل که منطبق آداپتور برق تامین شده است.

من با استفاده از Globalmediapro V-کوه باتری و کابل (که آنها را برای بررسی عرضه) و به خوبی کار می کند، در حال اجرا به مدت 4 ساعت یا بیشتر. باتری می رود در یک کیسه کمربند و یا از سه پایه آویزان، اما انگار هیچ مشکلی در صورتی که کابل می آید شل، باتری داخلی لگد فورا.

Only 25%? Time to charge up!

فقط 25 درصد؟ زمان را به اتهام فعالیت!


تنظیم صدا

اگر شما دارای یک میکروفون خارجی (و شما باید) از آداپتورهای خود را: شما نیاز به انطباق هر آنچه که شما به یک جفت متعادل از 4/1 جک. فروشگاه موسیقی محلی شما احتمالا باید برخی از کابلهای مفید است. به طور معمول، یک پیش تقویت کننده خارجی تولید کمترین نویز ممکن است، اما شما می توانید نتایج خوبی مستقیم به دوربین بیش از حد دریافت کنید. به برق وصل کردن هدفون های خود را برای نظارت بر صدا، اما توجه داشته باشید که هیچ متر قابل رویت صوتی (هنوز) وجود دارد. مواظب باشید! تنظیم سطوح صوتی نسبتا کم است (30٪ یا بیشتر) اگر شما با استفاده از یک پیش تقویت کننده نیست.

The audio settings page — you won’t change this one too much.

صفحه تنظیمات صوتی شما معتاد این یکی بیش از حد را تغییر دهید.


راه اندازی دوربین

در پشت دوربین، نگه داشتن دکمه پاور در سمت راست پایین آن را روشن کنید. این باید بیش از یک دوم یا دو به راه اندازی نمی کنند. خواهید می خواهید با فرو کردن در منوها به تنظیم برخی از گزینه های اصلی برای اولین بار.

برای انعطاف پذیری در پست، تنظیم محدوده دینامیکی تنظیمات ضبط فیلم و تنظیمات نمایش محدوده دینامیکی به ویدئو. به این ترتیب، شما چیزی نزدیک به یک تصویر عادی است، اما شما رکورد محدوده دینامیکی وسیعتر برای بسیار بهتر تولید پست تجربه را ببینید. من با ProRes برای سهولت گردش کار اقامت بیشتر از زمان.

The Recorder Settings page — when you want to change format or use timelapse.

صفحه تنظیمات ضبط زمانی که شما می خواهید به تغییر فرمت و یا استفاده کنید TimeLapse.


همه چیز در مورد نور

بعد، در تنظیم تعادل رنگ سفید، در کلوین. اگر شما نمی توانید آن را کاملا درست، دکمه OK به اندازه کافی آسان به آن را ثابت در پست خود. انگار هیچ تنظیم توازن سفیدی سفارشی در حال حاضر.

تنظیم ISO به 800، حساسیت مادری سنسور، اگر شما می توانید. کاهش ISO به 200 یا 400 معتاد تغییر که در آن کلیپ سنسور برجسته، اما افزایش آن به 1600 تغییر نقطه شرنج کمی تیره تر است.

تنظیم زاویه شاتر تا 180 را به یک نگاه طبیعی به حرکت. تعداد کمتر (تا 45) سرعت شاتر بالاتر و تعداد بالاتر (تا 360) سرعت شاتر پایین تر است. در حالی که این تنظیمات دیگر را می توانید کنترل نور، آنها همچنین نگاه از فیلم تاثیر می گذارد، بنابراین با احتیاط استفاده کنید.

The Camera Settings page — you’ll be here all the time.

صفحه تنظیمات دوربین در اینجا خواهید تمام وقت.


چه هستم من در به دنبال؟

تحت تنظیمات صفحه نمایش، مطمئن شوید که گورخر ها، اجاره خانه قابل مشاهده هستند، و مجموعه تا 100٪. گورخر ها، اجاره خطوط مورب نشان می دهد که مناطق روشن که در آن سنسور کوتاه شده است، و theyre برای این دوربین مهم به خصوص. در حالی که مناطق کم نور می تواند پر سر و صدا، تصاویر روشن را تشخیص دهید مشکل تا زمانی که آنها اصلا کلیپ. از آنجا که محدوده دینامیکی خیلی خوب است، و وفاداری رنگ خیلی بهتر (حداقل 4X داده های بسیاری از دوربین های) آن را واقعا مهم نیست که چگونه از آن روشن می شود اگر در محدوده آن است.

اگر شما می خواهید برای کنترل عمق میدان دقیقا، شما نیاز به چوب به شماره های خاص دیافراگم کم برای عمق میدان، تعداد بالا برای عمق میدان است. این بدان معناست که شما نیاز به استفاده از فیلترهای تراکم خنثی برای کنترل نور اگر شما می خواهید یک دیافراگم گسترده ای، یا احتمالا چراغ برای اضافه کردن عمق میدان.

اگر شما می توانید کمی انعطاف پذیر بیشتری با DOF، در بالا سمت چپ برای تنظیم دیافراگم به درخشان تنظیمات ممکن است بدون شرنج را فشار دهید دکمه جنس زنبق و سوسن. در مرحله بعد، با استفاده از دکمه های قبلی / بعدی حمل و نقل برای تنظیم دیافراگم دستی ساخت تصویر کمی تیره تر اگر نور ممکن است در حین تیراندازی را افزایش می دهد، و یا روشن تر اگر شما ترجیح می دهند که منفجر کردن برخی از نکات برجسته برای جلوگیری از سر و صدا در سایه.

The Display Settings page — to change how you look at things.

نمایش صفحه تنظیمات برای تغییر چگونه شما را در همه چیز نگاه کنید.


متاداده

قبل از اینکه به شما شلیک، یک بار شیر روی صفحه نمایش، و سپس برخی از ابرداده کوتاه. دست کم، مجموعه ای از صحنه / عکس / تعداد، سپس دکمه خودکار در کنار به آیتم استفاده کنید برای افزایش خودکار را فشار دهید. برای یک درام، احتمالا این خواهد بود و برای ساقه های کمتر رسمی، شاید فقط به ضرب گلوله کشته شده است.

The Metadata entry page — to add notes about the current shot.

صفحه ورود فراداده برای اضافه کردن یادداشت ها در باره شوت در حال حاضر.


تمرکز، تمرکز ...

دوبار شیر روی صفحه نمایش به زوم، تنظیم تمرکز دستی و دقیقا. با جزئیات در دوربین، فوکوس خوب می کند ماده، و شما احتمالا معتاد به آن را بدون کمک برخی از ناخن. استفاده از یک مانیتور خارجی اگر شما می خواهید، و یا فقط دو شیر.


عمل!

ثبت مطبوعات، چه پشت در سمت چپ پایین تر، و یا بر روی دکمه براق در جلوی دوربین. برای متوقف کردن دوباره فشار دهید. در حالی که شما ضبط، شما می توانید دیافراگم را تغییر دهید، اما بسیاری از تنظیمات دیگر نیاز شما را به منو.

All the buttons at the back.

همه دکمه ها در پشت.


بررسی فایل های خود را

هنگامی که شما انجام می شود، دکمه بازی برای این فایل نقد می نویسید: کلیپ های خود را. توجه داشته باشید که آنها به عنوان ثبت ایفا می کند، بنابراین حتی اگر شما مجموعه ای از صفحه نمایش برای نشان دادن ویدئو محدوده دینامیکی، اگر شما در فیلم ضبط شده، آنها نگاه مسطح در پخش. این طبیعی است.

شما می توانید فشار داده و رها حمل و نقل کنترل به جست و خیز به کلیپ های قبلی و یا بعدی و کنترل حمل و نقل را به بازی سریع یا آهسته تر بزرگ برای کلیپ های دیگر.


کپی کردن و پاک کردن فایل های

همه انجام می شود؟ دوربین را خاموش کنید، حذف SSD، پاپ آن را در حوض خود را، و سپس فایل ها را به هر کجا که آنها برای زندگی دائم کپی کنید. همانطور که من با استفاده از FCP X، من فقط آنها را از یاب کشیدن به یک رویداد. اگر شما در ProRes به ضرب گلوله، اینا هیچ کدوم. اگر شما شلیک خام، شما نیاز به استفاده از حل و فصل، بعد از اثر، و یا چیز دیگری به پردازش آنها در همان راه به عنوان عکسهای فرآیند youd را به یک فیلم کنید TimeLapse.

فایل های کپی شده؟ حمایت کردن؟ پاک کردن هارد دیسک با ابزار و دوباره شروع. و تولید پست را؟ ویرایش مستقیم آن FCP X با کمی تلاش اضافی قرار داده و به تصحیح رنگ. اینجا

Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Ridadoe
    One brief addition: the "30% or so" advice is for Firmware v1.2. Things changed in Firmware v1.3, and you'll probably need to use a higher input level and some audio post-production.
    • 6 years ago
    • By: Ridadoe
    Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: