All Articles Photoshop
طراحی بروشور Trifold در این دیزاین و فتوشاپ، قسمت 1
Martin Perhiniak on Mon, May 27th 1 comments
Become an InDesign and Photoshop ninja with this 3-part tutorial by Martin Perhiniak that shows you how to create a beautiful trifold brochure. Watch out for Part 2 tomorrow.

در این سه بخش آموزش، ما در حال رفتن به طراحی بروشور trifold به یک آژانس مسافرتی داستانی متخصص در تور به جزیره زیبای بالی. در بخش اول از آموزش ما می رویم به تمرکز در طراحی عنوان، خواهد شد که در فتوشاپ با استفاده از یکی از عکس های من من یک صومعه بالی صورت گرفت. در بخش دوم، ما را به این طرح عنوان به طراحی بروشور ما در این دیزاین ترکیب، و در بخش 3RD ما 3D به دنبال مسخره کردن در فتوشاپ است که شبیه به این خواهد:

Bali brochure


چیزهایی اول اول، ما باید به تمرکز در طراحی عنوان، که شبیه این خواهد شد:

Bali title


گام 1 - باز کردن عکس در فتوشاپ

شما می توانید عکس خود را در زیر دانلود کنید به دنبال همراه آموزش:

Bali


هنگامی که شما آن را دریافت، این امر می تواند توصیه برای ایجاد یک پوشه پروژه و ایجاد یک پوشه در داخل آن را به نام ها. این بسیار مفید خواهد بود زمانی که ما شروع به کار با این دیزاین به عنوان ما نیاز به پیوند به تصاویر و مهم است که به نگه داشتن آنها را سازماندهی کنید.

هنگامی که همه چیز در محل شما شما می توانید عکس ها در فتوشاپ که در آن ما می رویم به ایجاد طراحی عنوان را از آن باز شود.


مرحله 2 - اضافه کردن متن برای طراحی عنوان

اول از همه ما باید برای اضافه کردن متن برای طراحی عنوان ما. از ابزار Type را انتخاب کنید و در هر نقطه بر روی عکس کلیک کنید. این به طور خودکار یک لایه جدید Type Layer در بالای لایه عکس ایجاد کنید. شما می توانید های بالی با تمام حروف کوچک تایپ کنید و سپس تمام کلمه را انتخاب کنید و کنترل / فرمان شیفت-K را فشار دهید به آنها را تبدیل به همه مراکز. این راه بهتر برای استفاده از همه کلاه چون با همان میانبر صفحه کلید شما همیشه می توانید آن را تبدیل به را بدون بازنویسی آن کوچک است. من فونت ضربه را برای متن و سیاه و سفید به عنوان رنگ پیش زمینه در حالی که تایپ کردن استفاده می شود.

Pic 1


گام 3 - تغییر اندازه و موقعیت متن

شما همیشه می توانید متن را با استفاده از ابزار Free Transform یا (کنترل / فرمان-T) آن، اندازه آن را تغییر آسانی و انباشتگی و با ابزار Move. شما باید به آن حرکت تقریبا در وسط تصویر، تنظیم بالای متن به سقف بلند از صومعه. شما می توانید تنظیم فاصله به صورت افقی تنظیم شخصیت (ALT / فلش انتخاب چپ / راست در حالی که مکان نما بین دو کاراکتر فعال است) استفاده کنید. این است که چگونه من متن من قرار داده و من نیز آن را به سفید recolored پس از آن آسان تر است تا آن را بر روی تصویر (رنگ معتاد است در پایان قابل مشاهده است، بنابراین لازم است آن را تغییر دهید):

Pic 2


مرحله 4 - قطع تصویر را بر روی متن

برای اینکه قادر به استفاده از متن به عنوان یک ظرف برای تصویر شما نیاز به ایجاد یک clipping mask. شما نیاز به تکراری لایه عکس (آن را انتخاب کنید و فرمان / کنترل را فشار دهید-J) و محل آن را در بالای لایه متن و پس از آن در حالی که داشتن لایه عکس در بالای مطبوعات انتخاب فرمان / کنترل-OPTION / ALT-G. این عکس در بالا به متن کلیپ، که به معنی تصویر تنها در داخل متن قابل مشاهده خواهد بود. برای اینکه قادر به دیدن این اثر، شما باید به حذف نسخه های دیگر از لایه در پایین ساختار لایه است. این همان چیزی است که شما باید ببینید:

Pic 3


گام 5 - ایجاد یک پس زمینه سفید

برای اینکه قادر به دیدن طراحی ما به درستی به شما اجازه می دهد تا ایجاد یک لایه پس زمینه سفید. برای این کار شما باید مطمئن شوید که هیچ یک از لایه ها به یک لایه پس زمینه. از آنجا که ما حذف لایه عکس اصلی در مرحله قبل، شما باید دو لایه سالم و شفافیت در پس زمینه. شما به سرعت می توانید یک لایه پس زمینه سفید با انتخاب لایه پایین و پایین نگه داشتن کنترل / فرمان در حالی که کلیک کردن بر روی آیکون لایه جدید در پایین پانل لایه ها. هنگامی که لایه جدید ایجاد شده است، شما می توانید آن را و کلید D را فشار دهید را انتخاب کنید به مجموعه ای از نمونه ها به طور پیش فرض (سیاه و سفید) و سپس فرمان / کنترل-Backspace به فشار لایه انتخاب شده برای پر کردن با رنگ سفید (پر کردن با رنگ پس زمینه سواچ) است.

Pic 4


مرحله 6 - اضافه کردن پشت بام به متن

برای این مرحله، ما دیگر تکراری از لایه عکس نیاز دارند (آن را انتخاب کنید و فرمان / کنترل را فشار دهید-J). ساخت تکراری دوباره کل تصویر را نشان خواهد داد. در حال حاضر ما می توانیم از ابزار انتخاب سریع و استفاده از (W میانبر صفحه کلید برای آن و فلش قرمز رنگ آن را در نوار ابزار بر روی تصویر زیر نشان می دهد) رسم بیش از آسمان تا آسمان آبی انتخاب شده است. سعی کنید به درختان سبز بین برج، مثل این را انتخاب کنید:

Pic 5


راه من می تواند قطعات deselected را با رنگ قرمز نشان می دهد با استفاده از حالت ماسک سریع. برای فعال کردن آن شما می توانید Q را فشار دهید و با فشار دادن دوباره Q به نظر انتخاب طبیعی تغییر دهید. شما همچنین می توانید بر روی آیکون محاصره در پایین نوار ابزار کلیک کنید. وقتی که انتخاب شما آماده است شما می توانید بر روی آیکون ماسک در پایین پانل لایه ها به نوبه خود انتخاب خود را به یک لایه ماسک کلیک کنید. اول، آن خو خوب نگاه کنید چرا که ما ماسک به معکوس برای نشان دادن ساختمان ها و نه آسمان. برای این همه شما باید انجام دهید این است با فشار دادن کنترل / فرمان-I (برعکس تنظیم رنگ ها، که به رنگ ماسک معکوس). شما باید قادر باشد که برای دیدن این نتیجه:

Pic 6


ما هنوز هم در حال آماده نیست چرا که ما فقط می خواهید برای دیدن پشت بام در بالای متن. برای خلاص شدن از بخش های غیر ضروری را انتخاب مستطیل شکل شبیه به این:

Pic 7


اطمینان حاصل کنید که شما باید لایه ماسک انتخاب و سپس دکمه کنترل / فرمان-G برای ایجاد یک گروه لایه از آن و پس از آن با کلیک بر روی آیکون ماسک در پایین پانل لایه ها برای ایجاد یک ماسک دوم مؤثر بر همان لایه عکس است.

Pic 8


گام 7 - نهایی کردن ماسک

برای خلاص شدن از تمام قسمت های باقی مانده های غیر ضروری را در اطراف پشت بام، شما می توانید از ابزار قلم مو و استفاده از رنگ foreground را به سیاه و سفید. اطمینان حاصل کنید که شما یکی از ماسک انتخاب شده در پانل لایه ها و سپس شروع به طراحی بیش از قسمت های ناخواسته با اندازه قلم مو کوچک. شما می توانید بسیار دقیق اگر شما یک قرص های دیجیتال، اما شما می توانید نتایج خوبی را با یک ماوس رسیدن به. این همان چیزی است که شما باید برای رسیدن به:

Bali title


ما از این زمان گام بعدی ادامه خواهد داد، اما تا آن زمان اجازه می دهد تا نگاهی به طرح نهایی بروشور:

Final brochure


ادامه دارد ...

Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Paul
    cant seem to be able to download picture
    • 7 years ago
    • By: Paul
    Reply
Putting It All Together
InDesign CC & CS6 106
Dream It. Do It.
Do you want to learn Putting It All Together?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: