All Articles Photoshop
فتوشاپ CC: ویژگی های جدید، قسمت 1
Martin Perhiniak on Sat, June 22nd 1 comments
After months in preparation, the new Adobe CC (Creative Clouds) apps have been released. Martin Perhiniak investigates the new features in Photoshop CC. Part 2 will be published tomorrow...

فتوشاپ CC 14

Welcome Screen


1 - کاهش لرزش دوربین فیلتر

این ویژگی های جدید و خنک به شما اجازه می دهد برای افزایش وضوح و شفافیت عکس های لرزان با استفاده از یک الگوریتم پیچیده است که می تواند پیگیری کردن جهت و سرعت حرکت دستان خود را در حالی که گرفتن عکس. اجازه می دهد که یک نگاه در نتیجه شما می توانید با این فیلتر رسیدن به:

Camera Shake Reduction Filter - Compare


کاهش لرزش دوربین می تواند در زیر فیلتر

Camera Shake Reduction Filter - Options


اول از همه شما باید به تعریف محو منطقه برآورد که از آن فتوشاپ سعی خواهد کرد برای محاسبه جهت و سرعت لرزش. بهترین کار این است که به یک منطقه را انتخاب کنید که در آن شما باید بسیاری از جزئیات در دسترس است. اصلا منطقه را بیش از حد کوچک یا بیش از حد بزرگ است. فتوشاپ به شما اطلاع خواهد کرد اگر منطقه برآورد خود را به اندازه درست نیست.

هنگامی که شما این منطقه راه اندازی به درستی، شما می توانید ردیابی Blur رفته تنظیمات را تغییر دهید. در اینجا شما باید گزینه های زیر می باشد: Blur رفته مرزهای ردیابی، صاف و سرکوب اشیاء باقیمانده. خارج از مرزهای این تاری ردیابی به عنوان میزان اثر کاهش لرزش کار می کند، در حالی که صاف برای کاهش سر و صدا تولید شده توسط فیلتر. شما می توانید یک نتیجه واضح تر با کاهش صاف کنید، اما شما همچنین می خواهد سر و صدا بیشتر دریافت کنید. بیشتر به شما اضافه کردن به تیرگی مرزهای ردیابی سر و صدا بیشتر شما به تصویر معرفی.

شما همچنین می توانید چندین Blur را برآورد مناطق اضافه کردن و مقایسه نتایج خود را برای بدست آوردن بهترین اثر کاهش لرزش. من سعی کردم چند تا از عکس های من و این فیلتر پس از کمی افزایش سرعت با تنظیمات کار می کرد واقعا خوب همیشه. من بسیار با این ویژگی های جدید تحت تاثیر قرار گرفته و من مطمئن هستم بسیاری از عکاسان با نتیجه آنها را خوشحال خواهد بود.


2 - فیلتر دوربین RAW و بهبود

گزینه جدید شگفت انگیز است که ما در فتوشاپ CC جدید فیلتر RAW دوربین است. تنها راه ممکن بود به ادغام گزینه های ویرایش RAW به گردش کار فتوشاپ برای باز کردن یک فایل RAW به عنوان یک شیء هوشمند، اما در حال حاضر ما می توانیم تمام قدرت ویرایش RAW به عنوان یک فیلتر کاملا غیر مخرب هوشمند استفاده کنید. این به این معنی است که ما می توانید از مزایای استفاده از RAW و ویرایش فتوشاپ در یک فایل PSD ترکیب.

به غیر از این روش جدید استفاده از دوربین RAW، ما نیز برخی از گزینه های جدید در نرم افزار Adobe RAW دوربین 8 مانند ابزار حذف نقطه ای است که می تواند به عنوان یک قلم مو با برگزاری آن را و طراحی بیش از قسمت های ناخواسته در عکس های خود را کار می کنند. پیش از این تنها ممکن است برای رسم دایره در اطراف همه چیز برای ویرایش بود، اما با استفاده از یک قلم مو freeform می تواند به آن بسیار آسان تر برای خلاص شدن از شکل اشیاء بزرگتر و پیچیده تر می کند. در این مثال زیر با استفاده از هر دو نمونه دایره و حالت قلم مو:

Camera RAW filter and improvements - Raw Retouch


بزرگترین مزیت رتوش با ویرایش RAW دوربین این است که همه از سکته مغزی قلم مو خود را در دسترس خواهد بود بعد به طور جداگانه. این به شما می دهد کنترل کامل رتوش خود را.

بهبود مفید دیگر به نرم افزار Adobe RAW دوربین تجسم لکه های ناشی از گرد و غبار سنسور یا لنز. گاهی اوقات می تواند مشکل باشد برای پیدا کردن این نقاط، اما در حال حاضر شما فقط می توانید هنگام استفاده از ابزار حذف نقطه انتخاب شده است با استفاده از گزینه لکه های تجسم.

Camera RAW filter and improvements - Visualize Spots


یکی دیگر از علاوه بر بزرگ به ویرایش RAW دوربین از ابزار فیلتر رادیال، که اجازه می دهد تا برای اضافه کردن تنظیمات به صورت محلی است. می توان آن را به دو روش استفاده می شود، یا بر منطقه در داخل و یا خارج از دایره.

Camera RAW filter and improvements - Radial Filter


دما، رنگ، نوردهی، کنتراست، برجسته، سایه، شفافیت، اشباع، وضوح، کاهش سر و صدا، کاهش Moire، Defringe، رنگ و شما همچنین می توانید Feathering در اطراف لبه های دایره مجموعه: شما می توانید تنظیمات زیر را برای یک فیلتر شعاعی استفاده کنید است. البته شما می توانید از اضافه کردن چندین فیلتر مختلف عبور شعاعی به همان عکس. این ابزار اجازه می دهد تا شما را به سرعت جلب توجه به نقاط خاص از عکس های شما و تاکید آنها را با افزایش روشنایی، اشباع و یا نظم و ترتیب آنها می باشد. این کار بسیار شبیه به قلم مو تنظیم، اما می توان آن را بسیار موثر تر زمانی که شما نیاز به تنظیم مناطق بزرگتر از عکس های خود را در یک بار.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم، ما باید دیدگاه اعوجاج گزینه اصلاح شگفت انگیز در ادوبی دوربین RAW 8 نامیده می شود میخکوب. این قابلیت به شما اجازه می دهد به طور کامل حذف اعوجاج چشم انداز از تقریبا تمام عکس های خود را. اجازه می دهد که نگاهی به یک مثال خوب:

Camera RAW filter and improvements - Upright


شما باید گزینه های زیر را برای میخکوب:

 • خودکار - شامل اصلاحات چشم انداز متعادل
 • سطح - فقط اصلاحات سطح اعمال Ù…ÛŒ شود
 • عمودی - صدق اصلاحات چشم انداز سطح Ùˆ عمودی
 • کامل - امر اصلاحات چشم انداز در سطح افقی Ùˆ عمودی


علاوه بر این شما می توانید تنظیمات دستی بیش از حد. شما دستی می تواند کنترل اعوجاج، عمودی، افقی تحول، چرخش، مقیاس و ابعاد. اضافه کردن برخی از کنترل دستی پس از استفاده از عمودی به شما بهترین نتایج را.

Camera RAW filter and improvements - Upright options


که من پیدا کردم خودکار به بهترین گزینه بیشتر از زمان. این یکی از خوبی خواهد شد بسیاری از عکس های خود را تنظیم اصلاح انحرافات چشم انداز و صاف آنها. در برخی موارد ممکن است تنظیم بیشتر، نیاز دارید که عکس اصلی خود را بیش از حد از اعوجاج چشم انداز. برای این نوع عکس شما باید کامل عمودی استفاده کنید. در تصویر بالا شما می توانید ببینید این که استفاده بیش از حد. البته با این بیشتر از زمان شما را مجبور به استفاده بسیار زیادی از برداشت در اطراف لبه های بیش از حد.

و این تنها دو تا از مهمترین ویژگی های جدید فتوشاپ CC بودند. در بخش بعدی ما در حال رفتن به ادامه بررسی همه گزینه های جدید دیگر مانند روش resampling جدید به نام حفاظت اطلاعات، های پیشرفته هوشمند تیزکردن فیلتر، خواص شکل جدید گزینه و خیلی بیشتر.

ادامه دارد ...

عکس: مارتین Perhiniak


Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

 • langfei
  photop is great for photo editing , I have a xp-pen deco 01 drawing tablet use with it .
  • 5 months ago
  • By: langfei
  Reply
Quick Start Guide
Studio One 5 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Quick Start Guide?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: