All Articles Photoshop
ایجاد و کار با Comps لایه در فتوشاپ
Elaine Ashburn on Fri, April 3rd 0 comments
Elaine Ashburn spills the beans on how to effectively create and use layer comps in Adobe Photoshop. Perfect for novice users.

دو چیز من اغلب در محل کار خواسته است:

  1. آیا شما استفاده از Comps لایه؟ و ...

پاسخ بیمار هر دو با یک بله ساده است.

Comps لایه چیست؟

آیا شما همیشه می خواستم برای ایجاد تغییرات به یک سند فتوشاپ موجود اما هیچوقت می خواهم به نسخه های متعدد شناور در اطراف؟ خب پس لایه Comps برای شما می باشد. لایه Comps شما توانایی ایجاد تغییرات به سند اصلی خود را، بزرگ یا کوچک، و خانه این تغییرات به عنوان Comps لایه جداگانه در همان سند را.

اجازه می دهد تا ببینیم که چه چیزی آنها می توانند انجام دهند.

من راه رفتن در اطراف روستای غرب در ناهار درست قبل از شکرگزاری و من بر دید جالب آمد. زرد مایل به سبز مینی کوپر زیر یک درخت پارک شده بود و من حدس می زنم که درجه حرارت رها کردن شب قبل باعث درخت به کاهش تمام برگ آن راست بر روی ماشین همان رنگ در زیر آن. این کامل عکس-OP بود، بنابراین اجازه می دهد تا استفاده از این برای نشان دادن آنچه لایه Comps می توانید انجام دهید.

اول من از نقشه های گوگل کمی قرض گرفته و تار پلاک، پس من اضافه روشنایی کمی و کنتراست به تصویر اما دیگر از آن، من هیچوقت هر چیزی را تغییر دهد. این دقیقا همان چیزی است که من بر تصادفا. (تصویر 1)

Image 1

تصویر 1

اجازه می دهد که در سراسر بازی با یک زن و شوهر از گزینه تیتر برای این تصویر و استفاده از آنها برای نشان دادن آنچه لایه Comps می توانید انجام دهید. من فکر کردم دو خط اتصالات برای کوپر کوتاه ممکن است، اجازه می دهد تا ترک و با طبیعت یکی است، بنابراین من دارم میرم آنها استفاده می شود.

در حال حاضر اجازه می دهد تا انتخاب کنید حروف و نوع در یکی از سرفصل. من کوپر سیاه به عنوان فونت استفاده می شود؛ پس از همه، آن کوپر کوتاه. بنابراین نوع در تیتر خود را و موقعیت آن به سادگی بر روی تصویر.

هنگامی که شما انجام می شود، صرفه جویی در سند خود، خواستار آن هر آنچه شما می خواهید. من دارم میرم به نام معدن ترک. (تصویر 2)

Image 2

تصویر 2

و در حال حاضر سرگرم کننده آغاز می شود. برو تا نوار منو شما بالا و زیر پنجره جلو و پایین به لایه Comps. (تصویر 3) اطلاع خواهید که که در آن پالت شخصیت خود را قبل از (سمت راست تصویر) بود یک لایه Comps پالت آن را جایگزین کرد. (تصویر 4)

Images 3 and 4

تصاویر 3 و 4

در سمت راست افراطی از لایه پالت جربان است arrow پایین وجود دارد در کنار چند خط مستقیم موازی، در این آیکون کلیک کنید و در سراسر به جدید لایه جربان رفته. (تصویر 5). جعبه گفت و گو جدید به نظر می رسد، به شما این امکان را به نام جربان لایه خود را. مرخصی معدن تماس بیمار، در یک نظر قرار داده، چیزی شبیه به، عنوان 1 و سپس می گویند خوب. (تصویر 6)

Images 5 and 6

تصاویر 5 و 6

همانطور که می بینید، لایه جربان در حال حاضر به نام مرخصی و حاشیه نویسی اضافه شده است. جویی در هزینه فایل خود را (مطمئن شوید که شما این کار را اغلب و یا شما می توانید اطلاعات از دست دادن) و

در حال حاضر، اجازه می دهد تکراری لایه نوع توسط گزینه کشیدن آن بالا خود (و یا به تناوب رفتن به منوی لایه تا بالا و پایین کشیدن به گزینه Duplicate Layer.

خاموش کردن لایه نوع اصلی خود را با کلیک کردن بر روی آیکون چشم کنار آن به آن نزدیک به طوری که تنها لایه نوع جدیدی فعال است. (تصویر 8)

Images 7 and 8

تصاویر 7 و 8

در حال حاضر آماده به لایه نوع تازه تکرار ما و با استفاده از ابزار نوع در پالت دست چپ (نامه T)، تغییر کپی بودند. تیتر من 2 با طبیعت یکی نامیده می شد، به طوری که اجازه می دهد تا نوع می باشد که در محل خط است که در حال حاضر وجود دارد.

من مانند دیدن یکی با در همان خط هیچوقت خیره، به عنوان من می خواستم کلمه یکی به تنهایی بنابراین من با هم در خط دوم قرار داده و طبیعت. اما در حال حاضر کپی گسترده تر از عرض خودرو است، بنابراین برای یک آرایش خشنود، من می خواهم تمام تیتر کوچکتر به در جای پای اتومبیل های مناسب. برای این کار، بالا برود به منوی خود را در بالا به ویرایش

بازگشت به جربان لایه جعبه گفت و گو و در کنار لایه جدید جربان (طبیعت)، با استفاده از آیکون سمت راست دوباره پایین به روز رسانی جربان لایه. (تصویر 9) حالا شما دو لایه جداگانه Comps بر روی فایل فایل PSD همان است که شما می توانید بین ضامن است. (تصاویر 10

Images 9, 10 and 11

تصاویر 9، 10 و 11

در حال حاضر امکان می دهد می گویند من می خواهم به آنها را متمایز تر، شاید با برگ نارنجی در یک اما نمی خواهم برای از بین بردن هر یک از Comps دو لایه من در حال حاضر. برای این کار، اجازه می دهد تا ایجاد یک جربان لایه ی جدید. فایل باز هم قبل از اقدام، بنابراین شما نمی از دست دادن آنچه شما خیلی سخت برای رسیدن به نجات دهد.

این زمان در اطراف ما در واقع اصلا نیازی به از ابتدا شروع، ما می توانیم تاریخ و زمان آخرین لایه جربان ما ایجاد تکراری، به سادگی تغییر اطلاعات در هر دو نام و یا نظرات جعبه به افتراق این دو. برای این کار، یک بار دیگر به آیکون سمت راست در لایه خود را پالت Comps بروید و پایین کشیدن به تکراری جربان لایه. (تصویر 12)

اجازه می دهد که تغییر نام این جربان لایه به نارنجی برگ و یا چیزی که یکی از دیگر متمایز می کند.

تکراری لایه پس زمینه، برای اولین بار توسط دوبار کلیک کردن بر آن و تبدیل آن به لایه 0 (که یک لایه باز) و سپس گزینه کشیدن آن را در بالای خود را به شکل یک لایه جدید.

برای تغییر رنگ به منوی بالا تحت تصویر، جلو و پایین به تنظیم و به رنگ / اشباع. (تصویر 13) با بازی با لغزنده به گرفتن برخی از برگ رنگی که شما می خواهم. توجه کنید که رنگ ماشین و هر چیز دیگری نیز تغییر شما، اما ما می توانیم با آن بعد رسیدگی کند. هنگامی که شما در پیدا کردن چیزی است که شما دوست دارید، می گویند OK.

Images 12 and 13

تصاویر 12 و 13

در حال حاضر، می توانید از رنگ های ما اصلا می خواهید از شر، ما می توانیم از ابزار پاک کن (آن را مانند یک پاک کن تخته سیاه قدیمی مدرسه به نظر می رسد) واقع در پالت ابزار به سمت چپ استفاده کنید. روی آن کلیک کنید، پیدا کردن یک اندازه قلم مو است که به راحتی در جا بین شیشه جلو و برگ در بالای آن، تنظیم Opacity را روی 100٪ و شروع به پاک کردن هر چیزی که نمی خواهم. ما در حال حاضر برگ نارنجی زرد رنگ کوتاه ما. (تصویر 14)

Image 14

تصویر 14

ببینید که چگونه از آن آسان بود برای ایجاد تغییرات ظریف به یک سند فایل PSD در حالی که دست نخورده اصلی حفظ؟ در حال حاضر امیدوارم شما یاد بگیرند به عشق لایه Comps بیش از حد. :)

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Selection & Masking Techniques
Photoshop CC 102
Dream It. Do It.
Do you want to learn Selection & Masking Techniques ?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: