All Articles Photoshop
عشق خورشید پوستر: ترکیب مسیر و اثرات 3D قسمت 1
Martin Perhiniak on Tue, April 23rd 0 comments
It feels like summer may almost be upon us here in Europe... and to celebrate, Martin Perhiniak shows how to use 2D and 3D techniques to design ornamental patterns for a poster in Photoshop. (Part 1).

ایجاد چیزی جدید است که همیشه در مورد ترکیب تکنیک های مورد استفاده در گذشته به طور جداگانه. تعدادی از ترکیبات در فتوشاپ بی پایان است و به همین دلیل است که شما هرگز نباید متوقف کاوش و تجربه. در این آموزش ما می خواهیم به ترکیب تکنیک های طراحی 2D و 3D برای ایجاد عناصر زینتی و آنها را به نگاه واقع بینانه. ما با یک عکس شروع خواهد شد و اضافه کردن نوع، زیور آلات و اثرات آن. وقت گیر ترین بخش از این آموزش طراحی مسیر برای شب عید و تزئین سفره هفت سین، اما آن را نیز یک راه بسیار خوبی برای تمرین کار با اشکال بردار و ابزار قلم.


مرحله 1 - انتخاب فونت و ترکیب

Photo


در ابتدا ما نیاز به تصمیم گیری پیام ما چه باید باشد و چگونه باید آن را در طراحی ما به نظر می رسد. من تصمیم عشق خورشید به تأکید بر گرمی و شادمانی عکس. من Helvetica نشریه دی نویه پررنگ را انتخاب کرد و ایجاد یک شکل مستطیل شکل برای عنوان من، آن را به ایستادگی کردن از دکوراسیون منحنی ما بعدا بر روی دیوار اضافه کنید.

Pic 1


مرحله 2 - اضافه کردن اثر 3D بر روی متن

نوع لایه ایجاد شده در مرحله قبل را انتخاب کنید و از منوهای 3D را انتخاب کنید

Pic 2


مرحله 3 - متن Rasterize 3D

حالا که یک متن 3D شما، شما نیاز به آن را به عنوان بخشی از کل ترکیب کار می کنند. اول از همه، شما نیاز به rasterize لایه 3D با راست کلیک کردن بر روی آن را در پانل لایه ها سپس 3D Rasterize را انتخاب کنید. هنگامی که شما یک لایه معمولی، شما باید برای جدا کردن مقابل از متن و دو طرف به دو لایه با استفاده از ابزار Magic Wand. در مقابل شخصیت اول کلیک کنید و سپس نگه داشتن کلیک کردن بر روی شخصیت های دیگر در حالی که پایین نگه داشتن شیفت به آنها اضافه کردن به انتخاب.

Pic 3


گام 4 - متن جداگانه به دو لایه

هنگامی که شما جلوی متن انتخاب شده، شما می توانید لایه را انتخاب کنید

Pic 4


مرحله 5 - اضافه کردن عمق بیشتر با رنگ بدن از متن

برای ایجاد اثر 3D واقع بینانه تر، قفل شفافیت لایه را با بدن از شخصیت و آن را با رنگ قهوه ای تیره، که متناسب به کل ترکیب پر کنید. من R125، G55، B20 را انتخاب کنید. من همچنین افزود: برخی از سایه با ابزار قلم مو را بر روی یک لایه جداگانه کوتاه بر روی لایه بدن از متن. من حدود 5-10٪ کدورت قلم مو استفاده می شود و با استفاده از یک لبه نرم به آرامی اضافه کردن برخی از قسمت های تیره تر با تاکید بر عمق. نگاهی به تعداد زیادی از نتیجه و لایه های بعدی به یکدیگر برای درک این مراحل:

Pic 5


مرحله 6 - Colorizing کلمات با لایه های تنظیم

بعد از این، شما می توانید رنگ آمیزی کلمات عشق و متفاوتی به آنها را به ایستادگی کردن. برای انجام این کار، ایجاد یک انتخاب در اطراف یک کلمه و ایجاد رنگ / اشباع لایه تنظیم با Blend Mode را به رنگ آمیزی. اطمینان حاصل کنید که شما نیز تنظیم لایه به لایه با جلو از متن کلیپ. لایه تنظیم در بالا، آن را انتخاب کنید و سپس فشار دهید فرماندهی-OPTION-G (مک) / کنترل-ALT-G (PC).

Pic 6


مرحله 7 - اضافه کردن نکات برجسته در لبه

شما همچنین می توانید یک لایه جداگانه استفاده و جلب بیش از لبه های متن را با یک برس کوچک و سفید به اضافه کردن برخی از برجسته و تأکید بر اثر 3D. این لایه همچنین باید بر روی همان لایه برش داده می شود به عنوان لایه های دیگر کوتاه برای اطمینان دهم که برجسته تنها در مقابل از متن قابل مشاهده خواهد بود.

Pic 7


گام 8 - ایجاد سایه

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم، ما می توانیم یک افکت Drop Shadow ایجاد کنید، اما ما باید مطمئن شوید که آن را به اندازه کافی ظریف است. سریعترین راه برای ایجاد سایه است به تکراری لایه با جلو از متن و پس از آن کاهش کدورت را به حدود 30٪، مجموعه ای از Blend Mode را به ضرب و سپس اضافه کردن یک فیلتر Gaussian Blur را از منوی Filter، فیلتر. ندارد به تار بیش از حد، فقط در اطراف شعاع 2-3 پیکسل استفاده کنید. هنگامی که اثر آماده است، شما فقط نیاز به جبران آن از متن یک کمی. باید آن را در جهت منبع نور، که در این مورد نور خورشید است. من لایه ی سایه را جمع و کمی به سمت راست و پایین:

Pic 8


و این است که چگونه آن را تا کنون به نظر می رسد:

Pic 9


گام 9 - برنامه ریزی دکوراسیون

حالا که 3D به دنبال نوع آماده است، ما می توانیم شروع به فکر کردن در مورد عناصر دکوراسیون اطراف آن. من تصور پویا، طراحی بد بو و رنگارنگ، بنابراین من تصمیم به استفاده از تعداد زیادی از منحنی و ترکیب برخی از نمادها خورشید انتزاعی در آن است. در این مرحله، آن مفید است برای انجام برخی از طرح ها را بر روی کاغذ برای اولین بار فقط به یک ایده قبل از شروع به دقت رسم مسیرهای با ابزار Pen. طراحی و طراحی دست آزاد همیشه کمک می کند تا به دست آوردن یک جریان طبیعی برای طراحی شما و نگه داشتن آن منحصر به فرد است. هنگامی که شما برخی از طرح های سریع خوب، شما می توانید آنها را برای طراحی خود استفاده کنید. ما از این زمان گام بعدی ادامه خواهد داد، اما تا آن زمان اجازه می دهد تا نگاهی به طرح نهایی:

Final


ادامه دارد ...

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Understanding Brushes, Vector Tools and Transforms
Photoshop CS6 103
Dream It. Do It.
Do you want to learn Understanding Brushes, Vector Tools and Transforms?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: