All Articles Photoshop
دوربین نهفته است هرگز : پر مطلب آگاه در فتوشاپ CS5
AnaA on Tue, November 2nd 0 comments
Can Photoshop CS5's Content Aware Fill Help My Photography Stay Authentic? The truth of my photography lies in my intention, that is, how I intend my photograph to look and what it says to it's viewer

آیا می توانم مطالب و محتوا فتوشاپ CS5 آگاه را پر کنید راهنما عکاسی من اقامت معتبر؟

حقیقت عکاسی من نهفته است در قصد من ، که شده است ، چگونه من قصد دارم عکس من به نگاه و آنچه در آن بیننده را به آن می گوید. به محض این که من دوربین من را انتخاب کنید تا من شروع به دستکاری تصویر من است. این موضوع جلب چشم من است و من مجموعه ای را از آن گرفتن . مخفی شود شروع قبل از شاتر و به لطف شگفت انگیز فتوشاپ ابزار رتوش ، به اعضا کلیک میکنم از من مدت ها پس از بیش از حد. این که آیا شما می خواهید برای ایجاد عکاسی برای یک مشتری و یا به سادگی می خواهید برای دریافت برخی از خانواده آماده برای چاپ ، فتوشاپ CS5 ویژگی دستکاری انقلابی ، پر محتوا آگاه جرقه بزند ، ثابت خواهد کرد که بسیار ارزشمند. اجازه دهید به من نشان دهید چگونه می توانید بهترین ها را از این ویژگی در آسان 2 بخشی روند ، و همچنین چه چیزی را سعی کنید هنگامی که نتایج به دست آمده کاملا پیکسل نه کامل.

در این مثال ، ما نیاز به برداشتن یک شی از یک عکس. من این تصویر را به خارج از موزه مد را در حمام انجام گرفت ، در اینجا در انگلستان. حمام مشهور است برای معماری قابل توجه آن ، آبهای شفا و رمان جین آستین است. نمایشگاه جاری است به نام مد عکاسی : سبک بریتانیا در سال 1960.

که من پیدا کردم این تصویر فوتی و فوری است. مدل بزرگتر از زندگی است و به نظر می رسد نگاه ما را برای یک تغییر است. قصد من را به تصرف خود تنظیم خیابان و تاثیر مدل بود. بن لاشبرگ درست در مقابل ممکن است کمک به حفظ خیابان های حمام مرتب ، اما مطمئن است messing تا عکس من!

برای یک کار شبیه به این از ویژگی های پر محتوای آگاه انتخاب اول من است ، آن را سریع و می تواند نتایج قابل توجه تولید.... و البته ، می تواند مورد استفاده قرار گیرد در امتداد سمت فتوشاپ ابزار شفا دیگر. با کلیک بر روی تصویر بالا برای دسترسی به نسخه بزرگتر و نگاهی به عکس صفحه اگر می خواهید به همراه کار. گردش کار من ساده 2 بخشی فرایند است.

قسمت 1 -- ساخت یک انتخاب...

باز کردن تصویر در فتوشاپ CS5 است. من دوست دارم تا در حالت تمام صفحه کار می کنند ، بنابراین من می توانم بدون د انتخاب فتوشاپ از ابزار کمند در اطراف خارج از تصویر بکشید! ما می خواهیم برای ایجاد یک راه اندازی است که پشتیبانی از ساخت یک انتخاب خوب ، چرا که در هنگام کار با

ایجاد یک لایه جدید با تصویر را در آن با انتخاب لایه پس زمینه و با فشار دادن فرماندهی J (MAC) و یا کنترل J (PC ) است. بر روی لایه متن برچسب 1 دوبار کلیک کنید و نام آنرا تغییر دهید ، من مال من "حذف سطل زباله ها" نامیده می شود. این به این معنی است که شما کپی از تصویر خود را در سند های وحشی با.

ابزار زوم را از نوار ابزار را انتخاب کنید و یا از نوع "Z ". اطمینان حاصل کنید که زوم گمنام در منوی گزینه ابزار zoom انتخاب شده است. این واقعا مفید قابلیت بزرگنمایی جدید فتوشاپ CS5 است.


Use the Scrubby Zoom by dragging left and right in you image until your zoom level feels comfortable to make your selection from. Reposition your image by holding down the Space Bar to select the Hand Tool and drag.

برای اینکه انتخاب من با استفاده از ابزار کمند من است . آن را از نوار ابزار و یا از نوع "L" را انتخاب کنید .


Make a loose selection around the Litter bin, leaving some space between it's boundary and the background. The Content Aware Fill feature is an "intelligent" technology which means it creates a new fill using information from your selection, by giving it a taste of your desired background you can guide Photoshop's assumptions about what you want.

OK بنابراین ما انتخاب ما ، بیایید ببینید که چه فتوشاپ فکر می کند ما می خواهیم!

قسمت 2 -- درخواست مطلب آگاه را پر کنید...


Simply click Shift+Delete to bring up the Fill dialogue box. Make sure that the Content Aware option is selected from the "Use" pull down menu. Click OK. Other ways to open this window are: Edit > Fill... , Shift+F5, and if you are working on a background layer pressing the Delete key will open the fill dialogue directly.

این نتیجه من این است...

من خیلی با این خوشحال می شود. پر جدید به خوبی با بافت نامنظم از سنگ کوره پزخانه حمام قدیمی و چشم من آمیزد به عقب کشیده شده است تا مدل.

اگر خوب که نگاه من می تواند برخی از الگوهای تکراری در طول کاشی پایین را ببینید. الگوهای تکرار چیزی که همیشه مراقب است. من می توانم یک محصول در این مرحله و به پایان برسد در اینجا ، با این حال ، من می خواهم به شما احساس برای دو نفر دیگر از ابزار رتوش فتوشاپ برای دریافت کنید و ببینید که چگونه به خوبی از آنها تعریف پر محتوا آگاه.

از Clone Stamp Tool و نقطه شفا ابزار قلم مو را مرتب این دستکاری کردن.

First of all I'll use the Clone Stamp tool by selecting it from the tool bar or pressing "S".
Unlike the Content Aware Fill feature the Clone stamp tool employs 1:1 image replication with no creative pixel additions. It is like a real world stamp but it is dynamic. It allows you to paint part of an image onto another part of that image. It can feel quite magical.

اگر شما زیر همراه ، پایین نگه داشتن گزینه (MAC) ، ALT (PC) کلیک کنید و در تصویر یک نمونه از آن را. این کار باعث می شود نقطه شروع خود را. من در اطراف چشم چپ مدل کلیک برای شروع به تکرار چهره خود را روی دیوار سنگ برای نشان دادن این آثار چگونه به.

در حال حاضر شروع به نقاشی بر روی سنگ با ابزار کلون تمبر ، شما این ایده را دریافت کنید . من گفتم : نقاشی اسیاب سنگ نیست ، این ابزار با استفاده از تنظیمات قلم مو را از نوار منوی آن گزینه. من استفاده کرده اند کاملا از یک براش بزرگ ، آن را در اینجا به عنوان دایره در منطقه مقصد آن در سمت راست نشان داده شده است. مو متقابل در سمت چپ (در داخل بالا سمت راست پنجره) نشان می دهد منطقه هدف شما نمونه برداری از. فشار دادن براکت مربع سمت چپ بر روی صفحه کلید به اندازه و سپس با استفاده از برس و کاهش براکت راست آن را افزایش دهد. در داخل دایره برس شما یک پیش نمایش از آنچه شما هستند شبیه سازی را ببینید. این است که واقعا مفید است. در حال حاضر تکرار کلیک کنید Shift را فرماندهی Z (Z SHIFT کلیدهای Ctrl بر روی یک کامپیوتر) به مرحله بازگشت به یک نسخه از تصویر بدون این تنظیمات مهر.

سعی کنید زمینه های شبیه سازی کوره پزخانه در امتداد پایین دیوار ایجاد بافت واقع بینانه است. سعی کنید شبیه سازی خط افقی و عمودی از لبه های آجر.


In order to remove repeating patterns like these small white dots on the grey brickwork, I like to use the Spot Healing Brush tool in Content Aware Mode. Like Content Aware Fill this tool tries to intelligently replace areas of an image. It doesn't employ 1:1 replication like the stamp tool but blends its replacement pixels into place. It is extremely useful for small areas. Getting the brush size just right can make a real difference.

نوع "J" برای نقطه شفا ابزار قلم مو را انتخاب کنید و محتوا را در گزینه منوی آن آگاه . سعی کنید برای حذف این نقطه ، آزمایش با اندازه های مختلف براش.

به پایان رسید من نتیجه...

با توجه به زمان برای درک این ابزار در حال حاضر به نجات خود مقدار زیادی از زمان بعد ، ، زیرا زمانی که درک ، آنها واقعا شگفت انگیز هستند. من توصیه می کنم به عنوان عالی MacProVideo فتوشاپ 105 . رتوش

فقط به یاد داشته باشید...

  • You can use the Content Aware Fill feature over and over again. Either Undo and start from scratch or just build up the effect.
  • Changing your selection will effect the result.
  • You can make multiple selections at the same time if you want to edit more than one item.
  • If your picture has many different types of texture in the background it may be helpful to break the task down into smaller selections of just one or two textures.
  • These tools work best together!

You may freely use all photos in this post whilst following along with this tutorial. These photos are not for commercial use. All rights reserved.

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Recording and Editing
Cubase 11 102
Dream It. Do It.
Do you want to learn Recording and Editing?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: