All Articles Photoshop
طراحی سرد در خارج از مرزهای پوستر در فتوشاپ
Martin Perhiniak on Wed, March 27th 0 comments
Get your dancing shoes on! Martin Perhiniak shows from start to finish how to take a phone and a break dancing dude to create a very cool out-of-bounds effect poster using Adobe Photoshop.

این بار ما می رویم به طراحی یک آگهی سرد بر اساس اثر خارج از مرزهای، که ایجاد یک تعامل بین عناصر مونتاژ عکس و تساوی توجه به محصول در آن است. این است که چگونه طرح نهایی شبیه:

Final project.


و این دو عکس ما می خواهیم برای آموزش استفاده کنید:

Dancer

Phone


اجازه می دهد برای شروع، باید ما؟ :)


مرحله 1 - باز کردن دو فایل

هر دو فایل را در فتوشاپ باز کرده و آنها را به طرف با استفاده از پنجره سمت را ببینید

Pic 1.


مرحله 2 - شروع به ساختن کامپوزیت

ما می توانیم از ابزار Move و استفاده از کشیدن تصویر گوشی را بر روی تصویر رقصنده. هنگامی که دو عکس را در همان سند ما می توانیم سند از تصویر تلفن نزدیک است. اگر تصویر تلفن بزرگتر از اینجا نشان داده شده است، اصلا نگران نباشید، ما آن را بعد از آن در مرحله 4، اندازه آن را تغییر دهد.

Pic 2.


مرحله 3 - جدا کردن تصویر تلفن را از پس زمینه آن

ما باید به لایه های تلفن همراه را به یک شیء هوشمند به نوبه خود قبل از تغییر اندازه آن برای حفظ کیفیت اصلی از تصویر. برای انجام این کار، ما به سادگی با کلیک راست بر روی لایه ی تلفن را انتخاب کنید و تبدیل به شی هوشمند نیاز دارند. به محض این که انجام شده است ما دو برابر می توانید بر روی تصویر بند انگشتی از لایه خود را برای ویرایش بر روی منبع شیء هوشمند کلیک کنید.

هنگامی که در داخل آن ما می توانیم مجموعه ای از پس زمینه و صرفه جویی در آن را به عنوان یک ماسک پیکسل. استفاده از صرفه جویی یک ماسک را به یک شیء هوشمند این است که آن را نیز خواهد بود مستقل از تحولات خود را smart object. این به این معنی است که کیفیت ماسک پیکسل در داخل شیء هوشمند معتاد تغییر اندازه تحت تاثیر قرار.

بهترین راه در این مورد به سرعت تمام پس زمینه را انتخاب کنید همراه با بازتاب از تلفن است برای استفاده از ابزار گرز جادویی و در منطقه در اطراف گوشی کلیک کنید.

Pic 3.


زمانی که ما انتخاب قابل رویت بالا می توانیم آن را به عنوان یک ماسک پیکسل را با کلیک کردن بر روی آیکون ماسک در پایین پانل لایه ها را نجات دهد. هنگامی که ماسک آماده است ما نیاز به معکوس کردن رنگ ها با تصویر

در حال حاضر ما می توانیم تغییرات ما به منبع از جسم هوشمند انجام می شود و صرفه جویی در آن را نزدیک ما به بازگشت به کامپوزیت ما:

Pic 4.


مرحله 4 - تغییر اندازه و قرار دادن تلفن همراه در محل

حالا که ما حذف پس زمینه تلفن های ما می توانیم از ابزار free transform tool استفاده از منوی Edit (فرمان / کنترل-T)، آن را کوچکتر و حرکت آن را به قسمت بالای سمت راست عکس پس زمینه:

Pic 5.


گام 5 -

این بار ما قصد استفاده از یک ماسک برداری است که می تواند در خارج از شیء هوشمند قرار داده شده، آن را به عنوان معتاد به کیفیت از دست دادن زمانی که تغییر اندازه لایه. ماسک بردار هستند با وضوح های مستقل بر خلاف ماسک پیکسل ولی ویرایش آنها ممکن است کمی پیچیده تر است به خصوص برای کسی که معمولا با مسیر کار نمی کند.

برای ایجاد یک ماسک برداری از صفحه نمایش تلفن به پنهان کردن،

هنگامی که مسیر مستطیل در محل شما می توانید لایه را انتخاب کنید

Pic 6.


تصویر شما نمی ممکن است مثل من. دلیل آن ماسک های بردار عملیات راه است. اطمینان حاصل کنید که مسیر شما را برای بردار ماسک با استفاده از ابزار انتخاب مسیر استفاده می شود را انتخاب کنید و سپس مجموعه ای از عملیات مسیر شکل جلو به کم، آن را به کار:

Pic 7.


گام 6 - نوبه خود پس زمینه را به سیاه و سفید

این مرحله بسیار آسان خواهد بود نسبت به مراحل تا کنون. ما فقط به سادگی نیاز به ایجاد یک سیاه و سفید

Pic 8.


مرحله 7 - بهبود انعطاف پذیری در طراحی

برای ساده تر کردن کارها، ما حتی می توانید ماسک های وکتور دو به یک ترکیب. هر زمان که شما با استفاده از پوشش چند لایه شما باید چیزی زیر را انجام دهید. هر دو لایه را انتخاب کنید و فرمان / کنترل-G را فشار دهید برای ایجاد یک گروه لایه از آنها. هنگامی که شما باید در این گروه شما می توانید بکشید و رها ماسک بردار بر روی این گروه از یکی از لایه های و حذف ماسک دیگر. این همان چیزی است که شما باید در پنل لایه داشته باشد:

Pic 9.


با تشکر به خاطر داشتن تنها یک ماسک برداری مشترک ما به راحتی می توانید تمام گروه لایه را در اطراف حرکت می کند و اثر خواهد تلفن را دنبال کنید.


گام 8 - پوشش پا

برای اینکه چیزها حتی پیچیده تر، ما را یکی دیگر از ماسک پیکسل در بالا از تمام پوشش های دیگر ما در حال حاضر اضافه کنید. این را می توان مستقیما بر روی لایه گروه اضافه شده و یا شما همچنین می توانید ایجاد یک گروه دیگر از گروه قبلی است. هنگامی که شما این ماسک پیکسل جدید، شما می توانید از ابزار قلم مو و با استفاده از قرعه کشی بیش از پاشنه با رنگ سیاه:

Pic 10.


چه اتفاقی می افتد به لحاظ فنی است که ما در حال مخفی کردن هر دو گوشی و سیاه و سفید

Pic 11.


همه در همه شما را می تواند پوشش بسیار موثر است و باعث می شود که تمام گردش کار به طور کامل غیر مخرب. این یک مزیت بزرگ است که به ما زمان زیادی صرفه جویی زمانی که ما را به تغییرات در طراحی است. اگر شما می توانید برای پوشش استفاده می شود، آن را نیز به شما را خلاق تر و هر زمان که طراحی با فتوشاپ کمک کند.

من امیدوارم که شما از این آموزش لذت بردم و به خوبی انجام می شود برای کار سخت خود را :)

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Custom Brush Controls & Grunge Brush Creation
Photoshop CS5 406
Dream It. Do It.
Do you want to learn Custom Brush Controls & Grunge Brush Creation?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: