All Articles Photoshop
بررسی ابزار تبدیل به مایع کردن در فتوشاپ
Iain Anderson on Tue, December 20th 0 comments
Photoshop can be used to remove blemishes & retouch portraits, and also completely transform the body parts/features of the subject. Iain Anderson employs the liquify tool in subtle and far out ways!

اگر youve تا کنون شاهد یک تصویر که در آن دیگران سلاح نگاه کمی بیش از حد نازک ، سینه ها کمی بیش از حد بزرگ ، و یا چشم اندازه توپ گلف ، ابزار تبدیل به مایع کردن youve احتمالا تجربه فتوشاپ استفاده می شود ضعیف است. Youve به احتمال زیاد استفاده از آن در تصاویر بیشمار دیگری نیز دیده می شود اما شما معتاد است متوجه شده است. تبدیل به مایع کردن می تواند برای قدرت های خوبی نیز به عنوان بد در استفاده می شود ، برای ایجاد تغییرات نامحسوس و غیر قابل کشف به تصاویر آن مهارت های کلیدی رتوش.

سلام یک عکس از خودم در اینجا استفاده می شود ، اما استفاده از هر شات پرتره شما دروغ گفتن در اطراف.

Iain self-portrait


مرحله 1 -- تصویر خود را آماده

ابزار تبدیل به مایع کردن از ویژگی های قدیمی مدرسه از برخی جهات است : مخرب آن ، و آن را تنها در یک لایه کار می کند در یک زمان ، در یک تصویر RGB است. استفاده از تصویر

Duplicate your image


مرحله 2 -- تبدیل به مایع کردن باز

با Duplicate Layer را انتخاب ، فیلتر را انتخاب کنید

The Liquify toolset


گام 3 -- به جلو تار

ابزار به طور پیش فرض از ابزار به جلو تار ، که به نظر می رسد که یک کمی شبیه ابزار لکه در بالای پانل است. در اصل ، کشیدن با این ابزار هل بخشی از تصویر اطراف در یک راه طبیعی است. تنظیمات پیش فرض باید مناسب برای smooshing سریع به دور از تصویر شما می توانید سعی کنید گوش بیشتر رب النوع اتش و فلزکاری را با کشیدن آنها را کمی. فشار انتهای ابرو برای نگاه کامل است.

The Vulcan Iain


شما همچنین می توانید هر ویژگی را کوچکتر یا بزرگتر با ملایم nudging کنند. از یک قلم مو بزرگتر و پایین آوردن فشار با سکته مغزی مکرر برای نتیجه طبیعی استفاده کنید.

این ابزار به شما اجازه شما را در توسعه یک لبخند ، بالا بردن ابرو ، و نازک (البته) بخشی از بدن. استفاده با احتیاط.

The Smiler Iain


هنگامی که پارامترهای مهم مانند تراکم و سپس با استفاده از برس و قلم مو فشار بیش از حد قوی هستند ، پخش رنگ با انگشت خود را مانند : یک فاجعه. این تنظیمات می پردازیم پایین نگه دارید ، و اندازه قلم مو متفاوت باشد به عنوان مورد نیاز است. شما می توانید استفاده کنید [و] تغییر اندازه قلم مو به سرعت و نگه شیفت برای تغییر سریع تر است.

Tool Options


مرحله 4 -- رنگ به خنثیسازی

به ناچار ، شما را کمی بیش از حد. خوشبختانه ، تاپیک تعمیر آسان می کند. نگه دارید گزینه که شما با ابزار به جلو تار رنگ ، رنگ واقعیت به خودی خود در به تدریج . شما دسترسی سریع به ابزار بازسازی ، و ایده آل خود را هنگامی که شما را چشم تنها کمی بیش از حد گسترده و یا بینی را کمی بیش از حد کوچک است.


گام 5 -- نفخ و پیچاندن

ابزار پنجم پایین ابزار نفخ ، که باعث می شود چیزهای بزرگتر است. بله ، این می تواند سینه ها کمی بزرگتر. آن نیز راه به چشم هر کسی بیگانه است. برگزاری انتخاب به شما می دهد مخالف است : ابزار خرج کردن ، جایی که شما می توانید استفاده کنید به هر چیزی کوچکتر است. سعی کنید اندازه های واقعا بزرگ براش (صدها پیکسل در سراسر) کار خود را برای پنهان کردن و استفاده از کوچک مکرر برنامه های کاربردی مانند قبل.

توجه : آن هنوز ساده ترین برای خنثیسازی با استفاده از ابزار به جلو تار با گزینه های پایین برگزار.

The Alien Iain


گام 6 -- Twirling و بیشتر

چند ابزار به اجازه شما چرخش ، با فشار ، آینه و بیشتر وجود دارد . به چرخش برو به بالا بردن ابرو ، به عنوان مثال ، داده و نگه دارید گزینه ای را برای چرخش راه دیگر. با این حال ، بهترین ابزار باقی مانده به جلو تار ، و Thats که در آن شما باید بیشتر تمرین.

The Grump with Narrower Eyes


گام 7 -- قبل و بعد از

چند کنترل در دسترس در اینجا ، اجازه می دهد که ماسک رنگ به شما برای محافظت از بخش هایی از تصویر ، و به شما کنترل بهتری بر سر راه است که در آن بازسازی رخ می دهد وجود دارد. با این حال ، بیشتر سرگرم کننده است به سادگی فشار دادن OK ، سپس flicking بین قبل و بعد از کلیک کردن بر روی چشم visbility روشن و خاموش در پانل لایه ها است.

The Layers panel after a few experiments


گام 8 -- ذخیره و بار مش

هنگامی که شما OK را فشار دهید ، تمام تغییرات شما را مورد شما صدق و پهن کردن آنها را. اگر شما می خواهید آزادی برای نیشگون گرفتن و کشیدن بعد ، ذخیره مش. بعد از آن شما می توانید آن را بار بر روی یک کپی از تصویر اصلی ، پس از آن به کار بر روی آن ادامه خواهد داد. دسته این کسب و کار مش؟ و نه از متخصص ماموگرافی پیکسل مورد ، تبدیل به مایع کردن مش بر روی تصویر گذارد. ابزار شما را تحت تاثیر قرار مش ، و مش هل می دهد عکس را به اطراف.

تبدیل به مایع کردن ترفند بسیار شسته و رفته است ، اما استفاده از قدرت خود را عاقلانه. شما نمی خواهید برای پایان دادن به در بلایای فتوشاپ ، شما انجام دهید؟


Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: