All Articles Photoshop
3D سایه متن در فتوشاپ
Richard Lainhart on Wed, January 18th 0 comments
Follow along with this step-by-step guide by Richard Lainhart on how to create effective 3D text shadows in Photoshop CS5

اثرات «واقعی» متن 3D سایه آسان به در Adobe ایجاد کنید پس از اثر : راه اندازی یک لایه متن ، آن را به 3D ، کانون توجه قرار داده و در پشت آن است. اما آنها کاملا در فتوشاپ به عنوان سر راست نیست ، از فتوشاپ محیط 3D درست نیست. با این حال ، این آسان است برای شبیه سازی سایه متن 3D در فتوشاپ ، و در این مقاله ما شما را چگونه نشان می دهد.


گام 1 -- ایجاد یک هواپیما زمین

برای شروع ، یک فایل خالی فتوشاپ ، هر اندازه دوست دارید (معدن 500 پیکسل مربع). اطمینان حاصل کنید که رنگ foreground را سیاه و زمینه سفید. اگر آنها در حال حاضر ، با کلیک بر روی پیشزمینه پیش فرض و رنگ پس زمینه دکمه در پایین پالت ابزار ، یا فقط نوع D. سپس ابزار Gradient خود را (یا نوع G) ، چنگ زدن مطمئن شوید که آن را به گرادیانت خطی استاندارد و کشیدن با آن به صورت عمودی از بالا به پایین ، از طریق برد کوتاه در وسط لایه پس زمینه. ما می خواهیم برای ایجاد یک گرادیان که در آن قسمت فوقانی جامد سیاه و سفید ، نسبتا باریک باند متوسط ​​طوسی تیره رنگ روشن خاکستری ، و ناحیه پایین سفید جامد است.

A ground plane


این هواپیما زمین شبیه سازی شده بر روی که خواهیم سایه متن ما را بازیگران تشکیل می دهد.


گام 2 -- ایجاد یک لایه متن

بعد ، انتخاب ابزار Horizontal Type Tool (یا نوع T) ، فونت و رنگ فونت خود را انتخاب کنید ، و برای متن خود انتخاب کنید را وارد کنید (من با استفاده از لوگوی ما را MPV ).

Text layer with MPV logo


سنگین جسورانه بدون سریف فونت تمایل به کار بهترین راه حل برای ریخته گری سایه ، اما آن را به شما ، البته.


مرحله 3 -- تراز متن به هواپیما زمین

بعد ، انتخاب ابزار حرکت خود را (نوع V) و کشیدن لایه متن به طوری که پایین آن خطوط و لبه با شروع از منطقه سفید هواپیما زمین ، مرکزی متن که شما این کار را .

Align text to the ground plane


همانطور که می بینید ، ما در حال حاضر از بعضی جهات از لطف چشم انداز برای هواپیما زمین ما عقب کشیدن ، که سایه بازیگران ما تا حد زیادی به تاکید است.


مرحله 4 -- لایه متن تکراری

بعد ، لایه متن خود را در پالت لایه را انتخاب کنید ، بر روی آن کنترل کلیک کنید ، را انتخاب کنید و Duplicate Layer را از منوی. دعوت

Duplicate text layer


گام 5 -- تلنگر لایه سایه

بعد ، با لایه سایه انتخاب شده ، را انتخاب کنید ویرایش

Flip shadow layer


گام 6 -- لایه ی سایه را با ارنج زدن

در حال حاضر ، با ابزار Move انتخاب (حصول اطمینان از لایه ی سایه هنوز در حالت انتخاب است) ، با ارنج زدن لایه سایه را با کلید فلش رو به پایین تا آن را دقیقا همان خط با لبه پایین متن اصلی است.

Nudge the shadow layer


گام 7 -- Rasterize لایه سایه

در این نقطه ، چرا که از سری بعد از تغییرات ما قصد داریم بر روی لایه سایه ، ما به rasterize آن نیاز دارند ، و یا تبدیل آن را به پیکسل است. فتوشاپ نیست ما به شما اجازه انجام این عملیات را بر روی لایه بردار متن اصلی با لایه سایه انتخاب شده ، لایه را انتخاب کنید


گام 8 -- پر کردن لایه سایه را با رنگ سیاه

در مرحله بعد ، تعیین رنگ Foreground را به سیاه و سفید (اگر آن را در حال حاضر) را انتخاب کنید و ویرایش

Fill the shadow layer with black


سپس OK را برای پر کردن سایه متن لایه را با رنگ سیاه را کلیک کنید.

Fill the shadow layer with black 2


گام 9 -- انحراف چشم انداز اضافه کردن به لایه سایه

بعد ، ما می خواهیم لایه سایه به اضافه کردن یک حس از چشم انداز به آن را منحرف کند. بنابراین ، با لایه سایه انتخاب شده ، را انتخاب کنید ویرایش

Adding perspective


در نهایت ضربه را وارد کنید تبدیل به مجموعه ای .


مرحله 10 -- لایه ی سایه را محو

گام بعدی ما این است که برای اضافه کردن یک لایه ماسک به لایه سایه به هر دو آن را محو یک کمی به آن میشود بیشتر به دور از متن اصلی ، و به ما ارائه با تاری نقشه laterwe'll توضیح این بدان معناست که در یک بیت. اما در ابتدا با لایه سایه انتخاب شده در پالت لایه ، با کلیک بر روی دکمه اضافه کردن لایه ماسک برای اضافه کردن یک Layer Mask در پایین پالت لایه به لایه سایه.

Fade shadow layer


سپس ، با ماسک لایه ای که انتخاب شده در پالت لایه ، گرفتن ابزار Gradient (حصول اطمینان از رنگ foreground را سیاه و زمینه سفید) ، و کشیدن به صورت عمودی از پایین به بالا ، از طریق یکی از کاراکتر در متن سایه خود را برای ایجاد یک شیب در لایه ماسک است که نامه را از محو آنها به عنوان کشش.

Fade shadow layer 2


همانطور که می بینید ، ما بسیار نزدیک به سایه بازیگران معقول ، تاری کمی چشم انداز ، و ما باید انجام شود.


گام 11 -- پیشرونده Blur رفته لایه سایه

در حال حاضر ، اگر ما فقط ارسال یک استاندارد Blur رفته گاوسی به لایه سایه ما ، ما می خواهم چیزی که نگاه بسیار خوب داشته باشند. اما یک اثر واقعی تر خواهد بود به سایه بیشتر آن را از متن اصلی کشیده شده به طور فزاینده تاری. برای انجام این کار ، ما می خواهیم Lens Blur را استفاده کنید.

بنابراین ، با لایه سایه انتخاب شده (نه لایه ماسک آن) ، انتخاب فیلتر

Blur the shadow layer


ما می توانید تنظیمات پیش فرض در بیشتر قسمت ها (شما می توانید ببینید که این فیلتر به ما می دهد تاری عکاسی خوب) استفاده کنید ، اما کلید به اثر ما در اینجا تنظیم نقشه عمق. با استفاده از نقشه عمق کانال آلفا لایه یا لایه ماسک استفاده کنید ما به شما اجازه

بنابراین ، تحت نقشه عمق ، لایه ماسک به عنوان منبع را انتخاب کنید ، سپس برعکس شود چک باکس کلیک کنید. در حال حاضر نوار لغزنده Blur را فاصله کانونی به طوری که تاری شروع می شود بیشتر یا کمتر ، در وسط متن تار و بیشتر به سمت پایین ، تنظیم کند. شما همچنین ممکن است شعاع جنس زنبق و سوسن به افزایش مقدار از تاری به افزایش می خواهم ، این را به وضوح تصویر و متن خاص خود بستگی دارد. (شما باید ، البته ، آزمایش با تنظیمات دیگر هم برای دیدن در صورتی که اثر را بهبود می بخشد) هنگامی که شما انجام می شود ، شما باید چیزی شبیه به این را ببینید :

Blur the shadow layer 2


روی OK کلیک کنید و نتایج نهایی شما باید چیزی شبیه به این :

Final image


و شما به آنجا! برخی از تغییرات را امتحان کنید انواع مختلف و یا درجه تحول در سایه ، که دیدگاه های مختلف و یا اثرات عمق را ، ایجاد تغییر تنظیمات لنز Blur رفته ، colorizing سایه ، و به همین ترتیب است. من آن تا شما را ترک کند. و مانند همیشه ، آزمایش ، و از آن لذت ببرید.


Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: