All Articles Photoshop
راهنمای مبتدی به براش در فتوشاپ
Geoff Blake on Thu, May 26th 0 comments
I find myself turning to Photoshop's Brush tool for a variety of work; not only simply painting inside my images, but also for adjusting layer masks, color corrections, creating special effects, and..

من خودم به ابزار براش فتوشاپ برای انواع کار تبدیل ، نه تنها به سادگی در داخل تصاویر من نقاشی ، بلکه همچنین برای تنظیم ماسک لایه ، اصلاحات رنگ آمیزی ، ایجاد جلوه های ویژه ، و حتی ایجاد و ویرایش انتخاب است. چنین یک ابزار قابل انعطاف با کاملا چند گزینه می آید ، و در این نکته سریع اجازه دارد به یک تور از طریق تعداد انگشت شماری از آنها.


گام 01

اول از همه ، رفتن به جلو و ایجاد یک فایل جدید خالی برای کار در داخل و سپس ابزار براش را از جعبه ابزار را امتحان کنید فقط ضربه زدن به "B" کلید در صفحه کلید خود را برای دسترسی سریع را انتخاب کنید. بعد ، باز کردن پانل براش انتخاب پنجرهگام 02

در بالای پانل براش ، شما یک جعبه اسکرول برس با اندازه های مختلف را ببینید. برخی از آنها حتی اشکال مختلف و بافت. برو جلو و حرکت را از طریق قلم های موجود ، و شما به سرعت می خواهید که این تمام جهان دیگر به اکتشاف در فتوشاپ! همانطور که شما بر روی برس های مختلف در جعبه اسکرول کلیک کنید ، توجه کنید که پیشنمایش چگونه است که قلم مو را در پایین پانل رفتار شما.

از شماره های زیر هر یک از قلم مو نشان دهنده اندازه قلم مو را در پیکسل است. توجه داشته باشید هر چند که شما همیشه می توانید تغییر اندازه قلم مو و نرمی برس ، که خواهیم نگاهی به آینده.گام 03

اگر شما می خواهم برای تنظیم اندازه قلم مو و نرمی (گاهی اوقات به نام "feathering") ، و همچنین چند تنظیمات دیگر ، یک براش را از جعبه اسکرول در بالای صفحه را انتخاب کنید ، سپس نگاهی به گزینه های ارائه شده در وسط پانل. بسته به نوع از برس شما انتخاب کنید ، شما گزینه برای اندازه ، زاویه ، گرد شدگی ، سختی (feathering) ، و فاصله را ببینید. انواع برس دیگر را کشت کاملا متفاوت از گزینه ، بنابراین شما می خواهید برای آزمایش با این تنظیمات و سعی کنید براش خود را در داخل سند خالی خود را به دیدن نتایج شما.

بسیاری از گزینه ها و عوارض در دسترس ما با برس که من مطمئن هستم که شما آزمایش برای مدتی در را آن گونه که مایلید تغییر دهید وجود دارد! و کرده ایم به سختی خراش سطح در اینجا ، اما امیدوارم با این کار شما یک شروع مناسب و معقول بدهد. اگر شما یک قرص Wacom قرص ، سپس شما واقعا می تواند در برخی از شگفت انگیز ، اثرات دنیای واقعی دست یابد. آیا بسیاری از سرگرم کننده با برس های شما!

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Studio Series - Recording Vocals
Logic Pro X 502
Dream It. Do It.
Do you want to learn Studio Series - Recording Vocals?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: