All Articles Photoshop
عشق خورشید پوستر: ترکیب مسیر و جلوه های 3D در فتوشاپ، قسمت 2
Martin Perhiniak on Wed, April 24th 0 comments
It feels like summer may almost be upon us here in Europe... and to celebrate, Martin Perhiniak shows how to use 2D and 3D techniques to design ornamental patterns for a poster in Photoshop. (Part 2).

ایجاد چیزی جدید است که همیشه در مورد ترکیب تکنیک های مورد استفاده در گذشته به طور جداگانه. تعدادی از ترکیبات در فتوشاپ بی پایان است و به همین دلیل است که شما هرگز نباید متوقف کاوش و تجربه. در این آموزش ما می خواهیم به ترکیب تکنیک های طراحی 2D و 3D طراحی عناصر زینتی و آنها را به نگاه واقع بینانه. ما با یک عکس شروع خواهد شد و اضافه کردن نوع، زیور آلات و اثرات آن. وقت گیر ترین بخش از این آموزش طراحی مسیر برای شب عید و تزئین سفره هفت سین، اما آن را نیز یک راه بسیار خوبی برای تمرین کار با اشکال بردار و ابزار قلم.

این جایی است که ما تا کنون در بخش اول و در حال حاضر زمان برای اضافه کردن این تزئینات پیرامون متن و دختر در عکس (که توسط راه همسر دوست داشتنی من :) آن است

Start


گام 1 - قرعه کشی زیور آلات با ابزار Pen

این مرحله وقت گیر است، اما احتمالا خلاق ترین بخش در همان زمان است. شما اصلا باید به دنبال دقیقا طراحی من، احساس رایگان برای ایجاد چیزی متفاوت در سبک خود را. همه شما باید انجام دهید این است برای استفاده از ابزار Pen در حالت شکل را به منظور جلب و نگه داشتن به اضافه کردن اشکال به همان شکل لایه با استفاده از حالت ترکیب اشکال است.

Pic 1


در تصویر بالا، شما می توانید دو گزینه مهم در قرمز کشیدهام. پس از این به شما در تنظیم، شما آماده برای شروع طراحی با ابزار Pen می باشد. اگر شما در میانهی شب اگر قبل از استفاده می شود، شما ممکن است پیدا کردن آن را دشوار برای رسیدن به آن استفاده می شود، اما باور من، ارزش آن تلاش. در واقع شما نیاز به تمرین منحنی طراحی و ویرایش آنها را با ابزار انتخاب مستقیم و مسیر. در اینجا مقدمه ای مفید برای استفاده از ابزار قلم و به دست آوردن آشنایی با تعاریف مرتبط با آن است:

Pen tool


هنگامی که شما اشکال در حالت اشکال کمباین قرعه کشی، شما چند مسیر در یک Shape Layer داشته باشد. آنها هنوز هم می تواند به طور جداگانه انتخاب شود، اما آن را فقط به پانل لایه ها خود را پاک تر و سازمان یافته تر را حفظ خواهد کرد. با این حال، اگر شما جلب بسیاری از جزئیات کوچک با استفاده از تعداد زیادی از مسیرهای جداگانه، از شما ممکن است نیاز به ایجاد چندین لایه شکل قادر به استفاده از اثرات 3d بر روی آنها را بعد از. ارائه بیش از حد بسیاری از جزئیات می تواند برای فتوشاپ بیش از حد پیچیده است و شما ممکن است بخواهید به ساده مسیر خود را. راه حل برای این است که به محدود کردن لایه های شکل خود را به حداکثر 20 مسیر است. هنگامی که شما می خواهید برای ایجاد یک لایه شکل جدید، فقط سوئیچ عمل راه به لایه جدید. من سه لایه جداگانه برای طراحی استفاده می شود. من رنگ سفید به عنوان رنگ پر من استفاده می شود.

Pic 2


مرحله 2 - اضافه کردن 3D اثر در شکل

در این زمان شما مجبور به تکرار از تکنیک های مشابه شما را در بخش قبلی در مورد متن استفاده می شود، اما اعمال آنها را بر روی اشکال شما ایجاد. اگر شما با استفاده از ابزار انتخاب مسیر و اشکال شما ایجاد را انتخاب کنید، شما می توانید 3D را انتخاب کنید

Pic 3


اگر شما با استفاده از چندین لایه های شکل و سپس شما باید گام های مشابه بر روی همه آنها به تکرار تا زمانی که شما هر بخشی از دکوراسیون خود را به 3D تبدیل شده است. هنگامی که شما آماده هستند، شما می توانید rasterize این لایه ها درست مثل ما در لایه های متن را در بخش های قبلی این کار رو انجام داد.


گام 3 - اضافه کردن افکت در شکل های 3D

باز هم این مرحله همان پروسه مورد بحث در بخش قبلی جدا جلو متن و بدن را دو لایه است. با استفاده از تکراری از عکس اصلی کوتاه (را فشار دهید فرماندهی-OPTION-G (مک) /

Pic 4


مرحله 4 - جزئیات نهایی و اثرات

چه کاری می تواند کمک کند همه چیز را با هم ترکیب و طراحی خود را حتی رنگارنگ تر با استفاده از برخی محافل تاری دید رنگی در بالای همه چیز و با استفاده از حالت ترکیب رنگ بر روی آنها. اول، آنچه شما باید انجام دهید این است که به ایجاد یک لایه خالی جدید در بالای همه لایه ها. در این زمان شما احتمالا بسیاری از لایه پس از آن خوب است برای نگه داشتن آنها را سازماندهی کنید. استفاده از گروه لایه و نام لایه خود را در راه به آن را آسان تر بعد برای پیدا کردن هر چیزی خاص. هنگامی که شما لایه جدید خود را، شما می توانید انتخاب بیضوی قرعه کشی. آن را بزرگ کنید، اما سعی کنید برای حفظ لبه های آن در داخل بوم خود. وقتی که شما آماده رنگ برای پیش زمینه سواچ رنگ را انتخاب کنید و سپس گزینه Backspace را فشار دهید فشار دهید

Pic 5


هنگامی که شما دایره های رنگی در لایه جداگانه، شما می توانید انتخاب خود را (کنترل / فرماندهی-D) عدم انتخاب و فیلتر را انتخاب کنید

Pic 6


همه شما باید انجام دهید در حال حاضر این است که به حالت ترکیبی از لایه دایره به رنگ و شاید Opacity را تغییر دهید اگر می خواهید اثر کمی پژمرده:

Pic 7


بعد از آن شما می توانید تکرار این اثر با محافل چندین رنگ تا زمانی که شما احساس می کنید مانند ترکیب خود را به اندازه کافی رنگارنگ است و همه عناصر به خوبی با هم مخلوط است.

در نهایت، شما می توانید از عینک آفتابی با یکی دیگر از رنگ / اشباع لایه تنظیم رنگی. مطمئن شوید که شما تنها تحت تاثیر عینک آفتابی استفاده از یک لایه ماسک. ماسک باید با رنگ سیاه پر شده و تنها عینک آفتابی باید به رنگ سفید تنظیم شده است. شما همچنین می توانید برخی از زندگی بر روی طراحی و 3D در پس زمینه با استفاده از تصاویر دیگر اضافه کنید (من استفاده از یک مارمولک، اما دوباره احساس آزاد برای انجام آنچه شما احساس می کنید آثار برای طراحی شما)

Pic 8


من امیدوارم که شما لذت می برد این آموزش به خوبی انجام می شود برای کار سخت خود را :)

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Ozone 9 Mastering Toolbox
Ozone 9 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Ozone 9 Mastering Toolbox?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: