All Articles Photoshop
فتوشاپ : ترکیب فیلترهای مجتمع
Iain Anderson on Wed, January 25th 0 comments
Creating complex filters in Photoshop need not lead to destructive and fixed results. Iain Anderson reveals his workflow for creating fully editable and non-destructive filters for Photoshop CS.

گاهی اوقات یک فیلتر تنها کافی نیست. فیلتر بسیاری در فتوشاپ ، و بسیاری از تنظیمات به نیشگون گرفتن و کشیدن وجود دارد ، که آن را بسیار آسان برای ایجاد یک محیط منحصر به فرد دیده می شود پیش از این هرگز. ترفند این است که چگونه به انجام است که در راه منم غیر مخرب ، قابل تکرار و قابل ویرایش است.


مرحله 1

اول ، شما نیاز به نوبه خود لایه خود را (یا تمام لایه های خود را) را به یک شیء هوشمند. این تابع در مکان های مختلف یافت می شود ، و (اشتباه) تحت نامهای مختلف. پس از انتخاب لایه های خود را انجام دهید یکی از این چیزها :

  • Right-click in the Layers panel and choose Convert to Smart Object
  • Choose Layer > Smart Objects > Convert to Smart Object or
  • Choose Filters > Convert for Smart Filters

Layers into smart objects


مرحله 2 -- قرار دادن پلاستیک

که youve لایه خود را (ها) را به یک شی هوشمند تبدیل شده ، ما می توانید شروع : تقریبا هر فیلتر آثار روی اجسام هوشمند ، با استثنای لنز Blur رفته ، تبدیل به مایع کردن و نقطه اضمحلال. سایه ها / نکات برجسته ، تحت تصویر یافت

را انتخاب کنید فیلتر

Plastic Wrap and its options


مرحله 3 -- فیلتر با هم

نگاهی به تنظیمات در سمت راست را. در حالی که این پارامترها متفاوت از فیلتر برای فیلتر کردن ، یک موضوع شایع است که اکثر مردم آنها را تغییر دهید. ارزش خود را هل دادن چند ارزش بالا یا پایین به مراجعه کنید اگر شما می توانید کسی را دست انداختن از نوع دیگری از نگاه را از به طور پیش فرض است.

اگر آن را ندیده کت و شلوار هر چند ، بسیاری از فیلتر های مختلف برای انتخاب وجود دارد. درست بالاتر از لغزنده برای قرار دادن پلاستیک ، تاپیک ، در حال حاضر یک منوی کشویی نمایش قرار دادن پلاستیک. از این منو ، انتخاب کنید Underpainting . این اثر همان کلیک کردن بر روی ریز بین پیش نمایش و پارامترهای اثرات فعلی است.

All the filters together


گام 4 --

هنوز چند گزینه را به نیشگون گرفتن و کشیدن در اینجا ، از جمله بافت کشویی برای اثرات کاملا متفاوت وجود دارد. با این حال ، شما می توانید در نتیجه به مراتب پیچیده تر اگر شما اضافه کردن یک فیلتر دیگر در علاوه بر این یکی.

در پایین خیلی از این پنجره ، تاپیک یک دکمه جدید ، سند ادوبی استاندارد با گوشه روبترقی ، کنار سطل زباله می تواند دکمه. دکمه New را فشار دهید.

The New and Trash buttons


گام 5 -- دو فیلتر در یک بار

سلام انتخاب الگو Halftone ، از گروه Distort با : در حال حاضر ، شما می توانید دوم فیلتر را انتخاب کنید.

Two filters at once


گام

سفارش در اینجا مهم است ، و خود را از پایین به بالا. به این معنا که فیلتر در پایین اولین صدق ، سپس یکی از بالا ، و به همین ترتیب. شما می توانید فیلتر را با کشیدن آنها را بازآرایی ، به عنوان youd انتظار می رود ، و شما می توانید اثر را با کلیک کردن بر روی چشم کنار نام خود را در پشته فیلتر پنهان کردن. اگر فیلتر خود را پیچیده و تصویر خود را بزرگ ، انتظار می رود به چند ثانیه صبر کنید برای به روز رسانی پس از تغییر تنظیمات یا چینش دوباره نظم فیلتر.

هنگامی که شما انجام می شود ، OK را فشار دهید. در حال حاضر ، قسمت هیجان انگیز : نقاشی اثر در داخل و خارج است. پنل لایه ها هم اکنون به گالری فیلتر زیر را smart object خود را نشان می دهد. ماسک را انتخاب کنید ، B را فشار دهید از ابزار قلم مو ، با فشار دادن D به را انتخاب کنید برای انتخاب رنگ به طور پیش فرض و سپس X را به آنها سوئیچ در اطراف. در حال حاضر ، با رنگ سیاه رنگ برای پاک کردن فیلتر. مطبوعات X دوباره ، و سپس با سفید رنگ به آن رنگ پشت شوید.

Layers panel with a Smart Filter applied and a mask


گام 7 --

دوبار کلیک کنید گالری فیلتر کلمات به ویرایش تنظیمات فیلتر دوباره اگر شما می خواهید. در نهایت ، دوبار کلیک کنید لغزنده کوچک به سمت راست از کلمات گالری فیلتر برای دسترسی به گزینه های ترکیب آن. این است که در آن شما می توانید آن را به نوبه خود و یا درخواست آن را با حالت ترکیب مانند صفحه نمایش و یا درخشندگی.

Blending Options for a Smart Object’s Smart Filters


این پارامترها ، به اتفاق یکدیگر ، به شما مقدار زیادی کنترل می دهد. ظاهرا تنها 5 درصد از کاربران کامپیوتر همیشه تنظیمات مورد علاقه خود را تغییر دهید و من شک دارم همین امر به پارامترهای فیلتر. در 5 ٪ بالا!


Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: