All Articles Photoshop
ایجاد تصاویر لایه در فتوشاپ
Richard Lainhart on Thu, March 10th | 0 comments
Layers in Adobe Photoshop are a powerful, fundamental feature for creating complex images. In this tutorial, I'm going to introduce you to some techniques for creating and working with layers. You can

لایه ها در فتوشاپ قدرتمند ، از ویژگی های اساسی برای ایجاد تصاویر پیچیده است. در این آموزش من قصد دارم به برخی از تکنیک های برای ایجاد و کار با لایه ها به شما معرفی.

شما می توانید یک لایه در فتوشاپ به عنوان یک قطعه شفاف از جنس پلاستیک که در آن یک تصویر چاپ شده است فکر می کنم. اگر عکس را به طور کامل پر ورق های پلاستیکی و کاملا مات است ، و سپس تخمگذاری که ورق در بالای یکی دیگر از تصویر به تصویر زیر مبهم است. اما اگر لایه حاوی تصویر می کند که به طور کامل پوشش ورق ، و یا تا حدی شفاف است ، پس بدیهی است که برخی از بخشی از تصویر پایین را از طریق نشان می دهد.

We're going to use this concept to create a floral collage from some pictures of flowers I shot around my home and at the New York Orchid show. Let's get started.

مرحله 1 -- اولین لایه ایجاد کنید

تصویر استاد من خواهد بود این نرگس زرد -- تمام لایه های دیگر ایجاد می کنیم به این تصویر استاد ، که خواهد بود که لایه پایین کولاژ.

وقتی که من باز کردن این کار را در فتوشاپ ، شما خواهید دید که پالت لایه (که من کشیده به طور جداگانه در اینجا) تصویر را به عنوان پایین یا لایه پس زمینه را نشان می دهد :

هر لایه جدید ایجاد کنم در بالا بروید ، به عنوان لایه پس زمینه است که همیشه از پایین ترین لایه. اما من می خواهم تصویر نرگس زرد در بالا ، با گل های دیگر در پشت آن ، که بدان معنی است که من نیاز به ماسک از نرگس زرد پس زمینه ی آن است. ماسک کردن یک موضوع عمیق خود را در آن است ، اما خوشبختانه پوشش ما قصد داریم انجام خواهد داد ساده است.

مرحله 2 -- ماسک نرگس

از آنجا که گل تمایل به رنگی روشن و به شدت به پیشینه خود ، ساده ترین ابزار انتخاب را به استفاده از در اینجا خواهد شد گرز جادویی در تقابل است. گرز جادویی "میدارد" پیکسل است که آن را به شما با کلیک بر روی ، و همچنین هر پیکسل در این نزدیکی هست که یک رنگ مشابه هستند. مجموعه ای با تحمل در نوار ابزار در بالای پنجره تعیین مشابه پیکسل می شود در انتخاب خواهد شد.

من با استفاده از تحمل 48 در اینجا :

با گرز سحر و جادو که در این عکس نرگس زرد کلیک کنید ، و شما می بینیم راهپیمایی مورچه ها آشنا است که نشان دهنده انتخاب :

بعد ، انتخاب با پایین نگه داشتن کلید Shift و کلیک کردن با گرز جادویی در نرگس زرد ، اما در خارج از منطقه در حال حاضر انتخاب شده اضافه کنید. ادامه انجام این کار تا زمانی که کل نرگس زرد ، و تنها نرگس زرد ، انتخاب شده است :

گام 3 -- ایجاد لایه دوم

در حال حاضر ، با نرگس زرد انتخاب شده ، کپی پیکسل ، سپس آنها را به طور مستقیم به تصویر چسباندن -- شما به طور خودکار می خواهید آن را ایجاد کنید یک لایه جدید و انتخاب نرگس زرد در جای خود در بالای انتخاب فعلی ، متن را بچسبانید :

این تصویر واقعا نگاه متفاوت ، از آنجا که لایه جدید مسابقات ثبت نام از لایه پس زمینه ، اما اگر شما خاموش دید از لایه پس زمینه ، لایه ی جدید بیشتر آشکار خواهد شد :

مرحله 4 -- ایجاد یکی دیگر از لایه های نقاب دار و اضافه کردن آن به کامپوزیت

حالا که ما نرگس ما را در یک لایه جداگانه ، ما می توانیم اضافی در لایه های گل نقاب را اضافه کنید. همانطور که با نرگس زرد ، استفاده از گرز جادویی یکی از تصاویر ارکیده در سند دیگری را انتخاب کنید :

باز هم ، کپی کردن پیکسل های انتخاب شده و چسباندن آنها را به تصویر نرگس زرد به ایجاد یک لایه جدید و اضافه کردن گل جدید :

لایه ی جدید در بالای لایه ها به نظر می رسد به طور پیش فرض و به همین ترتیب بالا از نرگس زرد ، اما ما آن را می خواهم پشت نرگس زرد ، هر دو به دلایل زیبایی شناختی و به پنهان کردن این واقعیت است که ساقه آن به هر چیزی در واقع متصل نیست.

برای انجام این کار ، فقط لایه ارکیده در لایه ها به طوری که آن را بین لایه نقاب نرگس زرد و پس زمینه را بکشید :

(هنگامی که شما چندین لایه رفتن ، آن را به شروع به گیج کننده است که که پس از آن یک ایده خوبی است به نام آنها برای انجام این کار ، فقط در یک نام مناسب بر روی نام لایه و نوع دو را کلیک کنید.)

حالا که ما لایه دوم ، ما می توانیم هر چیزی که ما با آن را می خواهم -- انباشتگی آن ، آن را در مقیاس ، درخشان آن را و یا حتی تغییر رنگ آن. فقط اطمینان حاصل کنید که لایه در لیست لایه قبل از استفاده از این عملیات انتخاب.

مرحله 5 -- در ادامه روند

و اساسا آن -- شما می توانید پروسه را به طور نامحدود ادامه دهد ، پوشش و اضافه کردن لایه های جدید تا کامپوزیت به صورت متراکم و پیچیده به عنوان دوست دارید :

خیلی بیشتر شما می توانید با لایه ها ، البته انجام دهید وجود دارد ، اما این قطعا شما را برای شروع است. پس از آن لذت ببرید با لایه است!

می خواهید راهنمایی های بیشتر در مورد لایه ها ، دستکاری عکس و دیگر تکنیک های فتوشاپ؟ 101 فتوشاپ و آموزش فتوشاپ 105 .

Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: