All Articles Photoshop
اثر نور در فتوشاپ CS6
Iain Anderson on Thu, September 6th 1 comments
Have an enlightening experience with Photoshop CS6's new lighting filter'¦ Iain Anderson demos its finer points and discovers how awesome and easy it is to use.

شما ممکن است به خواندن چیزی در مورد گالری تاری جدید، از جمله تغییر شیب جدید و محو جنس زنبق و سوسن است. در واقع من امیدوارم که شما من در مورد آن نوشت. چیزی مشابه وجود دارد در فتوشاپ CS6 گالری نورپردازی، بازسازی یک ویژگی قدیمی با UI تازه و ساخت آن بسیار ساده تر برای استفاده است. (در واقع، ممکن است شما را دیده اند، هرگز اثر روشنایی قدیمی فیلتر آن را در فتوشاپ CS5s به طور پیش فرض حالت 64 بیتی کار نمی کند در مک).

قبل از شروع، باید بگویم که خود را به طور معمول نمی عاقلانه انتخاب به سادگی حل آن را در پست. اگر شما می توانید شات در دوربین، ضبط انجام دهد. اما باید نور و یا با شکست مواجه می شود نادرست و موقعیت، خود را نه یک فاجعه. شما می توانید، در واقع، اضافه کردن یک درجه ای از نورپردازی واقعی بعد از عکس های گرفته شده در یک روش کاملا شبیه به اضافه کردن تاری. و همانطور که با تار، شما سعی می کنید به دور است، کمتر واقع بینانه به نظر می رسد. بیش از حد آن، و آن را به وضوح نادرست است.


مرحله 1 - یک فیلتر آن، به طوری

همانطور که با هر فیلتر، شما باید لایه هدف خود را (ها) به یک شیء هوشمند قبل از استفاده از آن را روشن کنید. به این ترتیب، شما می توانید چند لایه بدون مسطح آنها را هدف قرار دادن، شما می توانید تنظیمات فیلتر پس از theyve استفاده شده است، تغییر می کند و شما می توانید ماسک فیلتر که در آن شما نمی خواهم که آن را اجرا می کنند.

This is what a Smart Object should look like in the Layers panel.

این همان چیزی است که یک شیء هوشمند باید در پانل لایه ها نگاه کنید.


برای یک لایه، کنترل کلیک کنید و انتخاب کنید و تبدیل به شی هوشمند. برای بیش از یک لایه، با کلیک بر روی اولین، تغییر کلیک کنید، سپس کنترل کلیک کنید و انتخاب کنید و تبدیل به شی هوشمند.


مرحله 2 - اجازه دهید وجود داشته باشد نور!

را انتخاب کنید فیلتر

 • Move the center control (or anywhere inside the light area) to reposition the spotlight.
 • Drag the light circle just outside the center control clockwise to increase the light intensity, or counter-clockwise to decrease it.
 • Drag on the small white circles on the solid lines to rotate the spotlight.
 • Drag just outside the small white circles on the solid lines to rotate the spotlight.

در حالی که در این حالت، شما نمی تونم پنجره و یا تغییر اندازه در حالت تمام صفحه را وارد کنید، بنابراین استفاده از دستور، به علاوه چند بار تصویر در و پنجره را به بزرگتر، و سپس فرمان گزینه منهای چند زمان بیشتری برای ایجاد تصویر اما نه پنجره کوچکتر است. در حال حاضر شما می توانید هر گونه کنترل است که در خارج از پنجره قرار می گیرند دستکاری. بعضی از انواع نور افکن واقع بینانه باید بسیار بزرگتر از تصویر خود را.

The image may need to be smaller than the window.


تصویر ممکن است نیاز به کوچکتر از پنجره.


مرحله 3 - آن را تغییر!

در روشنایی متن اثر در پانل لایه ها دوبار کلیک کنید تا حالت اثر نور را دوباره وارد کنید. رنگ آمیزی، براق، فلز و محیط: شما می توانید هر چیزی را که دوست دارید، از جمله طیف وسیعی از تنظیمات در پانل خواص که بر روی صفحه نمایش کنترل های لمسی نمی تونم تغییر دهید.

The Lighting Effects properties.

اثرات نور خواص.


چگونه برای اضافه کردن نور بیشتر است؟ نگاه به گوشه بالا سمت چپ و با کلیک بر روی یکی از آیکون های برای اضافه کردن یکی دیگر از نور نقطه ای، یک نور نقطه، و یا نور بی نهایت. نور نقطه روشن یک منطقه، و دارای لبه سبز draggable. نور بینهایت نقطه در یک جهت، ارائه می دهد و کنترل 3D draggable احتمالا استفاده از بیشتر در هنگام کار با اشیاء 3D.

Choose a preset or add a new light from the top left.

انتخاب از پیش تعیین شده و یا اضافه کردن یک نور جدید را از بالا سمت چپ.


چه چیز دیگری؟ اگر نور کمی اشتباه رفته است، آن را بازنشانی با استفاده از دکمه به سمت راست از دکمه های که چراغ های جدید اضافه شده، در بالا سمت چپ. و اگر youve چراغ های بیش از حد بسیاری از آنها را خاموش و یا حذف آنها را به طور کامل با استفاده از کنترل در پانل چراغ در سمت راست پایین.


مرحله 4 - انتخاب از پیش تعیین شده

برای به دست آوردن ایده خوبی از برخی از قابلیت، سعی کنید برخی از الگوها، مانند دایره نور، در منوی بالا سمت چپ در بر داشت. ممکن است واقع بینانه، اما آنها نشان می دهد آنچه که شما می توانید انجام دهید. اگر شما می خواهید به نیشگون گرفتن و کشیدن روشنایی را در یک شات تنها، شما احتمالا بهتر است توسط یک زن و شوهر از ساده، ظریف، نور افکن سفید خدمت کرده است.

Crazy, right?


نتیجه

همانطور که با بسیاری از ویژگی های در فتوشاپ، یک گزینه سرعت اخراج می توان به اثر خوب مورد استفاده قرار گیرد اگر فرصت داده شود. فقط به خاطر شما می توانید از پنج تا چراغ نامحدود در رنگ های رنگین کمان استفاده کنید به این معنا نیست که شما باید. دفعه بعد هم که شما وسوسه برای اضافه کردن نور محلی با یک لایه تنظیم سریع، اثر روشنایی برو به جای.

The original image, before any Lighting Effects.

تصویر اصلی قبل از هر گونه اثرات نور.


After a single spotlight was added.

پس از نورافکن های واحد افزوده شد.

Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

 • jfg
  Hi, How can you see the Lighting Effects Property of a picture? When I select Filter > Render > Lighting Effects... it shows me the last lighting effect made (or the default, a spot at 25) - not the one associated with the picture? Thanks!
  • 7 years ago
  • By: jfg
  Reply
Lighting & Light Effects
Photoshop CS5 404
Dream It. Do It.
Do you want to learn Lighting & Light Effects?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: