All Articles Photoshop
ایجاد کامپوزیت پوستر فیلم های style در فتوشاپ CS5
Richard Lainhart on Wed, November 30th 0 comments
There are 101 ways to work with multiple images to build a collage in Photoshop. Richard Lainhart shows how to use layer masks and gradients to blend two unlikely images into one composition.

در این مقاله ، من قصد دارم برای نشان دادن یکی از تکنیک های بسیاری ممکن است برای ترکیب عکس ها با هم برای ایجاد کولاژ. ما قصد داریم به کار کردن با دو عکس در اینجا ، اما البته شما به راحتی می توانید گسترش این تکنیک ها به لایه های بسیاری از تصاویر به عنوان دوست دارید. اجازه دهید در شروع کنید.


گام 1 -- جمع آوری تصاویر را در خود

من قصد دارم کار کردن با دو عکس در اینجا ، همانطور که اشاره کردم :

بانک عکس جاده تنهایی غربی...

stock photo


... و یک عکس فوری از دافنه گربه من ، به دنبال مسرت و خوشی :

cat


آنچه من می خواهم به انجام کامپوزیت دافنه بیش از پس زمینه های غربی ، تا حدودی در ورید پوستر فیلم ، و ترکیب این دو با هم هموار کولاژ بدون درز را.


مرحله 2 -- ماسک موضوع پیشزمینه

بسته به نوع تصویر منبع شما ، آن را نمی ممکن است لازم باشد برای منزوی کردن موضوع منظره جلو عکس شما را از پس زمینه آن. اما در مورد من در آن است ، زیرا می خواهم ببینم فقط سر دافنه و قفسه سینه ، چیزهای پشت سر او نیست.

بنابراین ، من قصد دارم برای استفاده از ابزار کمند مغناطیسی و جلب رئوس مطالب سست در اطراف خود است. همانطور که من انجام دهید ، انتخاب کمند مغناطیسی به لبه های خود را ضربه محکم و ناگهانی.

Using the Magnetic Lasso tool


ما لازم نیست که به نگرانی در مورد بیش از حد دقیق ، به عنوان ما قصد داریم به پر این heavilywhich انتخاب می کنیم بکنید بعد.


گام 3 -- پر ماسک پیشزمینه

با انتخاب هنوز هم فعال است ، کلیک کنید دکمه 'محدود لبه در نوار گزینه ها محدود لبه محاوره ای برای باز کردن. در آن گفت و گو ، مجموعه پر بالا (چگونه بالا در وضوح تصویر خود را بستگی دارد) به طوری که لبه تاری برای انتخاب بسیار نرم را ایجاد می کنید.

feathering


قبل از حرکت بر روی ، صرفه جویی در انتخاب شما با انتخاب انتخاب کنید


مرحله 4 -- کپی تصویر پیشزمینه را به پس زمینه

در مرحله بعد ، با تصویر پیش صحنی هنوز انتخاب ، آن را کپی کنید ، و سپس آوردن تصویر پس زمینه به جلو و چسباندن تصویر نقابدار به آن.

put it in the background


همانطور که می بینید ، دافنه در حال حاضر تا حدودی به پس زمینه با هاله جذاب به علت لبه بسیار پر او مخلوط شده است. اما او به وضوح یک عکس بریدن ، و من می خواهم او را مخلوط بیشتر هموار به چشم انداز به هر حال. خواهیم که آینده را انجام دهد.


گام 5 -- ایجاد یک لایه ماسک پیشزمینه

اول ، استفاده از ابزار Move تصویر foreground را به انباشتگی که در آن شما آن را می خواهم (من نقل مکان کرد و او را بالاتر و بیشتر به مرکز).

reposition the cat


بعد پیش صحنی لایه در پالت لایه ها را انتخاب کنید و روی دکمه لایه ماسک اضافه کنید 'کلیک کنید.

Add layer mask


شما خواهید دید یک لایه ماسک (مستطیل سفید) در کنار به تصویر در پالت لایه اضافه شده است.

The layer mask


در مرحله بعد ، بر روی گزینه layer mask کلیک کنید تا مطمئن شوید که آن را انتخاب و گرفتن ابزار گرادیانت را از پالت ابزار. اطمینان حاصل کنید که شما یک دشت سیاه به سفید شیب خطی انتخاب شده در نوار گزینه ها ، و سپس با شیب در تصویر foreground را از پایین به بالا بکشید. شما ممکن است سعی کنید این چندین بار مخلوط حق و موقعیت که در آن شما شروع و پایان کامپوزیت نهایی را به میزان قابل توجهی تحت تاثیر قرار. در اینجا آنچه که من به پایان رسید تا با

the final composite


همانطور که می بینید ، یک شیب در لایه ماسک برای لایه آن لایه را به پس زمینه ترکیب ، بر اساس ارزش های سیاه و سفید در شیب. گرادیان تیره تر ، شفاف تر تصویر.

همانطور که ذکر کردم ، راه های بسیاری برای تصاویر کولاژ یکپارچه در فتوشاپ وجود دارد. مثل همیشه ، من شما را تشویق به آزمایش با نسخه های خود از این تکنیک و همچنین کاوش در دیگران است.

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Retouching & Image Adjustment
Photoshop CS5 105
Dream It. Do It.
Do you want to learn Retouching & Image Adjustment?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: