All Articles Photoshop
طراحی آگهی "سرد" رسانه های اجتماعی در فتوشاپ
Martin Perhiniak on Tue, May 7th 0 comments
Look around and you'll probably notice that good social media adverts use excellent graphics & banners. In this Photoshop tutorial, Martin Perhiniak shows how to design a

در این مقاله، ما می رویم به طراحی یک آگهی سرد رسانه های اجتماعی است. این گرافیک برای یک شرکت آموزش مبتنی بر انگلستان (ایجاد شده است www.lovesocialmedia.com ) همراه با سایر آگهی ها ترکیب اشیاء معمولی انگلیسی با آیکون های رسانه های اجتماعی و آرم. در این آموزش ما را از طریق فرایند طراحی از گرافیک اصلی، که یک نسخه بهبود یافته از آرم شرکت بروید.

این است که چگونه طرح نهایی نگاه خواهد کرد:

Final Logo


ما برخی از آیکون های رسانه های اجتماعی اول از همه نیاز خواهید داشت. من آنها را جمع آوری، بنابراین شما نمی باید برای آنها نگاه کنید.

Icons


شما می توانید


مرحله 1 - واردات اشکال سفارشی

هنگامی که شما دانلود مجموعه آیکون شما باید یک فایل بر روی کامپیوتر خود را به نام social_media_icon_set.csh. همه شما باید انجام دهید با این (و آن را به هر فتوشاپ از پیش تعیین شده و یا تنظیمات فایل اعمال می شود) این است دوبار روی آن کلیک کنید. اگر شما فتوشاپ بر روی کامپیوتر شما نصب شده است، از اشکال سفارشی به صورت خودکار به کتابخانه ایستگاه از پیش تنظیم خود را لود می شود. شما می توانید چک کنید اگر شما ابزار طراحی سفارشی شکل واقع در نوار ابزار در زیر ابزار شکل (مستطیل، مستطیل گرد، بیضی، و غیره) را انتخاب کنید و با کلیک بر روی جعبه تصویر کوچک در نوار گزینه ها (بالا) در کنار به شکل کلمه است.

Pic 1


شما باید یک زن و شوهر از فتوشاپ استاندارد اشکال سفارشی به همراه 15 آیکون اجتماعی در پایان داشته باشد. اگر شما می خواهید برای خلاص شدن از آیکون های استاندارد شما می توانید به ویرایش

Pic 2


هنگامی که آماده است با این شما می توانید بر روی انجام کلیک کنید.


گام 2 - ایجاد سند جدید

زمان برای ایجاد سند برای طراحی. من ابعاد زیر است، اما آن را به شما مورد استفاده قرار گیرد را انتخاب کنید چه اندازه شما را برای طراحی خود را ترجیح می دهند:

Pic 3


مرحله 3 - قرمز سابقه و هدف

این مرحله اگر بسیار ساده است. رنگ قرمز برای SWATCH پیش زمینه خود را (پایین نوار ابزار) را انتخاب کنید و سپس گزینه / Alt-Backspace به پر کردن در لایه پس زمینه خود را با رنگ قرمز را فشار دهید.

Pic 4


گام 4 - قرعه کشی و یا وارد کردن شکل قلب

ما به شکل قلب برای طراحی نیاز دارید، که خواهد شد قاب برای آیکون های رسانه های اجتماعی. شما می توانید این تصویر را در زیر استفاده کنید (فایل PNG با شفافیت) و یا شما می توانید به شکل قلب رسم اگر شما با استفاده از ابزار قلم آشنا هستند.

Heart


اگر شما می خواهید آن را رسم، با نیمه چپ قلب شروع و رسم آن را مستقیما مثل این:

Pic 5


سپس شما می توانید شکل با استفاده از ابزار انتخاب مسیر تکراری، در مسیر کلیک کنید و سپس کلیدهای Shift-Alt / Option را پایین نگه دارید در حالی که در حال حرکت به سمت راست:

Pic 6


هنگامی که شما باید هر دو طرف، شما می توانید به صورت افقی یکی از آنها تلنگر. مسیر را انتخاب کنید و سپس با استفاده از ویرایش

Pic 7


در حال حاضر ما می توانیم این دو راه با هم ملحق شوند. انتقال آنها به یکدیگر تا خط همپوشانی مستقیم خود را با یکدیگر در عمق دفاع حریف نزدیک. به محض این که انجام شده شما می توانید هر دو آنها را با هم انتخاب کنید.

Pic 8


گام بعدی این است به ادغام قطعات شکل از نوار Options را انتخاب کنید:

Pic 9


شکل قلب شما آماده است. شما هم اکنون می توانید آن را به عنوان یک شکل سفارشی را نجات دهد، بنابراین شما می توانید آن را در پروژه های بعدی خود را نیز استفاده کنید. در حالی که داشتن مسیر انتخاب ویرایش را انتخاب کنید

Pic 10


هنگامی که لایه شکل قلب آماده است مطمئن شوید که به شما در تنظیم پر رنگ به رنگ سفید و سکته مغزی به هیچ کدام (در نسخه های قبلی فتوشاپ CS6 شما فقط نیاز به تنظیم رنگ پیش زمینه سواچ به رنگ سفید و پس از آن Alt / Option را Backspace را فشار دهید فشار دهید در حالی که داشتن لایه شکل انتخاب). آخرین چیزی که شما باید انجام دهید این است که به چرخش قلب توسط 30 درجه در جهت عقربه های ساعت است. برای این کار شما نیاز به فشار کنترل / فرمان-T (Free Transform یا) و پایین نگه داشتن کلید Shift در حالی که چرخش شکل.


مرحله 5 - اضافه کردن متن

من یک لایه متن گفت: به اشتراک گذاشتن عشق در تمام مراکز با استفاده از فونت توپر DIN با رنگ سفید اضافه شده است. من هم لایه متن 30 درجه مخالف و آن را زیر شکل قلب قرار می گیرد به سمت راست لبه آن چرخش.

Pic 11


مرحله 6 - اضافه کردن آیکون های رسانه های اجتماعی

این مرحله خواهد بود که مصرف ترین زمان. ما باید به پر کردن شکل قلب با آیکون و آن را به نگاه های جالب ما باید به تلاش برای پوشش منطقه تا حد امکان بدون داشتن آیکون های با هم تداخل دارند یکدیگر.

اجازه بدهید به شما به من نشان می دهد که چگونه برای اضافه کردن آیکون اول و سپس شما فقط می توانید ادامه انجام همان روش چند بار.

از ابزار سفارشی شکل را انتخاب کنید و رنگ foreground را به همان رنگ قرمز به عنوان پس زمینه خود را است. انتخاب یکی از آیکون های رسانه های اجتماعی از نوار گزینه و رسم شکل در حالی که پایین نگه داشتن کلید Shift برای حفظ نسبت اصلی. همچنین مهم است به حالت نقاشی از ابزار سفارشی شکل به شکل. هنگامی که شما لایه شکل شما آماده است شما می توانید از ابزار Free Transform یا آن را تغییر اندازه استفاده کنید، آن را حرکت و چرخش آن در اطراف.

Pic 12


گام 7 - تنظیم آیکون

آخرین چیزی که شما باید انجام دهید این است به مطمئن شوید که شما تمام قلب به سادگی با آیکون های پر. شما ممکن است پیدا کردن آن را دشوار است به reselect آیکون های قبلی اضافه شده است. پس از آن، در حالی که شما چندین ده ها تن از لایه ها و ساده ترین راه به سرعت برگزیدنمجدد یک لایه شکل که قبلا ایجاد شده است برای استفاده از ابزار Move و کنترل / فرمان کلیک کنید و در یک شکل آن را انتخاب کنید. این می تواند به شما زمان زیادی را در به پایان رساندن این طرح را نجات دهد

Heart Final


من امیدوارم که شما لذت می برد این آموزش به خوبی انجام می شود برای کار سخت خود را :)

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Understanding Brushes, Vector Tools and Transforms
Photoshop CS6 103
Dream It. Do It.
Do you want to learn Understanding Brushes, Vector Tools and Transforms?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: