All Articles Photoshop
بررسی گزینه های قلم مو با یک قرص Wacom قرص
Iain Anderson on Fri, January 20th 1 comments
Have you been considering using a graphics tablet to help you get the most out of Photoshop? Iain Anderson demonstrates how to control brush options and more with a Wacom Intuos.

بدانم چه قرص های گرافیکی می تواند برای شما انجام دهد؟ در تعجبم که نه بیشتر. حتی اگر به رسانه های طبیعی شما نیست ، قرص ابزار ایده آل برای ماسک نقاشی است ، برای شفا و یا شبیه سازی ، و برای تنظیم منحنی است. آنها را عادت کردن به ، و برخی از مدیریت سوئیچ را هرگز. اما اگر شما می توانید استیک با آن ، نتیجه نهایی است که ارزش آن.

برای این آموزش به خوبی می شود با استفاده از فتوشاپ CS5 و Intuos Wacom است. بامبو ارزان تر و قدیمی تر قرص از دست بر حساسیت به شیب ، اما در غیر این صورت می توانید به دنبال همراه.

ولی صبر کنید : چرا قلم با پد استفاده نمی کند؟ یا ، اگر شما مقدار زیادی پول نقد ، Wacom Cintiq با صفحه نمایش ساخته شده در سال؟ در مرحله اول ، پد رو اجرا فتوشاپ رتبهدهی نشده است. عدم حساسیت فشار معامله بزرگ ، به بیش از حد. اما مشکل من با هر دو این گزینه ها این است که دست من می شود در راه هنر است. بله ، این مشکل را برای نقاشی در جهان واقعی است ، بیش از حد است. شما ممکن است نه م.


گام 1 -- شروع به

ایجاد یک فایل جدید فتوشاپ با بزرگ dimensionsat حداقل 1000x1000. اگر شما مانند حالت تمام صفحه ، مطبوعات و F یک یا دو بار استفاده از آن. به خوبی می شود با استفاده از پانل های هر چند ، بنابراین اگر شما در حالت تمام صفحه که در آن هیچ پانل قابل مشاهده هستند ، فشار نوار به آنها را. با فشار دادن D به تنظیم رنگ به طور پیش فرض ، و ایجاد یک لایه جدید را به کار بر روی.


مرحله 2 -- باز کردن پانل برس

این پانل دستخوش قبل CS5 ، بهتر است. حافظه ایستگاه از پیش تنظم شده قلم مو را تهیه می کند ، در حال حاضر پانل جداگانه به طور کامل ، که حذف یکی از منابع کلیدی از سردرگمی : تغییر شکل نوک قلم مو زمانی که شما به معنای تغییر از پیش تعیین شده ، و یا بالعکس.

Brush panel


انتخاب یکی از برس گرد سخت در بالای پانل. کنترل و اختیار (Options) را نگه دارید و بکشید و به حق را به قلم مو بزرگتر. در حال حاضر ، اگر شما را به چند سکته مغزی سریع در بوم ، شما احتمالا که لبه arent رنگ سکته مغزی بسیار صاف اطلاع می دهد. این است با توجه به مقدار فاصله گذاری به طور پیش فرض بالای 25 ٪ است. تنظیم آن را به ٪ یا 5-10 برای نتیجه نرم و صاف.

spacing fixed


مرحله 3 -- کنترل اندازه جدید را درک می

یکی از اساسی ترین کنترل است که یک قرص Wacom قرص به شما این امکان را می دهد ، کنترل اندازه از فشار قلم است : فشار سخت تر برای یک براش بزرگتر است. در حالی که این را می توان از شکل sectionclick دینامیک بر روی نام (چک باکس) settingstheres راه بهتری برای دسترسی به کنترل. غیرفعال شکل دینامیک خاموش ، و در پانل گزینه ها برای آیکون است که به نظر می رسد مانند یک قرص را در یک هدف. که باعث چرخش بر کنترل اندازه با فشار قرص ، و بیشتر آن راحت تر از خوب پنهان کنترل پانل براش.

pressure as size


گام 4 -- عمیق تر کنترل

فتوشاپ ارائه می دهد انواع مختلفی از کنترل را برای بسیاری از پارامترهای برس. شما می توانید فشار قلم ، شیب قلم یا قلم چرخ در صورتی که دارای قلم اختیاری رنگ پاش اضافی استفاده کنید. برای اعمال آنها ، پیدا کردن برای پارامتر شما به دنبال کنترل عصبانیت سخن گفتن ، و سپس با استفاده از کنترل کشویی زیر آن ، روش شما ترجیح می دهید را انتخاب کنید. از آنجا که بهترین راه برای کنترل فشار اندازه اجازه به استفاده از دکمه در پانل گزینه ها ، مجموعه ای است که کنترل را به خاموش.

deeper controls


علاوه به عنوان سه گزینه قرص پشتیبانی ، شما می توانید استفاده کنید محو شدن به یک گزینه به سادگی به نوبه خود در طی یک دوره کوتاه از زمان. و گاهی اوقات شما قطعا می خواهید خاموش است. هنگامی که نقاشی یک ماسک رنجآوری ، من اغلب ترجیح می دهند به اندازه قلم مو به ثابت و قابل پیش بینی است.

در نهایت ، فراموش نکنید در مورد کشویی با عصبانیت سخن گفتن آن ، اضافه می کند که اتفاقی. در حالی که این می تواند اثرات بزرگ ، شما می خواهید به نوبه خود با عصبانیت سخن گفتن برای هر پارامتر است که شما با استفاده از قلم برای کنترل کردن و یا خاموش.


گام 5 -- مثال

در حال انتقال ، کنترل کدورت بسیار موثر است. تحت دینامیک شکل ، هنگامی که با استفاده از قلم مو قابل گردش (هیچ چیز به جز یک دایره) ایجاد ارتباط بین زاویه شیب می تواند مفید باشد. سابقه و هدف Underused ، پیشزمینه / کنترل اجازه می دهد تا شما را به مخلوط دو رنگ را با هر paintstroke ، و من معمولا آن را کنترل با شیب. نوک غیر قرص : استفاده از لرزش زاویه چرخش برس های سبک طبیعی رسانه ای به طور خودکار.

angle jitter


گام 6 -- برس موی سیخ

علاوه بر این با ارزش در CS5 ، این قلم ها را راحت تر به استفاده از قرص خود را به عنوان یک قلممو سنتی. در پانل براش ، تحت نکته شکل قلم مو ، یکی از ایستگاه از پیش تنظیم است که به نظر می رسد مانند یک قلم مو را انتخاب کنید. در سند خود را ، پنجره شناور جدید ظاهر خواهد شد ، نشان دادن زاویه برس خود را. (نمایش

bristle brushes


شما از دست دادن کنترل چند (به ویژه برس با سایز) اما کسب یک نگاه جدید و بزرگ است. بسیاری از گزینه های tweakable حضور دارند بیش از حد ، و برای یک نتیجه طبیعی آنها یک گام بزرگ به جلو است. شما احتمالا هنوز ترجیح می دهند چیزی شبیه نقاش کار جدی رسانه های طبیعی ، هر چند.


گام 7 -- بار اضافی برس

حتی اگر شما نمی قرص داشته باشد ، شما می توانید برخی از انعطاف پذیری از طریق بارگذاری یکی از صدها نفر از برس اضافی عرضه شده با فتوشاپ به دست آورید. از قلم مو پانل ایستگاه از پیش تنظیم شده را انتخاب کنید زیر مجموعه منو ، انتخاب یکی از مجموعه براش های اضافی ، و سپس از گفت و گو که به نظر می رسد اضافه. شما همچنین می توانید وب هنوز برس مجموعه بیشتر لذت بردن از جستجو خزیدن.

brush presets menu

Replace or Append


Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Erreur
    Tutoriel INCOMPRÉHENSIBLE ! NUL !Vous auriez pu le faire en anglais, cela aurait été plus facile !
    • 6 years ago
    • By: Erreur
    Reply
Retouching & Image Adjustment
Photoshop CS5 105
Dream It. Do It.
Do you want to learn Retouching & Image Adjustment?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: