All Articles Photography
فیلمبرداری در محل با یک DSLR
Hollin Jones on Sun, June 8th 0 comments
Getting pro video results with a carefully chosen DSLR can be easier than you think if you follow a few simple guidelines when buying…

شگفت آور آن که چگونه فن آوری های ویدئویی کنون در چند دهه اخیر آمده است. در پایان واقعا حرفه ای از بازار، دوربین های استودیو می ذهن bogglingly با وضوح بالا، قادر به شلیک در 3D و با رزولوشن 4K، حتی اگر این استانداردها هنوز به جهان قابل مشاهده است. در پایان prosumer، همه چیز به طور مشابه در فراز و نشیب در سال های اخیر آمده است. به عنوان یک بچه من استفاده می شود به قرض گرفتن دوربین فیلمبرداری پدران من S-VHS سپس بعد، سلام، 8. در آغاز هزاره سوم، من را به استفاده از دوربین MiniDV و ویرایش بر روی کامپیوتر است. از آن زمان، چشم انداز ادامه داده است به سرعت در حال تغییر دهید.

تغییر فن آوری

در حالی که درست است که شما می توانید ویدئو را بر روی تلفن خود و یا $ 300 دوربین فیلمبرداری دیجیتال خود را شلیک و بیرون آمدن با برخی از فیلم های سرگرم کننده، این دستگاه ها به arent واقعا برای فیلم برداری مناسب طراحی شده، به هر آگهی می گویند. سعی کنید رسوندند تا به ساقه شرکت های بزرگ و شلاق از آی فون خود را و ببینید که چه نوع به نظر می رسد می کنید. اگر شما می خواهید برای کار تجاری و انتظار دارند به کار خود پرداخت می شود، شما باید به طور جدی تر فکر می کنم در مورد کیت استفاده می کنید. اما این دیگر به معنی هزینه $ 3000 در یک دوربین ویدئویی اختصاص داده شده، مگر اینکه البته شما می خواهید.

مگر در مواردی که شما به دنبال جهان دوربین های دیجیتال، شما ممکن است بدانید که DSLR ها در پنج سال گذشته فوق العاده قدرتمند شده بود. Theyve طولانی برای گرفتن عکسهای البته شگفت انگیز است، اما آنچه تغییر کرده این است که مدل های خاصی در حال حاضر ارائه عملکرد ویدیو شگفت آور به مقرون به صرفه. بلند و کوتاه از این پیشرفت فن آوری این است که اگر شما در حال کار در ویدئو های دیجیتال، آن در حال حاضر کاملا امکان دریافت نتایج حرفه ای با یک DSLR نسبتا مقرون به صرفه. عامل در قدرت پردازش از نرم افزار پس از تولید و شما حتی می توانید فیلم های بر روی آنها شلیک کنید.

مثل همیشه، خرید کیت خوب است که به شما مارتین اسکورسیزی را. شما باید بدانید که چه شما انجام می دهند و مناسب راه شما را به این کار در دست کار می کنند. خبر خوب این است که اگر شما تجهیزات راست، خود را هوشمندانه انتخاب کنید که آن را حذف بسیاری از مشکلات از روند فیلمبرداری. برای سال های بسیاری به عنوان مثال، DSLR ها تلاش برای مقابله با چراغ های فلورسنت، که خیلی خفیف سوسو زدن به چشم انسان است، اما بسیار موجوده به طرز واقع به یک دوربین. جایی که شما استفاده می شود که به خراب کردن در مورد با نرخ فریم و کنترل سرعت شاتر را برای مقابله با این، برخی از دوربین های حال حاضر آن را در گام خود را.

چشم همه دیدن

انتخاب شما از دوربین است که مهم است و بودجه شما خواهد شد که یکی از شما برای رفتن تعیین می کند. من نتایج بسیار خوبی با کانن EOS 70D و دیگران نیز در کانن 5D MkIII، نیکون D800 و D5300 تکیه می کنند. این محدوده از حدود 700 به بیش از 2000 تا آنها دقیقا خرید ضربه، اما حیاتی خود را برای به دست آوردن چیزیه که خودت چیزی از رفتن به ارائه نتایج با سر و صدا به عنوان کوچک که ممکن است. انگار هیچ نقطه ای در خرید 500 camerastill هیچ کوچک investmentand خروجی ویدئویی خود را تبدیل به نسبتا بدون زرق و برق. به یاد داشته باشید در مورد کار با حقوق در اینجا صحبت می کردند، نه فقط فیلمبرداری سگ خود را تعقیب توپ در اطراف. نرم افزار خوب است اما اگر ویدئو های خود را به نظر می رسد انگار ارزان به هیچ وجه شما قصد آن را به نگاه بزرگ حتی با بهترین نرم افزار در جهان است. مردم انتظار دارند فیلم های خود را به نگاه خوب، و چیزیه که خودت شما گرفتن برای پرداخت می شود.

Canon’s new EOS 70D has been much praised for its video performance.

کانن EOS 70D جدید شده است بسیار برای عملکرد های ویدئویی خود را ستود.

این لنز مهم است بیش از حد، و لنزهای قابل تعویض یکی از نقاط قوت بزرگ DSLR ها هستند. F2.8 24-70MM و یا لنز مشابه خوب برای کارهای ویدئویی است اگر چه بیشتر لنز است که دوربین خود را جا باید کار کند. بعضی از دوربین، به ویژه کانن 70D، می تواند STM (موتور پله ای) لنز و این به خصوص برای کار های ویدئویی خوب استفاده کنید زیرا آنها می توانند فوکوس اتوماتیک در حرکت مانند یک لنز دوربین های ویدئویی. این به این معنی است که آنها می توانند به یک موضوع در حالی که شما حرکت می کند و یا آنچه را باید در تمرکز در یک شات داده شده شما را بدون نیاز به دستی تمرکز و در این روند، لمس و در نتیجه با ارنج زدن دوربین است می نماید. آنها همچنین در اصل ساکت و آروم، که برای ضبط ویدیو برخوردار است.

ابزار تجارت

و همچنین نیاز به برخی از ظرفیت بالا، کارت های حافظه سریع برای دوربین (کامل ویدئو HD طول می کشد تا یک مقدار عادلانه از فضا و نیاز دارد که به کارت با نرخ داده بسیار بالا نوشته شده است) شما همچنین می خواهم حداقل یک زن و شوهر از باتری خواهد از جوانه های بلند نسبتا به سرعت آنها را اجرا خواهد شد. یک سه پایه نیز کاملا ضروری است، هر چند آن همیشه لازم نیست به صرف بسیار در یک. مناسب و معقول 50 سه پایه استاندارد با سطح روح برای برنامه های کاربردی شخص مانند مصاحبه را انجام دهید، و یا اگر شما انجام بسیاری از ردیابی و سوژه متحرک از روبرو، بررسی سر سه پایه ویدئویی مناسب نیست، گرچه این بسیار گران است.

Fast, capacious memory cards are a must for recording full HD video.

سریع، کارت های حافظه وسیع هستند باید برای ضبط کامل ویدئو HD.


You’ll definitely need a tripod, though a top end one like this isn’t always strictly necessary.

خواهید قطعا نیاز به یک سه پایه، هر چند پایان بالا مانند این است که همیشه به شدت ضروری نیست.

شما می خواهید به برخی از نور در امتداد از شما هرگز نمی دانید چه محیط شما خواهد شد فیلمبرداری در، و یا اگر از آن خواهد شد روز به خصوص کسل کننده است. باز هم این منطقه که در آن شما اصلا نیازی به صرف ثروت، مگر اینکه بودجه شما سالم است، و پانل نور چراغ است که متناسب به کفش داغ دوربین می تواند برای برداشت زیر 40. باطری، این می تواند مقدار مناسبی از نور را روشن سازد در موضوع خود است و باید کنترل متغیر و ترجیحا یک زن و شوهر از ژل رنگ مختلف و برای مقابله با درجه حرارت رنگ مختلف داشته باشد.

maters صدا

صدا جزء اغلب مورد چشمپوشی از تیراندازی های ویدئویی است و اگر چه بسیاری از DSLR ها ویدئو قادر ساخته شده در میکروفن، برای هر فیلم سر صحبت شما واقعا می خواهید برای اضافه کردن یک میکروفون برگردان یقه / lavalier به منظور انتخاب کنید تا به ضبط حالت جامد متصل نسخه واضح تر از بیان، و سپس لینک صدا و فیلم بعد از آن در نرم افزار ویرایش کنید. شما همچنین می تواند میکروفون تفنگ مانند Rodes VideoMic نرم افزار را امتحان کنید و یا برو از مدل را به تصرف صدا دقیق تر از دوربین های خود را ساخته شده در میکروفن می تواند مدیریت کند. اصلا کم در این مرحله: فیلم بزرگ ارزش بسیار کمتر است اگر صدای وحشتناک است. در عین حال شما اصلا مجبور به صرف هزاران نفر در میکروفن: چیزی مناسب و معقول و شما همیشه می توانید با هر صدای خش خش و یا مسائل مربوط به سر و صدا در نرم افزار برخورد پس از آن، تا زمانی که سخنرانی خود را واضح و روشن است.

A gun or lavalier mic will generally offer better speech pickup that any built-in model.

تفنگ یا lavalier میکروفون به طور کلی ارائه خواهد شد وانت بهتر سخنرانی که هر ساخته شده است در مدل.


A solid state recorder is a good way to capture externally recorded sound.

ضبط حالت جامد یک راه خوب برای ضبط صدا در خارج ضبط شده است.

این تا به معرفی و چگونگی شما ممکن است در مورد فیلمبرداری با استفاده از یک DSLR و چه کیت فوق العاده شما نیاز به بوده است. البته آسمان محدود است اگر بودجه شما اجازه می دهد، اما خوب می دانیم که رسیدن به نتایج Pro خود، مبالغ هنگفتی همان نیاز نیست آن را به عنوان تنها یک دهه پیش انجام داد.

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

DSLR Video Techniques
Photography 105
Dream It. Do It.
Do you want to learn DSLR Video Techniques?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: