All Articles Photoshop
فتوشاپ CS5 : با استفاده از دوج و رایت ابزارهای برای تصحیح یک ماسک
Iain Anderson on Wed, January 11th 0 comments
Making clean masks is an essential skill for most Photoshop users. In this article Iain Anderson demonstrates how the Dodge and Burn tools can be used to correct masks.

اگر youve خواندن مقاله قبلی من در مورد استفاده از لایههای تنظیم برای تنظیم نور و سایه ، شما ترجیح من برای ویرایش غیر مخرب می دانیم . پس چرا دوج مخرب همواره توصیه میکنم و رایت ابزارهای؟ ساده است : آنها بهترین ابزار برای افزایش سرعت ماسک.


مرحله 1 -- تنظیم تصویر خود را

شیوه های بسیاری برای ایجاد یک انتخاب اساسی و آن را تبدیل به یک ماسک وجود دارد ، و کاوش در آنها را در جزئیات است فراتر از محدوده این آموزش است. خوب آن را مقابله با تنها یک راه است.

باز کردن یک تصویر با نسبتا حتی پس زمینه به وضوح تعریف شده است. در اینجا ، سلام یک عکس از من در مورد استفاده

The image

تصویر

the layerمرحله 2 -- ساخت یک انتخاب

خب پس زمینه تصویر با استفاده از طیف رنگ undersung را انتخاب کنید. را انتخاب کنید

Color range


Weve انتخاب پس زمینه ، هر چند ما واقعا می خواهید پیش صحنی. بنابراین ، انتخاب کنید انتخاب کنید


مرحله 3 -- همانطور که از انتخاب و ایجاد یک ماسک

اختیاری ، شما می توانید انتخاب کنید انتخاب کنید

توجه داشته باشید که CS5s فتوشاپ محدود لبه معرفی گزینه های ارزشمند جدید ، مراحل مربوط به نسخه خود را دنبال :

  • Photoshop CS5+: Use the sliders to tweak your selection a little, then choose the option to output a New Layer with Layer Mask and to decontaminate the edges.
  • Photoshop CS4: You’ll have to create the layer mask manually. Use the sliders to tweak your selection, approve the Refine Edge dialog, then press the Add Layer Mask button at the bottom of the Layers panel to create the mask.

Refine edge


گام 4 -- نمایش لایه ماسک

در پانل لایه ها ، شما هم اکنون باید لایه شما انتخاب شده را مشاهده کنید ، با لایه ماسک به لایه اصلی خود را. واقعا مود در حال رفتن ، به خوبی در حال حاضر ماسک به تنهایی نمایش به شکل سیاه و سفید تصویر.

پانل کانال را انتخاب کنید ، سپس بر روی فضای سمت چپ لایه 0 کپی ماسک کلیک کنید تا آن را نشان می دهد. در حال حاضر ، با کلیک بر روی چشم در فضای بعدی به RGB برای مخفی کردن لایه نرمال. با کلیک بر روی نام لایه ماسک را تا مطمئن شویم که خود را برای ویرایش انتخاب شده است. بسته به نوع تصویر خود را ، شما احتمالا برخی از سر و صدا در اطراف لبه های انتخاب را ببینید. در حالت ایده آل ، ما می خواهیم پاک سفید و سیاه و سفید ، با یک تغییر صاف بین ، و Thats دوج و ابزار های رایت می توانید با ما با کمک.

Channels


گام 5 -- تنظیم دوج و ابزار های رایت

ماسک اغلب نیاز به نقاشی انتخابی درست و مناسب است ، اما با استفاده از ابزار Brush Tool رو ایده آل نیست. در نقاشی ، نادیده گرفتن تصویر به خودی خود ، و به طور بالقوه رفتن بر لبه. نمی تونم که ما در راه است که احترام به داده های تصویر اصلی را رنگ؟ بله.

Dodge and Burn tools


ابزار دوج (بزرگنمایی lookalike گروه بندی شیشه ای را با یک دست و یک اسفنج) را انتخاب کنید. در پانل گزینه ، جالبترین به جای از Midtones را انتخاب کنید.

در حال حاضر ، ابزار رایت (دست) را انتخاب کنید. در پانل گزینه ها ، سایه ها به جای از Midtones را انتخاب کنید.

Dodge and Burn settings

این تنظیمات چوب ، و آنها متوسط ​​است که دوج ابزار می تواند مناطق نور خاکستری به سفید و بدون تحت تاثیر قرار تن تیره تر رنگ و ابزار Burn می تواند مناطق خاکستری تیره تا سیاه را بدون تحت تاثیر قرار تن سبکتر رنگ. خواندم که دوباره اگر این کار را کرد غرق نشده اید.


مرحله 6 -- رنگ دور

با استفاده از ابزار Dodge برای نقاشی بیش از مناطق سبکتر به نوبه خود آنها را سفید ، و استفاده از ابزار رایت در مناطق تیره تر به نوبه خود آنها را سیاه و سفید. رنگ مستقیما بر لبه در صورت نیاز شما اصلا باید خیلی دقیق باشید. سعی کنید برای استفاده از سکته رنگ طولانی ، به عنوان کار مکرر بر لبه های آنها بیش از حد تیز و خشن است.

BEFORE

قبل از

AFTER

بعد از


توجه داشته باشید که شما هنوز هم ممکن است لازم باشد که با ابزار قلم مو را در برخی مناطق را رنگ ، اگر که آنها هم بیش از حد در نور یا تاریکی برای دوج یا رایت ابزار موثر باشد. در این حال ، دوج و رایت می تواند محافظ هم بزرگ ، زمانی که در این راه استفاده می شود. لذت ببرید!


Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: