All Articles Photoshop
اصلاح روشنایی های غیر مخرب با تنظیمات لایه ها در فتوشاپ
Iain Anderson on Fri, December 2nd 0 comments
Iain Anderson shows how to go about complementing and correcting lighting in Adobe Photoshop CS5.

اگرچه در بسیاری از راه ها برای اصلاح و یا افزایش روشنایی با فتوشاپ ، یکی از روش بالا می رود بیش از همه دیگران در شرایط انعطاف پذیری و قدرت است. این روش این است که استفاده از منحنی لایه های تنظیم ، کنترل ماسک است. به این ترتیب ، شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن تصاویر خود را هر راه که می خواهید نقاشی نور ، تاریکی ، یا کنتراست و هنوز هم دست نخورده نگه داشتن تصویر اصلی را. حرکت نزولی تنها؟ هنگامی که شما شروع ، شما که تمام عکس های خود را فقط نیاز به کمی کار.


مرحله 1 -- باز کردن عکس خود را در فتوشاپ

را انتخاب کنید فایل

IM تصویر با استفاده از اینجا شات تمیز ، به خوبی ترکیب شده است که ویژگی های یک ابر بزرگ است ، اما آن را فاقد یک شخصیت کمی است. به جای انتظار برای لحظه ای مناسب از نور ، به خوبی آن را جعلی به جای. مشکل آن به جعلی ساعت طلایی ، اما آسان به بهبود تقریبا در هر عکس.

original image


مرحله 2 -- ایجاد لایه تنظیم سطوح پایه برای بهبود کنتراست

را انتخاب کنید لایه

برای به حداقل رساندن از دست رفته با جزئیات ، پشت نوار لغزنده را به سمت چپ ، تا زمانی که تنها مقدار بسیار کمی از جزئیات بی اهمیت شده است از دست داده است. همچنین گزینه کشیدن نوار لغزنده سمت راست سفید ، که با این نسخهها کار در راه همان است ، اما چرخش سیاه و دمیده برجسته نشان می دهد هنگامی که کشیده.

Levels adjustment


چرا سطح؟ در حالی که رو به نکته بینی منحنی ، مناسب و خوب در کار خود را به ما آخرین خندق تنظیم گاما و همچنین کنتراست. علاوه بر این. راه که از لایههای تنظیم ترکیب بدان معنی است که ما هیچ کیفیت تصویر با استفاده از آن را از دست بدهید یا ، در واقع ، با استفاده از صد لایه های تنظیم جداگانه. به عنوان یک سند فتوشاپ ذخیره ، و به چیزهای پیچیده است.

photo with levels applied


گام 3 -- ایجاد منحنی لایه تنظیم جدید که سبک

در پایین پانل لایه ها ، دکمه های سیاه و سفید دایره (از لایههای تنظیم پاپ آپ) را انتخاب کنید و منحنی را انتخاب کنید. این راه دیگری برای اضافه کردن تنظیمات لایه ها به شما صرفه جویی از فشار دادن OK ، آن را به عنوان محاوره ای ما OK در قبل از فشرده پرش. همچنین ، روشهای دیگری نیز وجود دارد.

  • Hold the Option key as you chose the other Layer > Adjustment Layer... menu option.
  • Press the arrow at the bottom left of the Adjustments panel, then press an icon
  • Assign a keyboard shortcut

هر راه که می خواهید به کار خوب است ، و از این نقطه خود را به شما است.

بازگشت به منحنی :

Lighten curve adjustment layer


با کلیک بر روی تقریبا وسط خط مرکز و کشیدن بالا ، برای تولید قوی صاعقه (رعد و برق!) اثر. باید بیش از حد قوی و قوی که شما می توانید ایستاده اما دمیده نشده است. سلام چرا که قرار بود آن را خاموش ، و آوردن آن به عقب انتخابی. اول هر چند ، بر روی نام آن ، منحنی 1 دوبار کلیک کنید ، و تغییر آن به روشن کردن.

photo with lots of lighten-ing


گام 4 -- آن لایه را غیر فعال

هر لایه تنظیم یک لایه ماسک به صورت خودکار به کار روند ، که آن را ساده به تمرکز تنظیمات به تنها بخشی از تصویر است. از کجا ماسک سفید است ، اثر شامل 100 ٪ است. از کجا ماسک سیاه و سفید ، این اثر به کار گرفته نشده است. های خاکستری بین این دو اعمال اثر فقط تا حدی.

ماسک در حال حاضر باید انتخاب شود ، بنابراین با فشار دادن D

Layers panel with curves disabled


گام 5 -- رنگ آن لایه به عقب بر

مطبوعات B ابزار Brush Tool را انتخاب کنید. کنترل و گزینه نگه دارید ، و سپس سمت چپ و راست بکشید تا زمانی که قلم مو است که نسبتا بزرگ ، در حدود یک دهم عرض تصویر. با همان کلید برگزار شد ، آن را بکشید بالا و پایین تا برس بسیار نرم است. را فشار دهید 2 قلم مو را به مجموعه را به 20 ٪ . در حال حاضر ، رنگ نور جایی که شما فکر می کنید به آن نیاز دارید شما. سعی کنید به رنگ بر روی نقطه است ، اما استفاده از سکته مغزی مکرر کوتاهگونه. سعی کنید به مناطق سبکتر به جای آنهایی که تیره تر است.

Light mask painted


اگر شما به بیش از حد ، X را فشار دهید برای تبادل foreground و رنگ پس زمینه ، پس نور دور رنگ. را فشار 0 برای رنگ ، 100 ٪ 50 ٪ 5 ، یا 3 ، 5 35 درصد. چشم به نور ، به طوری متمرکز کردن توجه بر زمینه ای از تصویر است که آن را شایسته خواهد بود کشیده. اگر شما نیاز به تغییر اندازه قلم مو.

Photo with selected light mask


مرحله 6 -- ایجاد منحنی لایه تنظیم جدید که تیره

اضافه کردن منحنی لایه تنظیم جدید با این حال شما می خواهید. کشیدن یک نقطه مرکزی را برای ایجاد یک لایه تیره (دوباره ، کاملا قوی) سپس با دوبار کلیک کنید نام خود را به آن تیره.

darken curves adjustment layer


مرحله 7 -- غیر فعال که لایه و رنگ آن را به عقب

مطبوعات D ، در آن زمان فرماندهی حذف ماسک را با رنگ سیاه پر کنید. B مطبوعات ، و رنگ تاریکی پشت کنید مانند قبل ، سعی کنید یک تصویر را به جای مبارزه با آن توسط مناطق تیره تیره تر ، یا معرفی کنتراست به مناطق مسطح خاکستری افزایش. اگر شما از یک قلم مو استفاده منم خیلی کوچک و یا در کدورت بیش از حد بالا ، اثر قابل توجه است. نیشگون گرفتن و کشیدن لایه روشن اگر شما نیاز به ، حتی پاک کردن یک لایه و شروع دوباره.

Layer panel with adjustment layer


شما باید تصویر را به یک نقطه بسیار خوشحال با شما ، اما تاپیک بیشتر از به انجام

photo panel with light and dark painted


گام 8 -- ایجاد منحنی لایه تنظیم جدید می افزاید که برخلاف

اضافه کردن یکی دیگر از منحنی لایه تنظیم جدید و فشار دو نقطه : یکی تا کمی در مورد نقطه 75 ٪ ، و یکی پایین کمی در مورد نقطه 25 ٪ است. این منحنی S - کلاسیک ، کمی قوی تر از حد معمول از زمان به خوبی می شود به آن درمان مشابه مانند قبل است.

strong contrast S-curve


مرحله 9 -- غیر فعال که لایه و رنگ آن را به عقب

مانند قبل ، ماسک را انتخاب کنید در صورت نیاز ، D را فشار دهید ، و سپس فرمان حذف به سیاه و سفید از ماسک. مطبوعات B ، سپس 2 و رنگ برخی از مقابل شوید.

layers panel with contrast painted


کنتراست را جذب ، و از تنظیم همه چیز را به صورت توپر شکست هدف ، انتخاب تنها چند بخش از تصویر به تمرکز بر روی.

photo with light, dark and painted


گام 10 -- اضافه کردن تصویر

آخرین قدم : اضافه کردن یکی دیگر از منحنی لایه تنظیم ، وحشیانه کشیدن نقطه گوشه بالا به پایین به حدود 70 درصد از ارتفاع فعلی آن است. کشیدن یک نقطه مرکز پایین کمی بیش از حد. در حال حاضر لایه ابتدای مقاله ، نام خالی آن را ، سپس آن را رنگ در بیش از فقط گوشه. برای اینکه آن را راحت تر به رنگ به آرامی بیش از گوشه و کنار ، F را فشار دهید برای ورود به حالت تمام صفحه. در حال حاضر ، شما می توانید شروع و پایان رنگ سکته مغزی در خارج از بوم ، با استفاده از لبه برس بزرگ برای نرم کردن اثر.

a vignette curve


شما می خواهید به نیشگون گرفتن و کشیدن ، بنابراین بررسی هر یک از لایه های youve ایجاد ، آنها را روشن و خاموش کردن آنها مطمئن را انجام کاری که ارزش نگهداشتن دارد. روشن کردن آنها را ، و یا پاک کردن و دوباره انجام دادن. دور در چیز دیگری قبل از اینکه شما نگاه. گاهی اوقات شما تولید چیزی شگفت انگیز بروید اولین ، گاهی اوقات شما نیاز به کار در آن است. با این حال شما بروید ، لذت بردن از انعطاف پذیری است که همراه با تکنیک های غیر مخرب.

layers panel with vignette added


برای پس از این راه دور ، ، و کشف این تکنیک بر روی تصاویر خود.

Final image


توجه : برای اینکه تنظیمات بیشتر آشکار است ، در تصاویر اینجا سلام کمی در دریا رفته است . فقط برای مثال است ، نه یک تصویر بی عیب و نقص است. عطف کردن کدورت از همه لایه های تنظیم منحنی تولید خشنود نتیجه بیشتر برای این تصویر ، با این ماسک . برخی از تصاویر به خوبی به تنظیم های افراطی و برخی از خویشتنداری کوچک را ترجیح می دهند. آن همیشه ارزش تجربه.


میانبر

  • Control-Option-drag (in CS5) or [, ], { and } (in all versions): change brush size and softness
  • D: Default colors
  • X: Exchange foreground and background colors
  • 1, 2...0: Change brush opacity (or Layer opacity if no opacity-ready tool is selected)
  • B: Brush Tool


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Lighting & Light Effects
Photoshop CS5 404
Dream It. Do It.
Do you want to learn Lighting & Light Effects?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: