All Articles Photoshop
طراحی بروشور Trifold در این دیزاین و فتوشاپ، قسمت 3
Martin Perhiniak on Wed, May 29th 0 comments
Continuing from Part 2 in this 3-part InDesign and Photoshop tutorial, Martin Perhiniak shows you how to create a beautiful trifold brochure and hone your design ninja skills.

در این سه بخش آموزش، ما در حال رفتن به طراحی بروشور trifold به یک آژانس مسافرتی داستانی

Bali brochure


مرحله 1 - عکس JPEG یا صادر کننده از این دیزاین

اول از همه، ما نیاز به برابر بروشور از دیزاین را نجات داد، بنابراین ما می توانیم با آنها را در فتوشاپ کار می کنند. این طرح برای نشان دادن برابر داخل و مقابل بروشور، در نمونهای، بنابراین ما فقط نیاز به صادرات این صفحات است. اگر شما به دنبال دو قسمت قبلی از این آموزش پس از آن شما می توانید باز کردن فایل دیزاین و رفتن به فایل

Pic 1


شما می توانید صفحات را در بخش محدوده را که می خواهید برای ذخیره را مشخص کنید. این مهم است که صفحات به جای گسترش در گفت و گو صادرات.


مرحله 2 - فایل های بار به لایه های فتوشاپ

حالا که ما باید برابر صادر شده، ما می توانیم به پوشه ای که فایل ها در پل بروید. هنگامی که شما انتخاب چهار برابر (جلو و سه برابر در داخل) شما می توانید ابزار را انتخاب کنید

Pic 2


گام 3 - توسعه بوم برای نمونهای

حالا که ما در فتوشاپ می باشد، ما باید به آماده سازی بوم قادر به جا همه چیز به درستی. در حال حاضر، بوم، به همان اندازه به عنوان یک برابر است. ما باید برای انتخاب تصویر

Pic 3


این است که چگونه این سند با این تغییرات نگاه:

Pic 4


مرحله 4 - ایجاد لایه پس زمینه

برای اینکه نمونهای نگاه واقع بینانه، ما نیاز به پس زمینه گرادیان خوب است. اول از همه، ما نیاز به ایجاد یک لایه خالی و محل آن را در پایین ساختار لایه. بعد ما باید با دوبار کلیک کردن بر روی آن و اضافه کردن یک لایه سبک از Gradient Overlay را با تنظیمات زیر:

Pic 5


گام 5 - برگزاری برابر

قبل از اینکه ما شروع به کار با برابر، ما باید مطمئن شوید آنها سازمان یافته هستند. بهتر است برای نگه داشتن 3 برابر در داخل با هم در نظم و حرکت برابر جبهه به طور جداگانه در سمت در حال حاضر.

Pic 6


مرحله 6 - ایجاد اشیاء هوشمند

قبل از اینکه ما شروع به تغییر اندازه هر یک از برابر، این امر می تواند عاقلانه به نوبه خود هر لایه به طور جداگانه به اشیاء هوشمند. استفاده از انجام این کار این است که ما معتاد کیفیت تصاویر از دست دادن در حالی که تغییر اندازه آنها را. برای این کار، شما به سادگی نیاز به راست کلیک روی لایه و انتخاب تبدیل به شی هوشمند. این مرحله برای تمام لایه های برابر تکرار کنید.

Pic 7


مرحله 7 - اضافه کردن چشم انداز به برابر

این است که احتمالا سخت ترین قسمت از آموزش به آن نیاز دارد برخی از تمرین و درک چشم انداز. چیزی که شما باید انجام دهید اول از همه این است را انتخاب کنید لایه با برابر های داخل و ویرایش را انتخاب کنید

Pic 8


وقتی که شما آماده هستند فقط ورود به قبول تغییرات را فشار دهید.


گام 8 - عطف برابر

با استفاده از روش های مشابه، می توانیم عمق بیشتر به برابر تحریف آنها را کمی به سمت بالا اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که در این مورد استفاده می کنید Free Transform یا به طور جداگانه در داخل برابر در سمت چپ و راست. همچنین سعی کنید به چین هر عنصر که بین چین خوردگی لایه ها (مانند مستطیل آبی رنگ در طراحی من) با هم همپوشانی دارند.

Pic 9


Pic 10


مرحله 9 - اضافه کردن سایه

برای اینکه نمونهای واقعی تر ما نیز نیاز به ایجاد سایه. ساده ترین راه برای انجام این کار این است که برای اضافه کردن یک قطره سایه سبک لایه به لایه است. شما می توانید تنظیمات زیر استفاده کنید:

Pic 11


شما هم می توانید این اثر به یک برابر و سپس Alt / Option را بکشید بر روی آیکون fx را به سمت راست نام لایه ها را بر روی دو لایه دیگر برای کپی کردن اثرات و یا شما می توانید آن را راه ساده تر انجام دهد با قرار دادن لایه ها به یک گروه و اضافه کردن اثر بر روی گروه. شما تنها می توانید این کار را انجام دهند اگر شما فتوشاپ CS6 یا بعد از آن.

آنچه شما باید انجام دهید این است را انتخاب کنید هر سه لایه و مطبوعات فرماندهی / کنترل G به آنها را به گروه یک لایه ترکیب و سپس با دوبار کلیک بر روی آیکون گروه برای اضافه کردن اثر. شما می توانید تنظیمات همان بالا استفاده کنید، اما در این مورد ساختار لایه شما شبیه این خواهد شد:

Pic 12


مرحله 10 - اضافه کردن سایه بر روی برابر

آن است که به اندازه کافی به سایه نمونهای واقعی نیست، ما نیز نیاز به سایه در برابر خود. برای این کار بهترین روش است برای اضافه کردن گرادیان روکش لایه سبک در برابر. در این حالت ممکن است آن را راحت تر برای کنترل اثر اگر شما اعمال می شود به طور جداگانه به هر یک از لایه برابر است. من تنظیمات زیر برای برابر در سمت چپ استفاده می شود:

Pic 13


شما می توانید این مرحله را برای برابر دیگر تکرار کنید.


مرحله 11 - موقعیت و اعمال افکت برای برابر جلو

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم، شما می توانید اضافه کردن برابر جلو و اعمال اثرات مشابه به آن (اعوجاج، سایه بازیگران و سایه).

Pic 14


مزیت بزرگ این نمونهای است که شما به راحتی می توانید آن را به روز رسانی اگر شما آن را به عنوان یک فایل PSD ذخیره کنید. دفعه بعد زمانی که شما یک بروشور با اندازه یکسان و یا بسیار مشابه شما می توانید فقط دوبار کلیک بر روی لایه های شی هوشمند عکسها در پانل لایه ها و جایگزین کردن تصاویر با طراحی جدید. هنگامی که این اسناد تعبیه شده شما را نجات دهد (منابع Smart Object ها) خواهید دید که نمونهای شما خواهد با برابر های جدید به روز رسانی.

امیدوارم این مجموعه آموزش به شما لذت می برد و به شما برخی از تکنیک های جدیدی از آن را یاد گرفت. شانس خوب با پروژه های بروشور خود را در آینده!


طراحی بروشور Trifold در این دیزاین و فتوشاپ، قسمت 1

طراحی بروشور Trifold در این دیزاین و فتوشاپ، قسمت 2

طراحی بروشور Trifold در این دیزاین و فتوشاپ، قسمت 3

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Working With Images
InDesign CC & CS6 105
Dream It. Do It.
Do you want to learn Working With Images?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: